Konsultacijos

Lapkričio 21 d.

Taigi taigi, Merkurijus pagaliau baigė su tuo retrogradu šiaip ne taip. Baigėsi mėnuo smulkių nesusikalbėjimų, strigimų, nemalonių netikėtumų ir nesusipratimų. Tuo pačiu baigiasi ir savotiškos sumaišties, netvarkos laikas. Nuo vasaros keli mėnesiai buvo tarsi niekaip nesutvarkomas šiukšlynas. O nuo šiandien jau vėl galima judėti į priekį. Kitaip tariant tai diena, kuomet tarsi ištrūkus iš pridvisusio rūsio mes vėl įkvepiame gryno oro. Ta proga galima pasimėgauti sena gera, pozityviai nuteikiančia muzika, pavyzdžiui, Beatles. Galima eiti apsipirkti. Galima atnaujinti garderobą, o ypač tinkamas laikas išskirtiniams bateliams. Pavyzdžiui, ryškiai raudonos spalvos. Tai šios dienos sėkmės spalva. Bet ji visai nereiškia ir karščio viduje, tai kaip labiau maloni vėsa. Šiandien būtinai išeikite pasivaikščioti. Idealu, jei turite šunį, ilgam išeiti su juo. O jei šuns neturite, tinkama diena jį įsigyti – tai veislinių šunų diena, ji tinkama rinktis ir pirkti veislinį šuniuką. Šiandien šunys veiks labai gerai ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. 
Dabar mes pradėsime gailėtis įvairių bjaurių dalykų, kuriuos esame prikalbėję anksčiau, veikiami retrogradinio Merkurijaus. Taigi pats laikas atsiprašyti, jei norite su kažkuo atstatyti santykius. Ne visi retrogradiniai Merkurijaus periodai būna labai reikšmingi. Tačiau šis, prasidėjęs sulyg Helovynu, buvo tikrai bjaurus. Be abejo, turėjo įtakos tai, kad jis įvyko Skorpiono ženkle. Dabar staiga atsiras tuo periodu dingę daiktai, vidinė motyvacija, tai tas jausmas kai tarsi prabundi iš nesveiko snaudulio ir galvoji, o tu viešpatie šventas tai ką aš čia dabar dirbau ir pridirbau? Dabar atsiras daugiau ryžto spręsti visus atidėliojamus nemalonius reikalus, kur kas daugiau energijos. Tai tarsi grįžimas namo ir galėjimas vėl būti savimi. Šiandien būtinai reikia atšvęsti ir pasidovanoti jaukų, tingų vakarą ant sofos su lėkšte sausainių prieš televizorių. Gal kokį paskutinį moliūgą prapjauti ir paruošti vakarienę draugams. Dabar dažnas susivoks, kad ir tikrai turi už ką atsiprašyti.
Tiesa, iškreiptas fonas dar šiek tiek išlikęs, todėl:
Šiandien Avinas save matys tarsi ištvermingą bušido kovotoją, tiesa, aplinkiniams jis labiau primins siaubingą monstrą, nors ir tiesų jis tebus mažas egoistiškas kūdikis viduje.
Jautis save matys kaip miško fėją, nors aplinkiniams jis labiau primins valgantį Houmerį Simpsoną. O realiai Jautis bus tiesiog lėtas kaip vėžlys ir baisiai alkanas.
Dvyniai vaizduosis sąmojingais ir nepagaunamais juokdariais, aplinkiniams jos atrodys kaip gudrios klastingos lapės, o iš ties širdyje jie tebus tik suvienodėję, surobotėję su minia.
Vėžys jausis nenugalimuoju herojumi, aplinkinių akyse atrodys tarsi rūpestinga medicinos sesuo, o realiai bus tiesiog mama meška, matanti aplinkui tik savo meškiukus.
Liūtas ir matys save liūtu, kuo gi dar, nors aplinkinių akyse bus tik pasipūtęs ir arogantiškas herojus. Na po teisybei Liūtas ir širdyje bus aikštinga primadona.
Mergelė jausis briusu lee, nors tebus tik save per gerai vertinanti, bet jokios pridėtinės vertės nesukurianti valstybės tarnautoja kitų akyse. O širdyje ji ir toliau išliks tuo nematomu darbščiuoju nykštuku.
Svarstyklės save matys niekur kitur tik teisėjo kėdėje, aplinkiniams tuo tarpu jos atrodys tik eilinį kartą įsimylėjusios ir besivaikančios meilės objektą. O kokios jos bus iš tikro? Sunku pasakyti. Jų tikrų tiesiog nebus.
Skorpionas save matys šerloku holmsu, aplinkiniai jame pastebės tik paties pragaro valdovą, nors pripažinkime, vertą nuodėmės, iš ties širdyje jis tebus vienišas tarzanas.
Šaulys save laikys aristoteliu, nors aplinkiniai jo išmintį tevertins tik taip pat kaip kad vertintų sporto komandos šokėjos filosofiją. Širdyje jis ir toliau išliks nesuvaržomu laukiniu mustangu.
Ožiaragis jausis dievu. Visų dievų tėvu, tuo tarpu aplinkiniai jame tematys nuobodų ir nepakenčiamą viršininką. O širdyje jis tebus po laiko našta suvargęs senukas.
Vandenis jausis superherojumi iš kitų visatų, aplinkinių akyse jis tebus pakvaišėlis, mėginantis įrodyti savo beprotiškas teorijas, o širdyje jis bus tiesiog siaubingas ekscentrikas. Žuvys laikys save buda, aplinkiniai jose tematys apsirūkiusį kanapių augintoją, o širdyje jos tebus tos gerosios mielosios pelenės ar kitos pasakų herojės.
Dar viena geria žinia, kad rytoj mes jau pradėsime Šaulio sezoną. Jis paprastai irgi atneša šiokį tokį palengvėjimą po intensyvaus emociškai ir audringo Skorpiono. Iš kitos pusės, jei ne Skorpiono negatyvas, nebūtų taip saldu pajusti Šaulio pozityvą. Taigi padėkokime ir paplokime šiais metais nuo scenos jau nueinančiam Skorpionui.Tobulėjantiems tai toks laikas, kuomet kaip sakoma kuomet reikia sekti baltąjį triušį. Nežinote kas tai? Juk siūliau būtinai perskaityti Alisą stebuklų šalyje. Dar ne vėlu 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=huInHdyBuWk&t=7s

Eiti prie įrankių juostos