Konsultacijos

Lapkričio 22 d.

Šį savaitgalį teks rinktis – kovoti dėl teisingumo ar būti laimingu? Ir dauguma pasirinks kovas. O aš negaliu pasakyti, kas svarbiau, man pačiai teisingumas yra labai svarbus. Tiesiog turėkite omenyje, kad šita kova sugriaus jūsų ramybę ir laimę. O tie kas sugebės nuo jos atsitraukti ir pamiršti, atras laimę. Šiaip tai nėra tinkamas laikas kovoti ir laimėti. Ypač tas gali pasijausti sportininkams, bet visiems kitiems irgi. Šiuo metu žmonės nematys klaidų savo strategijoje ir atsisakys kažką keisti dėl per didelio užsispyrimo.
Taigi geriau mažiau dėl visko sukti galvą ir traukti apsipirkti. Ypač tinkamas laikas apipirkinėti vaikus. Pasitikrinkite, kad pamiršote nupirkti jiems žieminius batus? Nes žiema visai čia pat. Sėkmės spalvos rožinė ir juoda. Būtinai gaminkite namuose, pavyzdžiui, prikepkite, kokių sveikuoliškų bandelių, duonelių. Kepamų duonos gaminių kvapas namuose šiuo metu bus gydantis. Idealus laikas ir kitokiai naminei veiklai, pavyzdžiui, megzti kojines. Kokių įmantresnių raštų. Jei norite, kad jos būtų dar ir sėkmingos, rinkitės šios žiemos spalvas (ne mados atžvilgiu, tai ezoterinė prasmė) – baltą, mėlyną.

Bloga naujiena ta, kad mes jau labai artėjame prie to laiko, kuomet absoliučiai viską užvaldys Ožiaragis. Na taip, vakar aš nudžiuginau visus su Šauliu. Tiesa, nepaminėjau to fakto, kad Jupiteris jau baiginėja savo darbus Šaulyje ir ruošiasi pereiti į Ožiaragį. Na to dar šį savaitgalį nenutiks, tačiau Ožiaragis ir taip kurį laiką yra labai aktyvus, nes jame trinasi užpakaliais Saturnas su Plutonu. Prognozės nuteikiančios ateičiai gan niūriai, tačiau atlikusi įvairius stebėjimus, aš vis tik siūlyčiau turėti kažkiek optimizmo. Visai gali būti, kad Jupiteris situaciją suvaldys ir reikalai netgi pagerės. Na neslėpsiu, tai labiau teoriniai pasvarstymai, mano ilgoje darbo praktikoje nebuvo tokios situacijos. O ko nesu patyrusi pati, to nenoriu tvirtai teigti. Bet gi pagyvensime, pamatysime. Jau greit 🙂

Kažkas klausė ar gyvūnai turi zodiako ženklus. Na niekad nesudarinėjau gyvūno horoskopo, bet kodėl gi nepabandžius to panagrinėti? Pavyzdžiui, kačių:

Avinas – nesibodi kaip reikiant apdraskyti šeimininko, veliasi į kovas su kitais katinais, garsiai miaukia, puldinėja šunis. Tai katinas chuliganas. Iš esmės tai valkataujantis katinas.
JAUTIS – dievina skanukus, paniškai bijo vandens, ėda tik konservus, visada užima geriausią geriausią vietą ant sofos ir iš jos nieku gyvu nesitraukia. Tai katinas princesė ant žirnio. Koks persas būtų pats tas.
Dvyniai – laipioja visais lygiais paviršiais, vagia kojines, vieną akimirką meiliai laižo šeimininko ranką, o kitą jau jau perkanda, yra labai smalsus. Tai tas katinas, kurį nuolatos randate kraustantį virtuvės stalčius. Paprastai liesas ir ilgas.
Vėžys – miega tik saugiose užuovėjose, tarkim dėžėje nuo baldų. Į lauką jis neina ir eit nenori. Užsiima šeimininko energetiniu gydymu visą laiką. Yra bailus, neprisileidžia svetimų žmonių. Na toks paprastas naminis rainis, lėtas ir tingus.
Liūtas – gali būti tik veislinis katinas ir su apdovanojimais iš parodų, tai demonstratyvusis katinas, kitų kačių akivaizdoje mėgsta demonstruoti įvairius triukus, miega tik kartu su šeimininkais jų lovoje, užima namuose daug erdvės, kurios nuolankūs jo vergai nedrįsta peržengti. Tai tas katinas, kurį galima sutikti įžymybių rankinuke už pavadėlio ir su karūna. Tik išskirtinių veislių katinas.
Mergelė – visai be sveikatos, labai alergiškas, tenka pirkti aukščiausios kokybės maistą, idant nesusirgtų dar labiau, taikyti specialias dietas, antrasis jo vardas galėtų būti stresas, itin dažnai prausiasi. Tai tas katinas, į kurį kada bepažvelgsi, jis visad prausiasi. Paprastai tik trumpakailis katinas, pilkų nematomų spalvų. Na koks britas ar pan.
Svarstyklės – nuolat rausiasi spintoje, niekaip negali apsispręsti, ko gi jos nori – eiti į lauką ar namo? Durų varstymas veda iš proto šeimininkus. Labai daug murkia. Mėgsta sekioti šeimininką. Ją lengva atpažinti iš akinančiai balto kailiuko ir madingų aksesuarų.
Skorpionas – netyčia pažvelgus jam į akis, nupurto nelaimės nuojauta. Tik juodas, gyvena tik pas raganas ir raganius. Puikiai atlieka okultinius triukus – pavyzdžiui, perbėgdamas per kelią prišaukia nelaimę. Sumaniai manupuliuoja šeimininku ir ištikimas tik jam vienam. Amžinai. Kitų neprisileidžia.
Šaulys – jei jūsų katinas niekad nesuaugo ir net senatvėje elgiasi kaip kačiukas, vadinasi čia šaulys. Užlipa į aukščiausias ir pavojingiausias vietas. Ilgai žaidžia su sugauta pele. Yra aukštesnio intelekto nei būdinga katinui, na bent jau labai gudrus. Jums ne kartą teko kviesti gaisrininkus, kad iškeltų jį iš medžio viršūnės. Mėgsta slėptis tarp patalų ir netikėtai iš ten iššokti.
Ožiaragis – didelis ir stambus, gal koks škotų nulėpausis? Visada solidus. Niekad nežaidžia. Ėda egzotiškas gėrybes nuo šventinio stalo. Neatsisako šlakelio brangaus viskio. Per daug protingas, kad būtų katinu. Jūsų draugai sako, kad jame gyvena žmogaus siela. Kartais palepina šeimininką užšokdamas jam ant kelių. Retos akimirkos tik išrinktiesiems. Jei yra daugiau katinų, visada prieš juos dominuoja.
Vandenis – moka pats įsijungti TV ir atsitraukti užuolaidas. Neauklėjamas. Niekaip. Nesocialus. Visiškai. Drasko baldus. Tačiau šauniai atrodo nuotraukose su jūsų megztu šaliku ir kojinėmis arba su gėlių vainiku ant galvos, arba tais anais skambaliukais. Žodžiu….
Žuvys – šalia jų visi jaučiasi gerai, jis visą laiką valo aurą, energijas ir gydo. Visus. Dvasių ir kitų nematomų svečių gaudytojas. Jūs tikrai gali prisiekti kaip jūsų katinas nusivijo kažką nematomo ir pagavo. Priklausomas nuo valerijono, katžolės ir panašių dalykėlių. Mėgsta klausytis muzikos. Visada ir su visais mielas. Tarsi pliušinis žaisliukas.

