Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 7 d. [:]

[:lt]Šiandien svarbi šventė induizmo tradicijoje.  Dīpāvalī, Divali – šviesų juosta. Tai gėrio pergalės prieš blogį šventė. Degamos lemputės, žvakės, netgi naudojami fejerverkai. Tuoj stos jaunatis Skorpiono ženkle ir tai iš ties gali būti pergalės prieš blogį diena jums asmeniškai. Galbūt jau įveikėte kažką purvino, blogo, nesvarbu kas tai buvo – nuodingi santykiai, nuodingas darbdavys, nuodinga liga, priklausomybė ar pan. Nesvarbu, kada tai įvyko – dieną, savaitę anksčiau. Šiandien atšvęskite tai, padėkokite už pagalbą šviesai ir pradėkite eiti nauju keliu. Uždekite žvakes namuose, sujunkite visas šviesas. Nes tai šviesos diena. Iškepkite tortą, minėjimas turi būti tikrai minimas. Kaip aukos simbolį, ypač tiks, jei panaudosite jame šviesos vaisių moliūgą. Esu tikra, kad šeima tokia proga tik apsidžiaugs, o jei gyvenate vienas/viena – tuomet pavaišinti rytoj juo galėsite kolegas darbe.

Šiandien verta save apdovanoti. Itin tinkamas laikas pirkti batus.
Tai vis dar puikus laikas, dirbantiems vandens transporte, ypač aukštesnio rango darbuotojams. Automatiškai ir kelionėms vandeniu.
Deja, tai sudėtingas laikas tėvų – vaikų santykiams, ypač su paaugliais, kuomet tėveliai gali susilaukti iš jų visai nepagrįstų kaltinimų bei reikalavimų. Būkite atsargūs, Vaikų teisės nesnaudžia. Tiesa, šiandien racionalumo ir proto diena suaugusiųjų tarpe, todėl bet kokio pobūdžio konfliktai turi išsispręsti.
Dar norėčiau plačiau parašyti apie Mėnulį Skorpiono ženkle, nes jis dabar kaip tik ten yra ir bus dar visą dieną rytoj. Tai laikas, kuomet mes nuo išorinio pasaulio nusisukame į save, pasineriame į savo vidų. Kadangi tai dar ir jaunatis, tai kaip tik tas laikas naujai pradžiai, bet kam pradėti. Ir ne tik pradėti, dabar galima tiesiog „nusiplauti“ pasenusias emocijas, tereikia susitelkti meditacijoje į šviesos energiją ir įsivaizduoti kaip ji tarsi šiltas lietus nuprausia jūsų sielą nuo nebereikalingų jausmų. O tada jau pats laikas duoti naujus pažadus, atrasti naujus ketinimus, leisti sau naujus troškimus. Tai labai svarbios dienos šiuo atžvilgiu, jos pasikartos vėl tik po metų. Siūlyčiau šį laiką būtinai išnaudoti. Mėnulio jaunatis Skorpione tai tarsi kosminis vandens šaltinis, kuris atnaujina mūsų sielą ir leidžia jai pakilti bei pasirinkti naujus kelius.
Ir dar šiek tiek apie zodiako moteris 🙂 Kokios gi jos 🙂
AVINĖS – jos tiesiog tokios, tiesios. Gali pokalbio metu kaip niekur nieko nueiti miegoti. Veną akimirką jos ant jūsų rėkia, o kitą jau šypsosi ir džiaugiasi jumis. Konflikto metu ji gali greitkelyje iššokti iš mašinos ir likusius 300 kilometrų iki namų nueiti pėsčiomis. Ji valgys iš jūsų lėkštės, rengsis jūsų drabužiais ir t.t. Tiesiog ji nesureikšmina tokių“smulkmenų“. Jei jau kartą pradėjote santykius su Avine, galite būti tikras, kad antros tokios niekada nebesutiksite. Bet kuria prasme. A….verčiau net nebandykite prieš ją laimėti bet kokiuose žaidimuose, tai asmeniška. Na nebent norite ilgų valandų pagiežos ir nepasitenkinimo.
JAUTĖS – atrodo, ji miega visą parą. Ji tikrai labai daug miega, pabandykite skambinti ir nustebsite kaip dažnai ją pažadinate, netgi viduryje dienos. Jos būna dviejų tipų – vienos rengiasi nepriekaištingai, jos visada atrodo tobulai. Kitoms jų išvaizda neegzistuoja – tinka ir bulvių maišu prisidengti, jos tiesiog tingi vargintis. Jos katė visada bus labiau mylima nei jūs. Galiausiai jūs tos katės imsite nekęsti. Jautė pati nusprendžia, kokio vyro jai reikia ir jį pasiima. Ir jei jau ji nusprendė, kad jai reikia jūsų – jokių šansų išsigelbėti tikrai neturite. Ji visada vėluoja. Ir ji visada tokia rami, neįmanoma suprasti kas jos galvoje.
DVYNĖS – ji skambins, rašys nesustodama, jūs labai greitai pradėsite išprotėti. Po to staiga kažkur dėmesys nukryps ir ji pradings. Neatsilieps kai skambinsite jūs, neatrašys fb. Iš pradžių jūs galvosite, kad akivaizdžiai jai patinkate, bet labai greitai pastebėsite, kad jai jau patinka jūsų draugas. Ir nekaltu vaiko veidu ji jums sakys, kad jie tik draugai, visiškai normalu yra bučiuotis su draugais. Didelė tikimybė, kad ir tikrai taip galvos. Po to ji jus mes, o tada išprotės dėl jūsų vėl kai pamatys jus su kita. Ji kalbės, kad negali pakęsti nepastovumo ir dviprasmybių. bet pati bus tiesiog nepastovumo bei dviprasmybių įsikūnijimas. Ji visada kramtys gumą, arba bliuzono raištelį, arba dar kažką. Tuo vyrams sukeldama pašalinių minčių, kas gi dar toje žavioje burnytėje galėtų atsidurti.
VĖŽĖS – ji užsirakins kambaryje viena ir klausysis melancholišką muziką. Ji nieko jums nesakys, niekada, apie savo jausmus. Ir jūs būsite pats Liuciferis vos tik ji pastebės, kad nemokate skaityti minčių. Ji nuolatos klaus „Ką tu tuo norėjai pasakyti?“. Ji nuolatos jums spęs emocinius spąstus ir jums nepavyks jų išvengti, patikėkite manimi. Ji daug verks, visur ir visada – namie, darbe, vakarėliuose. Atrodo, kad verkti yra jos mėgiamiausias užsiėmimas. O kai verks, išdidžiai sakys, kad jai kaip tik šiuo metu yra viskas gerai.
LIŪTĖS – yra tik viena tiesa ir tik viena teisinga tiesa. Ir ji yra Liūtės. Na ji ištikima, tai faktas. Bet jai norisi žinoti, kad kiti vyrai nepamiršo, kokia ji vertybė, nors ir yra iškritusi iš laisvų moterų rinkos. Todėl vis tiek flirtuos su visais, kad susirinktų visus įmanomus komplimentus. Ji jums nuolatos patarinės, ypač srityse, kuriose visiškai nieko neišmano. Jai nepažįstamas žodis ne. Atstumta ji tik dar aršiau kovos dėl tikslo. Ir ji visa tokia garsi, tokia ryški. Net nebandykite pradėtų tų kvailų šnektų, kad meilė baigėsi ar kas ten. Būsite užčiauptas jėga. Neįmanoma Liūtės nustoti mylėti be jos pačios leidimo.
MERGELĖS – jai niekada niekas nepatinka. O labiausiai tai jūsų draugai. Ji visada viską organizuoja, dėlioja, sistematizuoja. Taip pat ir jus. Jūs tiesiog sistemos dalis, net nemėginkite daryti kažką pats, sistemos dalys taip nesielgia. Kai jūs norėsite pasigirti savo pasiekimais, ji būtinai paaiškins kaip galima būtų buvę dar geriau tai padaryti. Ji pavydi kaip velnias. Netikėkite jos apgaulingu abejingumu. Nes ji jau kuria sistemą kaip pašalinti iš kelio konkurentes ir kitas kliūtis. Siūlyčiau netgi padėti jai tai daryti, nes taip padėsite pats sau. Ir ji jums palikinės darbų sąrašus, kuriuos turite nuveikti, kol jos nebus namuose.
SVARSTYKLĖS – ji tokia teigiama ir šviesi. Todėl dažnai ja susidomi blogi berniukai. Ir šiaip anot jos pačios, vyrai ją linkę skriausti. Ir norės darytis selfius su jumis, įvairiais kampais. Reikia gi pasauliui parodyti, kad pagaliau atsirado ir tas gerasis. Plius selfintis teks daug, nes reikia pačių tobuliausių nuotraukų, jai be galo svarbu kaip ji atrodo ir kaip ją mato kiti. Oi ir kaip jūs nustebsite pamatęs, kad ta nuskriausta mergaitė vos už keleto savaičių jau kituose itin rimtuose santykiuose, nors kai ją palikote, ji dievagojosi, kad buvote didžiausia jos gyvenimo meilė (jūsų santykiai tęsėsi tris dienas) ir daugiau niekada negalės net pažiūrėti į jokį vyrą. Bet ji geros širdies, ji nenori, kad jos nekęstų, todėl padarys viską, kad išsiskirtumėte taikiai. Ir aišku, ji norėtų, kad jos santykiai prasidėtų nuo santuokos, todėl vyrai nuo jos taip greit ir dažnai pabėga.
