Konsultacijos

Lapkričio 5 d.

Panaši diena į vakar, nors jau švelnesnė. Šiandien vidinės ramybės reikia ieškoti senose kapinėse. Tokiose vietose apskritai susikaupusi labai stipri energetika, gaila kad senieji kapai bjaurojami naujomis plokštėmis. Niekas neturi likti amžinoje atmintyje, pasilikusiam tai labiau prakeiksmas nei garbė. Čia tas pats kaip jums išsikėlus į kitą vietovę kas senojoje paminklus statytų, nuolat skambintų ir raudotų į ragelį. Puiku yra širdyje atsiminti ir to pilnai užtenka. Tačiau gyviesiems senos vietos, kuriose buvo daug nuoširdžių ašarų, būtent tokios kaip senosios kapinės (naujesnės tiesiog dar nespėja tapti tokiomis vietomis ir negali, nes vis dar yra gausiai lankomos) gali tapti stipria nusiraminimo, apsivalymo vieta. Jeigu po jas vaikštant pajuntate stiprią trauką kokiam antkapiui, galima ant jo žvakutę uždegti ar gėlę padėti. Kai kurie išėjusieji trokšta būti atminti kaip jau yra įpratę. Kodėl visą tai rašau dabar, o ne per privalomo lankymo dienas? Nes visų pirma šiandien tam astrologiškai tinkama diena. Antra, šio efekto ir neįmanoma pajusti, kuomet kapinės pilnos žmonių. Jei į kapines eiti galimybių nėra, tuomet tinkamas laikas vakare smilkyti šalaviją, deginti baltas žvakes. Jeigu kam atsipalaiduoti padeda judėjimas, šiandien puiki diena šokiui.

Tai geras laikas pirkti, ieškoti nuolaidų, ypač tinkama diena pirkti kosmetiką. O susilaikyti reikėtų nuo karštų diskusijų, ginčų, nes jos bus beprasmiškos. Šiandien kiekvienam verčiau likti prie savo nuomonės, nes vienas nekaltas žodis gali lemti tikro karo pradžią. Apskritai tai vis dar „karų“ laikas, todėl saugokitės konfliktų, stenkitės būti malonūs, nes tokią dieną įgyjami priešai ilgam. Taip pat tai sudėtingas laikas vaikams, jie bus linkę ieškoti teisybės, reikalauti, su jais irgi lengva patekti į didelį konfliktą. Šiandien verčiau vaikams leisti daugiau pabūti vieniems savo kambaryje, o patiems daugiau bendrauti su katinu, užsiimti veikla, kuriai tina vienatvė – tarkim sutvarkyti atvirukų kolekciją, užsiimti naujo eksponato paieškomis ir pan. Ir atminkite, žmogus privalo stengtis niekam nepakenkti, tačiau jis turi teisę gintis ir neprisileisti visokio „š…“ į savo gyvenimą. Nors bažnyčia ir aibė dvasinių mokymų skelbia apie kito skruosto atsukimą, nuolankumą ir pan., laisvas protas suvokia, kad juk kur kas lengviau valdyti tuos, kurie patys savo noru prisiduoda į vergiją.

Šiandien išskirtiniais jausis Avinai, Liūtai, Svarstyklės, Skorpionai. Tiesiog suteikite jiems daugiau erdvės ir šiukštu nebandykite informuoti, kad pasaulis ir planetos apskritai nesisuka aplink juos. Šiandien kur kas naudingiau bus padaryti kažką malonaus aplinkiniams visiškai be priežasties. Pavyzdžiui, paruošti puodelį kavos kolegai kitapus stalo ar be nuotaikos prabudusiam sutuoktiniui/ei. Žodžių šiandien nereikia, tačiau veiksmai išeis į naudą. Kaip sakoma mažos dovanėlės stiprina draugystę, net jei ta dovanėlė viso labo kavos puodelis.Dabar Mėnulis Vandenio ženkle, taigi gali vyrauti šokia tokia sumaištis. Ypač eisme, taip pat oficialiuose dalykuose. Pavyzdžiui, pateiksite CV darbo pokalbiui, o jis kažkur pasimes ir net nebūsite pakviestas. Jei jums reikia kažkur vykti, galite supainioti reisus, kelius, patekti į bjaurų kamštį, ten kur jų paprastai nebūna ir pavėluoti. Atsitiktiniai pakeleiviai gali elgtis bjauriai ir pan. Iš esmės tai nieko reikšmingo, tiesiog chaotiškos emocijos ir iš to atsirandančios pasekmės. Šiek tiek nemalonu ir tiek.

