Konsultacijos

Lapkričio 6 d.

Geriausia, ką jūs šiandien galite padaryti tai miegoti, miegoti ir dar kartą miegoti. Deja, dauguma esame priversti eiti į darbą ir bendrauti. Tačiau prigulkite pasnausti bent po jo, šiandien galite jausti didesnį nuovargį ir mieguistumą. Beje, kas dėl bendravimo, tai nors efektas jau silpnėja, diena vis tiek agresyvoka ir šiandien dar yra rizika, kad kas nors bjauriai užsipuls. Na ne su peiliais gal, bet pavadins kažkaip ne kaip ar pan. Tokia dieną šauna į galvą minčių gaivinti ex santykius. Aišku, nereikia ir sakyti, kad tokias mintis verčiau mesti iš galvos. Darbdaviams tokią dieną gali grėsti problemos su darbuotojais, pavyzdžiui, kažkas netikėtai išeis iš darbo ir nebus kuo pakeisti. Tačiau tai geras laikas dirbantiems maitinimo srityje. Geras laikas keliauti, ypač po Kaukazo sritį, pavyzdžiui, Armėniją. Na o laisvalaikiui po darbo tinka lengvos, lėtos veiklos – kaip jau ir minėjau – miegoti, į restoraną nueiti (tik nekvieskite ten ex), megzti. Šios dienos sėkmės spalva – žydra. Atsižvelgiant į orus, sakyčiau, kad pats laikas nusimegzti sau šiltas kojines.

Dvyniai, kurių ženklas šiuo metu „keliauja“ atbulai, gali jausti padidintą poreikį save išreikšti, tiksliau garsiai išreikšti visas savo mintis, gali elgtis vaikiškai, itin daug bendrauti ir stengtis su visais tapti draugais, gali jausti padidintą laimės jausmą. Bet tai labiau primins bipolinį sutrikimą nei laimę aplinkiniams. Šiuo metu jums kaip tik reikia pasistengti nusiraminti, stiprinti santykius su partneriais, leisti sau išsiverkti draugui ant peties, nustot bėgti nuo emocinio intymumo, nes tik taip jus kitas žmogus gali iš tikro suprasti. O be supratimo viskas aplink tik kaukės….O šiaip, kalbant apie visus, šiandien svarbi diena tiems, kurie pastaruosius pusantrų metų pernelyg save spaudė, per daug iš savęs reikalavo. Dabar ateina tiesos laikas. Kitaip tariant rezultatų ir tai gali būti tiek sėkmė, tiek visiškas sudegimas. Sudegimas todėl, kad galite išgirsti „ne“ ten, kur įdėjote tiek pastangų. Ypač skausmingai tai gali pajusti Svarstyklės, kurios labai dažnai save sutelkia į pagalbą kitiems, o ne save pačią. Jų nusivylimas gali būti dvigubas – ir dėl savęs, ir dėl kito. Na yra toks posakis: žmogus negali norėti daugiau nei nori vienas žmogus. Kitaip tariant, mes negalime išgelbėti tų, kurie nenori būti išgelbėti. Tai tiesiog laiko ir energijos švaistymas. Kitaip tariant, neįmanoma norėti jums ir už juos.

Tai visa dar aktyvi, karinga diena nors ir silpnesnio poveikio, taigi jau galima pasitelkti ir kitas priemones jos poveikiui slopinti. Idealu būtų pasimerkti raudonų aguonų puokštę. Deja, vargu ar gamta tokią užgaidą patenkins. Kodėl aguonų? Aguonos atminimo ir vilties apie taikią ateitį simbolis. Aguonos simbolika labai stipri ir siekia Pirmojo Pasaulinio karo laikus. Na bet čia nesiplėsiu, galima pasigooglinti. Aš tik norėjau priminti kaip kažkoks objektas įgauna stiprią energetinę jėgą. Tai nutinka tuomet, kai jį giliose emocijose su tam tikru simboliu, dalyku ir pan. susieja daugybė žmonių. Todėl ir kapinės, bažnyčios turi tokį stiprų energetinį veikimą. Tiesa, kaip ir kiekvienam dalykui, taip ir simboliui reikia užaugti, sutvirtėti. Bet jeigu jis naudojamas, apie jį galvojama maždaug šimtą metų, tuomet tai jau galingas simbolis. Aguonos naudojamos žuvusiems kariams atminti ir tai daroma nuo 1919 metų. Jeigu jūs trokštate taikos (kad ir vidinės su pačiu savimi), jūsų vazose turėtų karaliauti aguonos ir augti aplink namus.

