Konsultacijos

Lapkričio 25 d.

Taigi, šiandien ir gera, ir bloga diena. Blogį tradiciškai slopina katės, nors šį kartą jų elgesys gali būt pakitęs, jos gali jus ignoruoti, gali apskritai elgtis bjauriai. Nepaisant to, nepamirškite palepinti jų gabalėliu vištienos ar kitu mėgiamu skanėstu. Beje, šiandien kažkaip dėmesys nuo vaikų bus nukrypęs kažkur kitur, tarkim į katiną ar partnerį, todėl galite net nepastebėti, kad vaikas išėjo į mokyklą purvinas ar pan. Svarbiausia, nepamirškite pamaitinti mažųjų Jautukų, jei tokių turite, nes šie jaus šiandien padidintą alkį ir gali pradėti atiminėt maistą iš balandžių ar ančių.
Tai tokia gan grubi, vyriška diena iš vienos pusės, o iš kitos – ji elegantiškai ir estetiška. Todėl šiandien puiki diena apsipirkinėti vyrams. Tiksliau užsiimti savo garderobu. Na persistengti nereikia, bet jei nusipirksite bent jau naują elegantiškai kuklų megztinį, bus puiku. Sėkmės spalvos šiuo metu juoda, tamsiai mėlyna, murzinai žydra, raudona, koralinė, kreminė, pilka. Taip pat geras laikas formuoti barzdą, priimti sprendimą užsiauginti barzdą, pakeisti šukuoseną, pavyzdžiui, pagaliau nusiskusti plikai, jei plinkate ir pan. Tiesa, reikia turėti omenyje, kad šiandien žmonės linkę labai persistengti dėl kūno grožio ir ryžtasi netgi itin skausmingoms procedūroms, tarkim tokioms kaip tatuiruotės jautriose vietose ir pan. ko tikrai neverta daryti.Šiandien žmonės bus stipriai linkę į poligamiją, todėl išauga didelė neištikimybės rizika.
Tai puikus laikas pažinti svetimas, ypač labai egzotiškas kultūras ir papročius. Žinoma, į agresyvių, uždarų genčių vidų lįsti tikrai nepatartina.
Tai puikus laikas muzikantams, šiandien itin tinkama diena groti, įrašinėti tai ką grojate. Sudėtingesnė diena profesionaliems sportininkams, ypač futbolininkams. Išskyrus tuos, kurie sugeba akimirksniu keisti pasirinktą strategiją. Be to dabar išaugusi traumų rizika.
Geriausia po darbų vykti kažkur ramiai pabūti gamtoje, pavyzdžiui, pasivaikščioti palei bandantį užšalti ežerą ar ramiai pasėdėti jo pakrantėje, stebint jau snaudžiančią gamtą. Pats laikas namų duris ar langus papuošti lempelių girliandomis, žibintais. Prasidėjo ypatingas metų laikas – nemiegantys žiemos miegu dabar apšviesti savo gyvenimą jaukumo šviesomis. Dabar tinkamas laikas pirkti įvairias žvakes, lempučių girliandas ir panašius dalykus, tik primigtinai siūlau rinktis saugias, nedegančias tikra liepsna, nejungiamas į elektros tinklą, nes šiuo metu yra ypatingai išaugusi gaisro rizika.Taip pat tai gera diena sodinti augalus. Na dabar gal nelabai kas juos sodina jau, bet jeigu jūs turite tarkim, kokią šviesią ir šiltą palėpę ar pan., tai kodėl gi ne. Tiek augalai, tiek gyvūnai yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis.
Dabar tokį pagyvėjimą, atsigavimą pajus Ožiaragis, jam netgi gali kilti noras apsimesti jautriu ir pažeidžiamu žmogumi, kad labiau pritaptų prie kitų. Toks šiaip jau nebūdingas noras bendrauti, būti žmonijos dalimi. Tiesa, jam būdinga visur būti aukštumoje ir siekti aukščiausių rezultatų, o didelių socialinių įgūdžių nerasta, todėl Ožiaragis gali kaip reikiant persistengti rinkdamasis, jo nuomone, teisingas priemones, Pavyzdžiui, pasidaryti pernelyg iššaukiantį makiažą, kuris ne susižavėjimą kels, o pavers jį klounu. Taip kad su noru palikti įspūdį – atsargiai.
Šauliai šiandien jaus aistringus jausmus. Jiems neištikimybės rizika ko gero didžiausia. Dvyniai irgi jaus stiprias emocijas, bet kažkaip sugebės jų neišleisti lauk. Tiesiog susikalbėti su jais bus sunku, o šiaip fiziškai gal ir nieko nedarys. Žuvys tai tiesiog paskęs pačiame dugne jausmų vandenyno. Šiandien jas reikia gelbėti, jos jau pačios nebepajėgs kvėpuoti po užliejusiu cunamiu. Už tai Mergelė bus šalta kaip ledas ir nustebusi dairysis į kolegas, nesuvokdama kas su jais darosi.
Dabar mes dar gan stipriai jaučiame Skorpioniškas tendencijas, nes šiuo ženklu vis dar keliauja Marsas, Merkurijus, o šiuo metu ir Mėnulis. Todėl šiandien dauguma jaus stipresnį ryžtą siekti savo tikslų. Apskritai kol Marsas čia suksis, žmonės tai darys ryžtingiau, tik tiek, kad tai toks savotiškas užsidegimas, bet kai tikslas pasiektas, tai tarsi ir galutinis sudegimas. Ir kas po to? Šiandien itin palankus laikas kapstytis po savo pasąmonę. Lįsti į tamsiausias jos kerteles, o kokią metodiką tam pasirinksite, jau jūsų reikalas – psichoterapija, gili meditacija, sąmoningas sapnavimas ir t.t. Nesvarbu. Svarbu, kad tai duos realius, ryškius rezultatus. Tai gali užgydyti senas gilias žaizdas. Tik svarbu nenutolti pernelyg toli nuo žemės. Tas dieviškumo (anapusinės realybės) skonis toks saldus, kad dažnam po to tampa per daug sunku priimti suvokimą, jog vis tik yra tik žmogus.

Darbingos savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos