Konsultacijos

Lapkričio 12 d.

uo ko norėčiau pradėti šiandien – nuo tokio savotiško pamokslo. Kaip žinia nesu labai švelnus žmogus. Ypatingai begalinio kvailumo akivaizdoje. Bailumo irgi. Aš suprantu, kad apgailėtinos menkystos jaučia man prietaringą baimę (ir labai teisingai daro) ir suprantu, kad būtent todėl kuriasi netikrus profilius bei keikia mane iš jų, tačiau tai daugių daugiausiai verta tik pajuokos. Galite būti tikri, kad aš savęs jokiais prakeikimais neapsunkinsiu dėl keleto glušių. Kalbu būtent apie glušius, ne apie kitokią kultūringą nuomonę. Yra tokia funkcija report facebook, kurią aš mielai naudoju. Ir nuo agresyvių komentarų, kurie demonstruoja visišką neraštingumą ir kalba apie tai, kad jų rašytojas turi kumščio dydžio kaulą vietoje galvos, aš nenustosiu rašyti to kas svarbu. Nors čia toks savotiškas paradoksas – aš esu netgi labai nieko prieš, kad žmonių žemėje sumažėtų bent kokį 90 procentų ir karantinas man dar ir labai prie širdies. Nepaisant to, aš kasdien rašau, ką daryti, kad galėtumėte gyventi geriau ir išliktumėte. Man jūs tikrai nereikalingi. Gal dėl to, kad jums patiems savęs nereikia? Nes aš dažnai su begaline nuostaba stebiu jūsų gyvenimus, veiksmus, sprendimus ir nerandu atsakymo į klausimą, kodėl. Kodėl eilinis statybininkas yra įsitikinęs, kad išmano geriau nei viso pasaulio medikai? Kodėl akivaizdūs faktai nėra suvokiami? Kodėl jūs taip norite vienas kitam kenkti? Kas tai? Kvailumas vulgaris? Parazito genai? Psichikos liga? Bet žinokit ateis laikas kai geri žmonės paprasčiausiai nebegalės ilgiau ištverti suvešėjusiomis žmonių teisėmis prisidengiančių parazitų ir daugumą jūsų nušluos nuo žemės paviršiaus. Taip visad nutinka. Galėsite vadinti tai karma 😀
Tik atminkite, anksčiau ar vėliau kiekvienas savartynas būna padegtas, kad ugnis apvalytų vietą nuo nepakeliamos smarvės. Ir visos šiukšlės jame sudega. O šiai dienai neatidarinėkite savo smirdančių burnų, nes iš jų krenta rupūžės. Tiesiog neskaitykite manęs taip kaip aš neskaitau jūsų. Ačiū.

