Konsultacijos

Lapkričio 14 d.

Prasta diena meno žmonėms, ne tiek įkvėpimo, kūrybinių procesų atžvilgiu, kiek labiau tuo, kad šiandien gali tekti pažvelgt praktinei realybei į akis, t.y. skaičiuoti pinigus, atsiminti, kad kol esi žmogaus kūne, deja, bet gali ne tik kurti, dar ir valgyti privalai. O ir prekyba meno kūriniais, kurį laiką gali būti ne itin sėkminga. Tas pats galioja prekybai vaikiškais žaislais. Šiandien nuo kalėdinių dovanėlių pirkimo verta susilaikyti, nes per didelė rizika nupirkti kaip sakoma „nei į tvorą, nei į mietą“.
 
Apskritai šiandien tokia susijaukusių minčių ir darbų diena, kuomet tarsi viską padarai teisingai, o gaunasi kažkaip ne taip. Tiesa, tai labiau susiję su eiline buitine kasdienybe nei rimtomis bėdomis. Pavyzdžiui, šimtus kartų gamintas patiekalas gausis kažkaip ne taip. Automatiškai tai ir visuotinio aklumo diena, todėl šiandien „medijų“ bandymai formuoti masinę nuomonę duos atvirkštinį rezultatą. Tokiu metu auga žmonių paranoja, jie pradeda visur įžvelgti sąmokslo teorijas, jaučia aplink save grėsmę ir nusiteikia agresyviai gintis. Šiandien po paprasčiausio pokalbio su draugu/e galite sulaukti kaltinimų apkalbomis, informacijos nutekinimu ir t.t. Iš esmės tai didelių kliedesių metas ir verčiau bet kokias tokio pobūdžio šnektas ignoruoti. O dar geriau, kalbėti, kuo mažiau ir ypač apie save. Nes ir tikrai viskas, ką šiandien pasakyti, gali peraugti į didžiules apkalbas.
 
Tai tikrai labai blogai diena važiuojantiems, šiuo metu eismo įvykių tikimybė išauga maksimaliai, todėl jei įmanoma verčiau nevairuoti, nevažiuoti, jei neįmanoma, tada bent jau laikykitės taisyklių itin griežtai ir važiuokite mažesniu nei leistinas greičiu. Nepamirškite saugotis ir kitų eismo dalyvių.
Eiti prie įrankių juostos