Tai tinkama diena melstis, tokią dieną maldos išklausomos. Tiesa, ne visų dievų. Šiandien savo palankumą demonstruoja Hekatė. Beje. aš vakar kaip tik rašiau, kad dievai vadinami įvairiais vardais skirtingose tradicijose. Čia esmė ne tiek vardas, o kiek atstovaujama sritis. Tiesiog naudojant populiarius vardus lengviau pasiekti bendrą supratimą. Taigi Hekatė yra nakties sapnų ir stebuklų deivė. O jos prašyti reikia teisingumo, bausmės kaltiesiems, nesėkmių priešams, pavyzdžiui, kad pasuktų jų karmą atgal į juos pačius 😀 (mieli kolegos, nesivarginkit, išklausomi bus tik realūs prašymai), na o jei rimtai tai prašyti reikia, kad jūsų priešai gautų ko nusipelnę ir paliktų jus ramybėje. Ypač didelės bausmės gali sulaukti tie, kurie seniai pamiršo savo nuodėmes ir toliau jas kartoja arba nebekartoja, bet net atsiprašau pasakyti nesiteikė. Tokiu laiku reikia prašyti teisingumo įvykdymo tiems, kuriuos žmonių teismas sėkmingai aplenkė. Beje, maldos yra sukurtos ne šiaip sau. Žmogui dažnai sunku aiškiai suformuluoti, ko gi jis nori, kur kas lengviau kartoti jau sukurtą maldą. Malda tai nėra nei užkeikimas, nei prakeikimas, tai tik prašymas. Vėl gi, tarsi savotiška meditacijos forma ir aš tik kaip pavyzdį parodysiu vieną kaip tai atrodo. Deja, kaip poezijos vertėja esu labai silpna, todėl galiu pateikti pavyzdį tik anglų kalba. Bet būtent todėl aš visad sakau, žmonės, mokykitės kalbų. Mūsų gimtąja kalba jūs tiesiog nerasite reikiamos informacijos, nes mūsų tiesiog per mažai. Na bet grįžkime prie maldos (dievams kaip žinia vartojama kalba visai ir nesvarbu), man visad imponuoja senaisiais šriftais užrašyti tekstai, deja, čia irgi negaliu to pademonstruoti:

Hecate, Dark One, hear my plea.
Bring justice now, I ask of thee!
Right the wrongs that have been done,
Avenge me now, oh Mighty One.
Turn Misfortune back to those
Who cause my problems and my woes.
And heap upon them karmic debt
Lest they all too soon forget
Their wrongful actions, words and deeds
Don’t let them get away scot-free.
Bring them forth from where they hide,
Bring swift justice – wield you knife.
Hasten, Dark One; hear my plea –
Do what it is I ask of Thee.