O grįžtant prie rimtų dalykų, aš tik dar kartą primenu, kad Merkurijus jau pilnu tempu juda į priekį ir prastesnis ciklas jau praeityje. Taigi gerai pailsėkime, palikime nemalonumus praeityje, atverskime naują lapą. Jei dar likusi, kokia šiukšlių krūva, nebetvarkykime, padėkokime už gyvenimo suteiktas pamokas ir pozityviai nusiteikę ženkime kitą žingsnį. Šiuo metu Mėnulis Mergelėje, tai reiškia, kad dienos tinkamos spręsti problemas, taisyti sugadintus dalykus, ieškoti kaip palengvinti skausmą ir kančią. Bet visų pirma tai dienos, tinkamos darbui su savimi, savo vidumi. Dabar jums nereikės pagalbos, jūs lengvai pastebėsite ir smulkias detales, geriau veiks intuicija buitiniuose dalykuose, pavyzdžiui, instinktyviai pajusite, kad į padažą reik įdėt daugiau prieskonių, kur kas greičiau surinksite naujai nupirktą sofą, greičiau perprasite programas. tai puikus laikas rankdarbiams, menui, jausite didesnę empatiją. Būsite rūpestingi ir norėsite padėti kitiems. Tai geras laikas jei reikia ruošti kažkokias prezentacijas apie save, kažkam save pristatyti, pavyzdžiui, rašyti CV.
Tai geras laikas piešti maginius bei zodiako ženklus, ypatingai vietose, kuriose jos išliks ilgai ir tarnaus kaip simbolis. Žinoma, veiksmingiau jei piešti yra tikrai tai, ką jūs mokate. Tuomet galite nusipieši stilizuotą pentagramą ar zodiako ratą vietoje kilimo namuose. Aišku, jei jūs tradiciškas normalus žmogus, kuriam tie visi dvasiniai dalykai nė motais, tai nuo tokių veiksmų gal susilaikykite. Tarp kitko, tai dienos, kuriomis gali būti aštrūs religiniai konfliktai. Vis tik šiek tiek kvaila, kuomet tarkim krikščionybės atstovai grasina pragaru, vedų šalininkai – karma ir t.t. Aš, pvz, galėčiau pagrasinti mordoru, na kaip didžiulė Tolkino ir Žiedų valdovo gerbėja. Žmonėms pats laikas suprasti, kad vartodami skirtingus žodžius jie visi kalba apie tą patį. Laikas atsibusti, mielieji, nereikia bijoti pragaro, nes kaip tik jame jūs ir esate. Reikia ieškoti išėjimo iš jo.

Linkiu ramiai atsipalaiduoti. Pažiūrėti ar paskaityti Žiedų valdovą ir Hobitą. O kas jau šiuos matė, tuomet pasiimkite kokią kitą jaukią knygą. Galiu pasiūlyti The Shoemaker’s Wife. Autorė Adriana Trigiani. Gaila, bet lietuvių kalba ko gero šios knygos nerasite. Tačiau yra kitų puikių knygų ir autorių. Ir atminkite – skaityti visada geriau nei peštis 🙂

Eiti prie įrankių juostos