SKORPIONĖS – ji dievina žaisti jūsų emocijomis. Jai atrodo, kad tai yra smagu. Ji manipuliuoja, apsimeta kvailute, užliūliuoja, o tada puola iš pasalų. Po to vėl kartoja viską iš naujo. Amžinas ciklas. Ir ji numato dešimt žingsnių į priekį. Kaip kokia Vanga. Ji visada žino, kas bus toliau. Ji nesveikai pavydi. Flirtas su kita moterimi gali reikšti tik vieną – lėtą ir kankinančią jūsų ir tos vargšės mirtį. Ji kandi ir sarkastiška. Ji viską žino apie visas jūsų ex, net ir tas, kurių pats nebeatsimenate. Ir bet kurią akimirką yra pasiruošusi pakurti joms tikrą pragarą.
ŠAULĖS – kažkokios šilumos tai neverta labai tikėtis, ji gali kvatotis iš jūsų sulaužytos kojos, nes juk taip juokingai parkritote. Ji vers jus vykti į įvairius festivalius, rūkyti žolę ir mirtinai prisigerti su keistais žmonėmis ten. Jos nieko negalima paprašyti. Tiesiog jai visada reikia kažkokios atitinkamos nuotaikos. Ji nutrauks santykius su jumis, kad patikrintų ar jūs tikrai antroji jūsų sielos pusė. O taip padaryti galima tik pasislėpus kažkur Kanados miškuose, laukiant ar pats likimas nurodys jai kelią pas jus. Kartais jums atrodys, kad ji kvaila. Na bent jau siaubingai nepraktiška. Be to ji dažnai pamirš kas jūs jai toks. Ji klaus jūsų nuomonės ir po to ją negailestingai sukritikuos kaip beviltišką.
OŽIARAGĖS – na čia prireiks kantrybės įsivilioti ją į pirmą pasimatymą. Jai reikia daugybės mėnesių, gal net metų, kad jį suplanuotų. Ji palieka tikros kalės įvaizdį. Bet jis suvaidintas ir kruopščiai atrepetuotas. Ji sakys, kad myli jus tokį, koks jūs esate, bet tuo pačiu jums teks sunkiai dirbti su savimi, kad pasikeistumėte. Jūs juk norite ir pats tapti geriausia savo versija, ar ne? Ji norės žinoti konkrečiai, kur link šie santykiai veda, kokia konkrečiai dabar jų stadija. Jei jūs pradėsite kalbėti ne taip kaip reikia, ji jus pataisys ir nukreips teisinga linkme. Jus dažnai būsite baramas už vaikišką elgesį. Ir jai svarbi jūsų materialinė padėtis. Jei nesugebėsite uždirbti, keliausite lauk.
VANDENĖS – ai jai tinka bet kas. Juk svarbiausia žmoguje siela. Bet realybėje paaiškėja, kai jai netinka tiesiog niekas. Nenustebkite, jei atsiųs jums šokiruojanti porno filmą ir su pasimėgavimu stebės jūsų veido išraišką. Ji jus mylės, bet tik iki tos ribos kai supras, kad jūs žmogus ir žemiškas žmogus. Žemė tai ne jai. Ji sudaužys jums širdį, į smulkiausias aštrias dalelytės. Bet rytoj ji kaip niekur nieko užsuks pas savo geriausią draugą jus, ką nors įdomaus paveikti. Šiandien ji apsėsta jumis, rytoj jau ji jūsų neatsimins, todėl jei nusprendėte mirti vienas namuose, nesitikėkite, kad ji užsuks ir jus išgelbės. Ji jūsų greičiausiai net nebeatsimena išvis.  Ji tokia skausmingai atvira, žiauriai atvira, tačiau be galo nustebs, jei jos žodžiai jus nuliūdins.
ŽUVYS – ji rašys užknisančius eilėraščius apie jus. Jums nuo to bus bloga. darykite viską, kad sutramdytumėte šį žalingą įprotį. Jūs turėsite mesti tą darbą, kuriame privalote būti ir taškas, nes visada kaip tik tada kai jums bus neįmanoma pasišalinti iš darbo vietos, nutiks kažkas tragiško, dėl ko turėsite viską mesti ir lėkti į namus. Deja, kai pagalbos reikės jums, ji tiesiog negirdės jūsų skambučių, nematys žinučių ir kai jau viską susitvarkysite, ji paskambins ir sakys, atleisk mažiuk, aš tiesiog miegojau išjungusi telefono garsą. Ji sakys jums, kad ji nepakankamai gera jums, po to parašys sms „kodėl manęs nebemyli“ ir vaidins auką, kol pasieks savo. Po to vėl viskas iš naujo. Ji gali pamiršti, kad dabar jos eilė atrašyti jums. Arba apskritai gali neatrašyti, nes jūsų žinutė buvo nereikšminga. Ji dažnai verks, nes tai jūs nepakankamai artimi, tai ji nebejaučia jūsų energijos, tai pernelyg nutolote. Pasaka be galo….

[:]

Eiti prie įrankių juostos