Dar pratęsiant temą, aš norėčiau pereiti prie hermetizmo, nes dažnas vis dar klausiate kas tai. Jau ne kartą sakiau, kad pradžiamokslį galite rasti internete lietuvių kalba ir visiškai nemokamai, suvedę Kibalionas. Ten yra labai plačiai išdėstyti hermetizmo principai, todėl aš tik trumpai juos pakartosiu čia. O gal kažkam tai pažadins norą paskaityti plačiau 🙂 Aš pati tame, ką rašau, remiuosi būtent hermetizmu, visa mano filosofija yra juo paremta. Aš nepretenduoju į absoliučią tiesą. Tai yra mano tiesa šiuo metu ir aš nepradėsiu didingu balsu byloti, kad štai aš išrinktoji ir mano pasirinktas kelias yra vienintelis teisingas bei rodantis, kad jau į valias karmos gyvenime sukaupiau 😀 Tai tiesiog mano kelias šiai dienai. Kiekvienas jūsų galite eiti savaisiais ir turite eiti savaisiais. Bet jei kas šią akimirką nežino, kur eiti, aš tiesiog pasidalinu turimomis koordinatėmis. O laisvė rinktis yra kiekvieno rankose. Atminkite, vieno teisingo kelio nėra. Jei kažkas garsiai šaukia, kad teisinga tik ta ar ana kryptis, o netikėliai ja neinantis bus nubausti, bėkite, kuo toliau. Tai tik sektantiškas fanatizmas, riboto proto apraiškos. Kiekvienas savo tiesą turi surasti pats ir tik tai yra teisinga, kas atsiveria jo viduje. Kiekviena tiesa priklauso tau pačiam ir pati atsiveria tavo viduje. Jokia tiesa negali ateiti iš išorės ir būti primesta žmogui prieš jo valią. Toks yra pagrindinis ezoterikos principas. Na o dabar apie hermetizmo principus:

1. PROTO PRINCIPAS. Viskas yra Protas; Visata yra protinė

2. ANALOGIJOS PRINCIPAS. Kaip viršuje, taip ir apačioje; kaip apačioje, taip ir viršuje.

3. VIBRACIJOS PRINCIPAS. Nieko nėra ramybės būsenos, viskas juda, viskas vibruoja.

4. RITMO PRINCIPAS. Visa kas teka, įteka, išteka; visa kas turi savo potvynius ir atoslūgius; visi reiškiniai randasi ir išnyksta; švytuoklės svyravimai pasireiškia visame kame; svyravimų riba į kairę yra svyravimų riba į dešinę; ritmai kompensuojasi.

5. PRIEŽASČIŲ IR PASEKMIŲ PRINCIPAS. Kiekviena priežastis turi savo pasekmę, kiekviena pasekmė turi savo priežastį; visa ką valdodėsnis; atsitiktinumas tėra neatpažinto dėsnio pavadinimas; egzistuoja daug priežastingumo planų,bet niekas neišvengia dėsnio poveikio.
6. LYTIES PRINCIPASLytis yra visame kame; visa kas turi savo vyrišką ir moterišką principus; lytis pasireiškia visuose planuose.

7. PROTO TRANSMUTACIJA. Protą galima transmutuoti (lygiai taip, kaip metalus ir elementus) iš vienos būsenos į kitą; iš vieno skalės lygio į kitą; iš vienų sąlygų į kitas; iš vieno poliaus į kitą polių; iš vienos vibracijos į kitą; tikroji hermetinė transmutacija yra proto menas.

O kas nori plačiau, jūs žinote, ką reikia skaityti 🙂 Bet jei kiltų neaiškumų, turėdama laiko, mielai pabandysiu atsakyti į klausimus.

Beje, jei neplanuojate šiandien eiti į restoraną, nepatingėkite kažką išsikepti namuose. Vis tik Pyragų diena šiandien 🙂 Manau, kad rasite daug informacijos internete kas tai. Na bent jau dėl savęs brangiausiojo 🙂 Galvoju nėra skirtumo ar jūs kepsite bulvių apkepą (na gal ne kugelį 😀 ) ar obuolių pyragą. Net ne tiek svarbu kepsite jį labdarai ar sau pačiam. Gerumas sau, namų jaukumas yra gyvybiškai svarbus dalykas. Anksčiau ar vėliau jis priveda ir prie gerumo kitiems 🙂

Gerų pyragų!!!

Eiti prie įrankių juostos