Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 5 d. [:]

[:lt]Pagaliau trumpam rimsta kritinis laikas meilėje ir bus nedidelis atokvėpis. Todėl šiandien pats laikas taikytis, žengti pirmą žingsnį. Ypač moterims. Ypatingai geras laikas tai daryti per seksualinius santykius. Išnaudokite artimiausias dienas susitaikymui, nes po kurio laiko kritinis laikas santykiams dar sugrįš.

Šiandien nebloga diena apsipirkinėti, tik atsargiai su nežinomomis e-parduotuvėmis, dabar lengva įkliūti sukčiams į rankas ir netekti pinigų.

Dabar puikus laikas keliauti sausumos transportu, pavyzdžiui, vykti į kelionę autobusu, su ekskursijomis. Ypatingai tinka keliauti po taip vadinamas „lavos vietas“ astrologinių požiūriu. Na tarkim į Graikiją ir pan. Taip pat puikus laikas keliauti jūra, ilsėtis prie jūros ir pan. Kas turi galimybę, nuvykite bent pasivaikščioti pajūriu. Atgausite sielos ramybę ir atsigausite fiziškai. Dabar toks laikas, tarsi kaip sakoma – po baliaus. Laikas atgauti jėgas ir pailsėti, o ne švęsti. Todėl daugelis gali jausti lengvą nuovargį, tokias kaip ir moralines pagirias, tačiau tai ir sveikimo laikotarpis tiems, kurie jį gyvens ramiai ir stengsis atgauti jėgas, o ne sekins save. Dabar toks laikas, kuomet mes tarsi pamatome, kad stovime užutekyje, kažkur užuovėjoje tarp uolų. Čia lyg ir saugu, įprasta, tačiau ir vanduo čia užsistovėjęs. Šiandien kaip tik ta diena, kuomet mes turime priimti sprendimą, likti ten, kur saugu ir murkdytis tame smirstelėjusiame jau vandenyje, ar judėti į priekį ir išeiti į atvirus, gal audringus ir nepažįstamus, bet švarius vandenis. Praeities išgydyti neįmanoma. Tiesiog praeities nebėra, ji jau praėjo. Mes galime gydyti tik savo dabartį, būdami pilnai joje ir priimdami pilnai šią akimirką bei nebesidairydami atgal, o tik ryžtingai eidami pirmyn. Kam labai sunku ir reikia atsvaros taško šiuo metu, inkaro, siūlyčiau paskaityti Marriane Williamson knygą From Tears to Triumph. Tiesa, abejoju ar ji yra lietuvių kalba.

Beje, jūs dažnai man rašote ir klausiate, kainų, tel. nr. ir pan. Tai aš pabrėžiu, kad dirbu tik internetu. Gyvai ir telefonu nebendrauju. Dėl paprastos priežasties, aš nemėgstu palaikyti gyvo kontakto su žmonėmis, nes tiesiog per daug gerai jaučiu juos ir jų emocijas. Ir neretai tas slegia. Dirbu oficialiai, mano veikla registruota VMI. Geriausia man rašyti: rozmarino.horoskopai@gmail.com
Eilės paslaugai yra ilgos, priklausomai nuo termino, galimi keli kainų variantai – tradicinė eilė, kurioje laukti reikia maždaug apie 5 mėnesius, taip pat aš leidžiu iš anksto rezervuoti vietą pasirinktam mėnesiui, jeigu jis yra ne anksčiau nei po 5 mėnesių. Todėl seni mano klientai dažnai rezervuojasi vietą sekančiai prognozei iškart po savo gimtadienio. Tačiau tai nedraudžiama ir naujiems.
Taip pat yra skubesnioji eilėje, joje laukti reikia vidutiniškai keletą savaičių ir yra variantas per vieną dieną.
Dėl konkrečių horoskopų kainų ir terminų, prašau kreiptis jau nurodytu el. paštu: rozmarino.horoskopai@gmail.com

[:]

Eiti prie įrankių juostos