Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 28 d.[:]

[:lt]Liko visai nebe daug pakentėti ir turėsime ramų, gražų prieškalėdinį laikotarpį. Daugelis klausiate ar 2019 metai bus lengvi, o gal tikra kiaulė. Tai galiu pasakyti, kad sunkiausias periodas bus kovo – liepos mėnesiais, tačiau palyginus su 2018 metais, daugeliui 2019 bus lengvesni. Negaliu pažadėti, kad visiems, metinės prognozės susidaro individualiai, neįmanoma, kad visiems sektųsi, tačiau bendrosios tendencijos yra palankesnės. Svarbiausia yra šiuo metu nesusirgti, ypač sveikatos problemos gali pasireikšti vyrams, todėl rekomenduotina nedelsiant įsigyti kokybiškus šiltus apatinius, nes visos ligos ateis dėl šalčio ir, deja, per tą apatinę pusę.

Tai gera diena pirkti kvepalus, bet tik kažką solidaus, prabangaus, sunkaus. Tiksliau pirkti galima gi bet kada, tai gal tiksliau būtų sakyti – ieškoti tokio kvapo sau. Tai kvapas, kuris šiuo laiku gerins nuotaiką ir suteiks jaukumo.

Tai tinkama diena lankyti kapus. Ypač tiems, kurie neseniai išgyveno netektį ir su ja dar nesusitaikė. Toks laikas atneša stiprybės pradėt susitaikymo, atsisveikinimo procesą.

Deja, šiandien ir priklausomybių diena. Ypatingai nuo narkotinių medžiagų, Todėl tokią dieną tiesiog smagumo dėlei kažką išbandžius, galima įgyti sunkią priklausomybę. Verčiau jau nuo negerų pagundų susilaikyti. Šiuo metu Mėnulis keliauja Liūto ženklu, todėl automatiškai išaugs poreikis dramatizuoti, norėsis emocinės šilumos ir meilės. Daugelis norės linksmintis, žaisti, kai kuriems netgi pagerės nuotaika, daugiau juokaus, bus atviresni, labiau linkę naudotis gyvenimo siūlomomis progomis. Tačiau sudėtingesnės asmenybės šiandien jaus didesnį pagarbos ir rūpesčio savimi poreikį. Todėl jei esate iš prigimties egoistiškas žmogus, ši diena gali būti kaip tik sunkesnė. Tuo tarpu altruistams tai viena geresnių šios savaitės dienų. Todėl, kad pirmieji norės gauti, o negaus, o antrieji duos ir nesuks sau galvos dėl grąžos. Deja, bet vieni žmonės tarsi bitės, gaminančios medų, o kiti tarsi vorai – gaminantys nuodus ir šiandien tos savybės stipriai atsiskleis. O kuo būti – kiekvieno mūsų pasirinkimas.

Beje, šiandien ateina į galvą iliuzinės mintys, kad laimę rasiu kažkur kitur – kitoje vietoje, kitame darbe, su kitu partneriu. Deja, tai tik iliuzija ir visiškai netinkamas laikas kurti rimtus ateities planus bei imtis drastiškų pokyčių.

https://www.youtube.com/watch?v=fxkuf0ABloQ[:]

Eiti prie įrankių juostos