Konsultacijos

Lapkričio 4 d.

Pandemijai plečiantis aš eilinį kartą noriu paraginti visus būti sąmoningais ir saugoti save bei kitus. Dabar esame situacijoje kai jau iš esmės gali apsikrėsti bet kur ir nuo bet ko. Kažkam pasiseks ir jis pravaikščios tik kaip besimptomis nešiotojas. O kažkam nepasiseks taip gerai. Žmonės rėkia, kad nenori karantino, bet niekaip nesuprantu, kodėl patys didžiausi rėksniai daro viską, kad tik jis įvyktų.  Iš kitos pusės, gera naujiena tame, kad dabar toks nepatogios tiesos laikas ir ta nepatogi tiesa gali atsiverti labai skaudžiai, ypač jei ilgesnį laiką murkdėtės sąmokslo teorijų iliuzijose. Apskritai diena sunki, gali užgriūti beprotiška lavina papildomų darbų. O ir sveikatai tai ne pati geriausia diena, todėl tikrai, jei branginate bent jau patys save, šiandien pasistenkite kiek tik įmanoma saugotis užkrato. Skirkite daugiau laiko savo vaikams, katėms (šie mieli pūkų kamuoliukai šiandien bus linkę daryti nuostolius, pavyzdžiui, išdraskyti susirinktų žolelių dėžutę) ir šunims. Iš ties juk didžiausia šventė kasdien turėti šalia savęs tuos, kuriuos myli. Vakarą irgi šiandien verčiau skirti darbams darbeliams, ypač visokiems smulkmeniškiems. Pavyzdžiui, susitvarkyti mezgimo siūlų spintelę.
Tiesa, tai gera diena fotografuotis. Geras laikas būti gamtoje, stebėti laukinius gyvūnus. Geras laikas keisti šukuoseną, bet tik tuo atveju, jei jūs planuojate plaukus kažkaip suvaržyti. Pavyzdžiui, supinti juos į daugybę kasyčių. Tinkamas laikas pirkti pakabuką, kurį ketinamanaudoti kaip amuletą.

Dabar į pirmąjį planai išeis mistikai, na čia netiesiogine prasme. Tai jų laikas ir tokie žmonės savyje pajus naują jėgą bei naujas galias. Taip pat Merkurijus vėl pajuda tiesiai ir baigia retrogradinį judėjimą, kas žada mums netikėtumus komunikacijų bei logistikos/judėjimo srityje. Kadangi Marsas vis dar retrogradinis tai gali reikšti ir neramumus, areštus. Kaip matome kitose šalyse vyksta žiaurūs išpuoliai, bet ir patiems nelabai yra ko džiūgauti kai visiškai nenormalūs zombiai atakuoja ligonines (ir ne, žmonėmis jų vadinti negalima). Stiprėja Jupiterio/Plutono sąjunga, patį piką ji pasieks lapkričio 12 d. Žinote, šiai dienai aš patarčiau sustoti. Nebeieškoti meilės, laimės, pinigų. Tiesiog sustoti. Dabar tai vienintelis būdas atrasti sielos ramybę. Nors likęs laikas iki Kalėdų ne vienam taps tikrai skaudžiu ir kupinu netekčių ir tos prieššventinės nuotaikos visai nejaus. Aš vis tiek noriu priminti, kad visada galima sukurti šventę ir reikia ją sukurti, net kai nesinori keltis iš lovos. Nes niekas už jus to nepadarys. Visos didžiausios šventės vyksta mūsų širdyse ir joms nereikia nei pulko žmonių, nei turtų, nei prašmatnių salių.

Na o dabar šiek tiek astrologijos teorijos. Labai dažnas klausimas, kodėl dvyniai tokie skirtingi, nors turi beveik vienodus horoskopus? Atsakymas labai paprastas. Todėl, kad žmonės nėra mechaniški robotai. Žmonės turi sielas ir valios laisvę. Horoskopas tai toks tam tikras kraitelis, kurį jūs atsinešate gimdami. Tačiau jis neriboja jūsų valios laisvės, jūsų sprendimų laisvės. Kiekvieno mūsų siela unikali, net jei einame tuo pačiu keliu su kitais. Vaikystėje  žmogui labai didelę įtaką padaro jo tėvai, auklėjimas, gyvenimo sąlygos. Tai ar buvo pastebėtos tam tikros sėkmingos vaiko savybės, kaip sekėsi jas vystyti. Taip pat ir gyvenimiškos patirtys, į kurias reaguoja kiekvienas skirtingai. Tėvai, dažnai patys to nepastebėdami, primeta vaikui tam tikras roles, kurias jis turi atlikti. Pavyzdžiui, Tomas sportiškas, o Andrius meniškas. Nors realiai abu turi tas pačias savybes, tik vienas anksčiau susidomėjo vienu objektu, o kitas kitu. Vėl gi, net ir būdami identiškose aplinkybėse, net ir būdami labai panašūs, kiekvienas turi laisvę rinktis ir priimti sprendimus pats, o tai įtakoja tolimesnę ateitį. Tarkim vieną vaiką auginamo gyvūnėlio liga ir mirtis sukrės taip, kad jis priims sprendimą niekada daugiau nelaikyti naminių gyvūnų ir prie jų neprisirišti. Tuo tarpu kitas nuspręs tapti veterinaru, kad išgelbėtų kitus nuo tos pačios bėdos. O vaikams užaugus ir pasukus skirtingais keliais dar veikia ir skirtingos gimtadienių sutikimo vietos, dėl kurių susiklosto skirtingos prognozės kas dar labiau tuos panašumus ištrina. Vis tik dauguma dvynių gyvena pakankamai panašų gyvenimą, o ypatingai supanašėja pasiekę jau brandesnį gyvenimo etapą.

O kad jau nesveikatos ir mistikos laikas, šiam kartui mažytė maldelė (afirmacija) sveikatai 🙂 Tik primenu, kad afirmacijos, maldos turi būti kartojamos kasdien po keletą kartų tuo pačiu laiku. Geriausia tik prabudus ryte ir vakare prieš miegą. Jūs galite jas susikurti patys, galite naudoti kitų, netgi dainų žodžius, jei dabar jie yra tai ko jums reikia:

Te žemė ir oras,
Vanduo ir ugnis,
Išgirsta kaip šaukia mano širdis.
Gyvybės valdove, leisk kūnui atgimti,
Atnešk taiką ir tylą į mano širdį.

Sveikatos visiems 🙂

https://www.delfi.lt/veidai/zmones/kartu-su-vyru-ir-dukra-koronavirusu-serganti-daina-bosas-vyro-ligos-atvejis-veda-prie-vieno-klausimo.d?id=85634535&fbclid=IwAR15LkkdJmmeLM7WMb7uoV19HKaSKy-1GbLgIA_FkCO0cHymD2Vq_4CxhJs
Eiti prie įrankių juostos