Na o dabar eikime prie normalių žmonių reikalų. Ir šiandien turime visai neblogą dieną. Tinkama diena atnaujinti garderobą. Aš siūlyčiau papildyti spintą džinsais ir sportiniais bateliais. Visa kita kol kas bus mažai aktualu.Sveikatai tai ne pats geriausias laikas, todėl saugokite save, jei įmanoma, venkite gydymosi įstaigų. Išties tokiu metu, jei tik yra galimybė verčiau likite namuose su vaikais ir neveskite jų tarkim į darželį. Verčiau išeikite pasivaikščioti bent jau miesto parke.
Vairuokite atsargiai, laikykitės visų taisyklių. Šiuo metu visiškai beprasmiškai dėl menkiausio prasižengimo galite gauti gerą baudą. Ir ne tik jūs, dabar toks laikas kai aktyviai užverda propagandos, gandų, pogrindinių kovų mašina. Bidenas laimėjo JAV prezidento rinkimus, bet tai dar ne pergalė. Ir šiuo metu vyks kova pačiais šlykščiausiais metodais.
Šiandien labai ypatinga diena tobulėjantiems dvasiškai. Galimos įspūdingos dvasinės patirtys, taigi būkite joms atviri. Ruoškitės artėjančiai jaunačiai. Dabartinis Mėnulio ciklas buvo tikrai labai sunkus. Nesakau, kad ateinantis bus lengvas, na bet šiek tiek atsigauti bus galima. Tokiu metu gali aplankyti keisti prisiminimai dalykų, kurių niekada nebuvo. Tai ir pasirinkimų laikas….neskubėkite…
Merkurijus baigė retrogradinį judėjimą ir šiuo metu keliauja Skorpiono ženklu. Beje, ar žinote, kokia laikoma aukščiausio proto išraiška? T.y. kuriame ženkle Merkurijus Skorpione? Ne, ne Mergelėje ir ne Dvyniuose. Tai Merkurijus Skorpione. Tas Merkurijus, kuris sugeba matyti kiaurai, surasti visus skeletus spintose. Jis šaltakraujis, pavojingas, kelyje į tikslą jo niekas nesustabdys. Neseniai išėjo puikus serialas The Queen’s Gambit apie mergaitę šachmatininkę. Sakyčiau, kad idealus Merkurijaus Skorpione pavyzdys. Tai savotiška manijos forma, absoliučios tobulybės siekis. Skorpionas gali būti tik geriausias savo siekyje. Visa kita jam nesvarbu. Apskritai serialo herojė Beth Harmon absoliutus skorpioniškos asmenybės pavyzdys – paslaptinga, baimę keliančio žvilgsnio, mažakalbė, nuo mažų dienų linkusi į priklausomybes ir susikoncentravusi tik į tikslą. Net jei jūsų nedomina astrologijos teorija, šis serialas tiesiog atgaiva sielai 🙂 Labai rekomenduoju. Vienas žmogus klausia herojės: kur tu mokaisi žaisti? O ji atsako: savo galvoje. Būtent toks yra Skorpionas. Merkurijus Skorpione. Magiškas protas. Ir kol Merkurijus keliaus Skorpiono ženklu, t.y. iki gruodžio 1 d., tai bus geras laikas protingiems žmonėms. Labai protingiems ypač.
Šiandien geras laikas meilei. Jūs galite sutikti žmogų, kuris jus mylės tokį, koks esate. Taip pat ir jūsų vaikus. Tai geras laikas viskam, kas susiję su nekilnojamuoju turtu, namais. Na bet eglutės dar nepuoškite. Iki Kalėdų dar baisiai toli ir sukelsite per daug streso ir velniškų pagundų mylimoms katytėms.
Na o kadangi diena tokia dvasinga, šiandien aš vėl grįžtu prie afirmacijų, kurioms puikus laikas. Atsistokite priešais veidrodį, lieskite nurodytas vietas ir kartokite:
Antakius – šiandien aš renkuosi save gerbti ir vertinti.
Išorinius akių kampučius – šiandien aš renkuosi save mylėti ir savimi žavėtis.
Paakius – šiandien aš atsisakau neigiamų minčių apie save.
Panosį – šiandien aš renkuosi save pažinti ir į save įsiklausyti.
Smakrą – šiandien aš mokysiuosi atpažinti gyvenimo man siunčiamas dovanas, pripažinsiu savo talentus ir gerąsias savybes.
Raktikaulius – šiandien aš drąsiai žiūriu sau į akis ir priimu savo kūną bei savo gyvenimą tokį, koks jis yra.
Po šonkauliais – šiandien aš sau pripažinsiu, kad esu ypatingas ir unikalus žmogus.
Viršugalvį – šiandien aš eisiu į priekį, aš išdrįsiu jausti ir nebeslopinsiu savo jausmų, kad ir kokie jie būtų. Aš eisiu į pasaulį su meile ir be baimės.

Gerų praktikų ir mokslų 🙂

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/a-veryga-sako-kad-situacija-del-covid-19-labai-sudetinga-prilyginciau-biologiniam-karui-56-1405702?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=15min_Lapkritis&fbclid=IwAR39EZHk8HVA3K8XVsSEwHmDXlbgvRP2T-PU109FPwxPxrA49w6mCeMR66s

Eiti prie įrankių juostos