Konsultacijos

Lapkričio 5 d.

Tinkama diena pasirūpinti lauko augalais, kurie ruošiasi ten žiemoti. Nepamirškite ir kambarinių gėlių, jas irgi reikia laistyti.
Tokią dieną apskritai geriausia leisti lauke, gamtoje, jei yra galimybė – ramiai pasiplaukioti valtele ar bent jau ramiai pasėdėti šalia vandens jį stebint. Namuose rekomenduočiau smilkyti šalaviją, kuris puikiai valo namų energetiką nuo sunkumo, slegiančio pojūčio, negatyvumo bei paverčia erdve, kurioje gera būti, mylėti, atneša ramybės ir harmonijos jausmą kūnui bei sielai. Yra teigiama, kad šalavijas valo orą ir nuo bakterijų bei apskritai neša sėkmę namams. Mes jau perėjome į tamsųjį periodą tai pats laikas aplink miegamojo lovą prikabinti jaukių lempučių girliandų. O ir šį vakarą galima drąsiai leisti mieloje lovoje, ypač jei dar galite mėgautis vakarėjančiais gamtos vaizdais pro langą.

Ryškesnė diena Avinui, kuris viską žinos, bus pakankamai agresyvus ir nelabai kontroliuos kumščius. Plius bus impulsyvus, dramatiškas, ryškiau nei ryškus ir kovos nagais bei ragais, kad išliktų pirmose pozicijose.

Bendravimui laikas nėra geras, žmonės bus linkę meluoti, kurti nebūtas istorijas ir darys tai su malonumu. Gali kilti bėdų su technologijomis, vaizdu, paieška. Tam teks įdėti papildomų pastangų. Bus daug streso, o tai neigiamai veiks ir fizinį kūną. Tačiau tai palyginus neblogas laikas lyderiams iš prigimties, tiems kuriems nesunku meluoti į akis ir bet kokia kaina siekia laimėti. Deja, bet to laimėjimo kainą skaudžiai mokės aplinkiniai. Tame tarpe ir jei prezidento rinkimus laimės Trumpas. Kas panašu, kad ir nutiks. Deja, dėl tam tikrų duomenų trūkumo neturiu galimybės sulyginti abiejų kandidatų prognozės, tačiau jei per ankstesnius rinkimus Trumpas atėjo laiku ir vietoje, dabar jo situacija pasikeitusi ir tolimesnis jo likimas poste būtų žlugdantis. Tačiau pagal bendrą planetinį išsidėstymą jis vis dar kur kas patrauklesnis lyderis masėms. Jis galėjo pralaimėti, jei vietoje Joe Bideno būtų stovėjusi stipri ožiaragiška asmenybė, deja, bet taip nenutiko. Gaila, bet Saturnas šiuo metu aukščiausias teisėjas ir jo sprendimai žmogiškai logiškai nepasiduoda. Todėl šiai dienai ne vienam atrodys, kad viskas ką jis gyvenime nuveikė yra visiškai beprasmiška stojus prieš didžiojo teisėjo tribūną. Ir šiuo metu vyksta ne tik Amerikos prezidento rinkimai. Šiuo metu rinkimai vyksta ir dvasinėje plotmėje. O išrinktieji gaus sunkias misijas. Problema ta, kad žaidimų laikas jau baigėsi. Civilizacijos laikrodis tiksi vis lėčiau ir dabar į arena eis tie, kurie dirbs baigiamuosius darbus. Na o šiukšlynui sutvarkyti paprastai jautrūs, geri žmonės nėra samdomi. Tačiau tie „pasamdytieji“ pajaus energijos pliūpsnius savyje, kuri leis jiems nuveikti kur kas daugiau nei jie galvojo, kad gali. Na o tiems, kuriems reiks kažkaip tai išgyventi, šiuo neramiu laiku siūlau iš visų jėgų rūpintis savimi. Visapusiškai.

Kūnu: miegoti pakankamai, gerti pakankamai vandens, sportuoti ir judėti, būti daugiau lauke, mėgautis prisilietimais, daryti tempimo ar jogos pratimus, praktikuoti sąmoningą kvėpavimą.
Siela: skaityti, gilintis į save, imtis dvasinės detoksikacijos, užsibrėžti tikslus, medituoti, reguliariai išbandyti kažką naujo, kartoti afirmacijas.
Sveikata: vartoti vitaminus ir papildus, atsisakyti cukraus, kavos, gydytis, jei sergate, valgyti daugiau neperdirbto maisto ir daržovių, tikrintis sveikatą, laikytis higienos.
Emocine būsena: mokytis įveikti stresą, mokytis būti laimingu bei dėkingumo,  rašyti emocinį dienoraštį, skirti laiko tik sau ir savo pomėgiams, daugiau juoktis.
Socialiniu gyvenimu: bendrauti su draugais (net jei tai įmanoma tik ryšio priemonėmis šiuo metu) bei šeima, leisti vakarus su artimais žmonėmis, daryti gerus darbus, jei esate vienas, bendraukite bent jau socialiniuose tinkluose pakol situacija pasikeis, sportuokite kai jaučiatės vienišas, negalvokite apie tai kas bus ateityje, likite šioje akimirkoje.
Mokykitės kasdieninės rutinos. Tai irgi labai svarbus faktorius, kuris leidžia išlikti saugiuose rėmuose. Vidiniuose rėmuose: išmokite keltis anksčiau ryte, kasdien rūpinkitės savo oda, planuokite valgiaraščius bent keletui dienų į priekį, tai leis išvengti chaotiško valgymo, tvarkykitės, prižiūrėkite dantis, planuokite savo biudžetą, mokykitės valdyti savo finansus.
Tai geriausia, ką jūs galite padaryti dėl savęs šiuo sunkiu metu. Ir nepamirškite, nėra to blogo, kuris neišeitų.

Eiti prie įrankių juostos