Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 16 d.[:]

[:lt]Viena sunkesnių savaitės dienų ir ne toks jau lengvas savaitgalis. Gal galima būtų taip išsireikšti – didžiųjų veidmainysčių diena. Šiandien išvis geriau niekuo netikėti, nes būsite apgautas kaip vaikas. Tokią dieną mūsų didieji dėdės ir tetos viešai verkia dėl mažutėlių skausmo, tačiau dar nenusišluostę ašarų sau už nugaros pasirašinėja jiems mirties nuosprendžius.
Sunkesnė diena ne tik silpniems ir neturintiems užnugario, bet ir vyrams, nes protas neveiks, ilgakojė gražuolė horizonte nustelbs proto balsą, bandantį tyliai šnabždėti, kad tas vargšelis savo noru lenda į giljotiną. Už tai puikus laikas „barakudoms“, nes tokią dieną apgauti iš esmės galima praktiškai bet kurį žmogų. Šiandien gali virti ypač nešvarios konkurencinės kovos ir užkulisiniai žaidimai. Ne tik šiandien, bet ir visą savaitgalį. Todėl jei niekur nedalyvaujate, dėl nieko nekonkuruojate, jums tiesiog pasisekė, šis savaitgalis praeis jums šiek tiek lengviau nei kitiems. Tačiau tai nereiškia, kad ir jūsų gyvenime neatsiras pavydus žmogus, kuriam pasinorės kažką iš jūsų atimti, kažkur prieš jus laimėti.

Jupiteris šiuo metu pradeda keliauti pro Saulę, todėl ateinančias tris savaites bus stiprus noras keliauti, daugelis jei nekeliaus tai bent planuosis keliones. Tačiau noriu įspėti, kad dėl specifinių darinių šiuo metu, gali būti aibė pavojingų situacijų, keliaujant bet kokiu transportu ar netgi pėsčiomis. Todėl keliauti reikia atsargiai. Ir tas terminas „kelionė“ šį kartą apima net paprasčiausia išvyką iš namų į parduotuvę.

Vis dar silpnų „ausų“ laikas. Tokiu metu ne tik girdime kitus neteisingai, bet ir išauga ausų ligų bei klausos sutrikimų tikimybė. Saugokite ausis – nešiokite kepurę, neklausykite garsios muzikos ir stenkitės daugiau būti tyloje.

Ir visos šios blogybės pagrinde vyksta dėl Marso, kuris net ir keliaudamas taikiųjų Žuvų ženklu, visą laiką sudarys piktus darinius su kitomis planetomis. Beje, Marsas atstovauja Avino ženklą. O dėl į Aviną sugrįžusio Urano, šių ženklo žmonių gyvenime vėl galimi netikėti, griaunantys įvykiai, padidėjęs nervingumas, nestabilumas, impulsyvumas. Avinai keletą mėnesių elgsis neprognozuojamai. Užjaučiu namiškius. Reikia turėti omenyje, kad Avinas apskritai žmogus yra gan paprastas, be kaukių, todėl dažnai atrodo grubus.  Tai primityvioji seksualinė energija, laukinė drąsa, baimės jausmo nebuvimas, spontaniškumas, impulsyvumas. Jis negalvoja, jis veikia – impulsyviai, čia ir dabar. Jam patinka naujovės, eiti į priekį, jis sproginėja, nesugeba kantriai laukti, ginčijasi, jam greitai viskas atsibosta (išskyrus žaidimai, kuriuose galima nugalėti, nes nugalėti jis mėgėjas), tačiau tuo pačiu jis ir vaikiškai naivus, atviras, toks tikras, garsus ir stiprus. Kažkas tokio kaip Tarzanas, Spartakas, William Wallace Drąsiojoje širdyje ar Katniss Everdeen Bado žaidynėse, Ksena, Amazonė ir pan. Tai žmogus kovotojas, kuris eina per gyvenimą iš vieno mūšio į kitą. Kovos, karai jam yra įkvėpimo šaltinis – nugalėti ir išgyventi, sutrypti priešininką. Jis nepriklausomas ir konkurencingas. Ir jis nepuola iš pasalų, iš jo nesulauksite peilio į nugarą. Savo kovose jis visada garbingas.

Taigi ir šį savaitgalį, norintys kažkur nukreipti negatyvias Marso energijas turėtų „kariauti“ sporto salėje ar kompiuteriniame žaidime. Kuo aktyvesnis būsite, tuo geriau jums seksis 🙂

Gero savaitgalio, su mintimis, kad sekantys jau bus kur kas geresni.

https://www.youtube.com/watch?v=dqeK_dnPDHQ[:]

Eiti prie įrankių juostos