Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 21 d. [:]

[:lt]

Vis dar tęsiasi nesėkmingos dienos. Šiandien ypatingai atsargiai reikia elgtis su gyvūnais, net susierzinti ir įkąsti, įdrėksti gali net visiškai mažas ar taikus gyvūnėlis. Lygiai taip pat susipešti ir susižaloti jie gali tarpusavyje. Vis tik papildomas dėmesys gyvūnams, laikas su jais teigiamai veiks dvasiškai. Ar tai būtų ramus pasivaikščiojimas su šuniu, ar televizoriaus žiūrėjimas su katinu ant kelių.
 
Teigiamai veiktų tokios pramogos kaip kinas. Tik reikia žiūrėti kažką lengvo, geriausia miuziklus kaip kad šiuo metu einantis Bohemian Rhapsody ar pan.
 
Ši diena itin pavojinga sveikatai. Gali varginti migrena ar tiesiog galvos skausmai, pradėt skaudėti dantį, prasidėt angina ar tiesiog gerklės uždegimas, aštriau jausis menstruacinis sindromas, galimos bet kokios problemos su raumenimis, sąnariais, nugara. Ypač tikėtinas prasidedantis karščiavimas. Bet labiausiai tai bet kokio pobūdžio skausmas. Šiandien labai lengva susižeisti ir ne vienam prireiks vaistų nuo skausmo ar temperatūrai numušti.
 
Šiandien gali labai stipriai pasireikšti poreikis vartoti alkoholį. Prasidės nuo nekaltų minčių – tarkim išgersiu vieną alaus atsipalaidavimui. Ir tas vienas gal ir visai dar neblogai suveiktų – kaip silpni raminantys, deja, po j gali kilti stiprus noras išgerti gerokai daugiau ir su pačiomis blogiausiomis pasekmėmis – sutrikusia sveikata ryte, gėdingais poelgiais iš vakaro ir t.t. Protingiausia būtų šiandien nuo alkoholio susilaikyti ir tikrai visiškai nerekomenduojama vartoti stipresnius gėrimus nei alus.
 
Labai ne koks laikas finansiniams reikalams tvarkyti. Ypač jei užsiimate kažkuo nelegaliu. Nors tai gali būti kažkas visiškai nekalto, pavyzdžiui, persivežti neleistiną daiktą pro muitinę. Šiandien verčiau to nedaryti. Tai nesėkminga diena finansiniams nusikaltimams, kontrabandai. Reikia turėti omenyje, kad tai dar ir labai agresyvi diena, todėl už smulkias nuodėmes susimokėti gali tekti itin brangiai. Išlikite šiandien sąžiningi.
 
Jūs klausiate, kada blogas laikas baigsis….na jis ką tik prasidėjo, tačiau situacija šiek tiek sušvelnės rytoj, Saulei perėjus į Šaulio ženklą, t.y. prasidėjus tikrajam Šaulio sezonui. Nes kol kas viskas koncentravosi ties skorpioniškais dalykais. T.y. Saulė, jau veikiama Jupiterio išplėtė dalykus skorpioniškose, tamsiose srityse, o perėjusi į Šaulio ženklą, koncentraciją didins ties šauliškais dalykais – tarkim dvasingumu ir šviesa visu pirma. Kitaip tariant poveikis jau bus atvirkštinis, nors tobulu ir netaps.
 
Dar noriu atkreipti dėmesį, kad nors Šaulys yra mokytojų plačiąja prasme globėjas, kol kas Jupiteris jame veikia neigiamai ir tai kaip sakoma blogų mokytojų dienos. Todėl visiems, kurie užsiima mokymais bet kuria prasme, reikia turėti omenyje, kad jų darbas nėra kvailesnius paversti protingesniais ar įkalti į galvą išminties. Geras mokytojas žino, kad kiekviename ir taip yra išminties sėkla, jam reikia tik ją palaistyti, patręšti, apsaugoti nuo šalnų ir ji augs bei klestės pati savaime. Kiekvienam mokytojui rekomenduočiau šiuo metu paskaityti Thich Nhat Hanh knygą The Art of Living: Peace and Freedom in the Here and Now.

[:]

Eiti prie įrankių juostos