Šiandien puikus laikas skaityti dvasinio pobūdžio, ezoterinę literatūrą, ypač sudėtingą, nes bus lengviau viską suvokti. Lygiai dėl tos pačios priežasties tai puikus laikas sudėtingų kalbų mokymuisi. Beje, po vakarykščiu įrašu vyko diskusija su Giedre, kuri pati to nežinodama pademonstravo kaip svarbu būti visapusiškai išsilavinusiu žmogumi, t.y. domėtis ne tik ezoterika ar astrologija. Jūs vis dar galite tai pasiskaityti. Todėl aš skatinu jus domėtis ir senaisiais dievais – Egipto, romėnų, graikų ir pan. Tokios žinios leidžia sukaupti simbolikos žinias ir tą simboliką šifruoti. O ji visur – tiek astrologijoje, tiek ezoterikoje, tiek sapnuose ir t.t. Iš esmės visur viskas yra tas pats, visur „dievai“ yra tie patys. Skiriasi tik jų pavadinimai. Kaupdami žinias jūs galiausiai tai pastebėsite patys ir įžvelgsite kol kas nematomus loginius ryšius visame kame ir tarp visko.

Be galo svarbu mūsų žemiškame gyvenime nuo jo per daug neatitrūkti. Puiku rinktis dvasinį kelią, tobulėjimą, tačiau jei eisite tik juo, gan greit jus apims fanatizmas, ims trikti psichika. Žemiškasis gyvenimas yra ne mažiau svarbus. Koks jis ir kaip jūs jį gyvenate, tai tik jūsų reikalas ir pasirinkimas. Žmonės yra skirtingi ir neprivalo gyventi vienodai. Svarbu, kad dangus ir žemė turėtų po penkiasdešimt procentų vietos jūsų gyvenime. Nei vienas negali gauti daugiau. Ypač dangus. Jūs galite eiti po darbo pasivaikščioti į kapines, galite grįžę namo skaityti dvasinę literatūrą žvakių šviesoje ir smilkstant šalavijui, tačiau šalia to nepamirškite užsukti į turgų ir nusipirkti spanguolių bei išvirti padažą ar uogienę ateinančioms Kalėdoms. (Čia tik pavyzdys, tikrai nežinau ar šiuo metu dar pardavinėjamos spanguolės). Atminkite, svarbu yra ne tik jūsų pokyčiai, dar labai svarbu, ką jūs duodate aplinkiniams. Ar sugebate duoti. Nes davimas turi būti natūralus, ne per prievartą – nuoširdi šypsena, skani sriuba, stiklainiukas uogienės tiems kam reikia ir kada reikia. Jūs negalite išgelbėti viso pasaulio, bet nesijaudinkite, jis yra kaip tik toks, kokiu ir turi būti. Visada toks buvo, visada bus toks pat. Galite pastudijuoti istoriją, kad tuo įsitikintumėte. Jūs negalite būti geras visiems. O to ir nereikia. Jei jums kažkas padarė kažką blogo, tai ne todėl, kad jūs pats buvote blogas ir pritraukėte blogį. Šis kvailas teiginys neatlaiko jokios kritikos ir teigėjai palieka nykiai žiopčioti vos išgirdę klausimą kuo nusikalto žiauriai nužudyta trijų metų mergaitė. Čia yra žemė ir čia vyksta daug blogų dalykų. Blogi žmonės čia ieško sau aukų ir jie tikrai nesirenka sau lygiaverčių priešininkų, o kaip tik imasi silpnų ir lengvai pažeidžiamų žmonių, gerų žmonių, nes būtent tokie nesugeba laiku pastebėti blogio kituose. Tai grįžtant prie temos – negaiškite laiko buvimui šalia negerų žmonių, kurie jus skaudina dvasiškai ar fiziškai. Jums niekam nereikia nieko įrodinėti, jums nieko nereikia gelbėti. Save ir savo geriausias savybes jūs galite dovanoti tiems, kurie tikrai yra to verti. Logiškai mąstant juk neatsiranda tokių, kurie atneša į mišką erkėms bei uodams atsigerti kraujo, ar ne? Visiems savaime suprantama, kad parazitų nereikia papildomai maitinti. Tai iškelkite sau klausimą, kodėl gi tai darote jūs?
Jaukių akimirkų 🙂

https://www.skrastas.lt/…/sibiro-kapinese-siauliai-smelio-g…
Eiti prie įrankių juostos