Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 1 d.[:]

[:lt]Šiandien Visų Šventųjų diena. Dauguma mūsų šiandien lanko kapus. Iš ties ši diena pasižymi ypatinga aura. Todėl, kai vienu metu meldžiasi ir atlieka vieningą darbą daugybė žmonių, susiformuoja tam tikra atmosfera. Todėl šiandien ir tikrai verta nešti gėles, degti žvakes. Tokią dieną reikia praleisti tyloje, rimtyje, geriausia – vaikštant kapinėse, prisimenant mirusiuosius. Ne visi mūsų sugeba greitai apleisti žemę, yra tokių, kurie įstrigę šimtmečiams ir jie nenori būti pamiršti. Todėl jei eidami pro kažkurį kapą, pajuntate jam stiprią trauką, susidomėjimą, padėkite bent gėlytę, uždekite žvakelę, nes tai įkalinta žemėje siela prašo, kad ir ją kažkas prisimintų. Ypatingai tai būdinga labai seniems kapams, kurių gyventojai jaučiasi nepelnytai pamiršti. Geriausia mirusįjį paleisti vos tik jis išeina – kremuoti ir pelenus išbarstyti. Na o jei jau kapas yra, jį reikėtų padaryti, kuo kuklesnį ir pagerbti tuomet, kai ateina laikas. Tam visiškai užteks vieno gėlės žiedo bei žvakutės, apskritai gėlės gali ir nebūti, o va žvakučių galima ir ant apleistų kapų uždegti. Rekomenduočiau kapines lankyti pirmoje dienos pusėje, nes antrojoje jau atmosfera kaip sakoma stipriai įkais ir verčiau tokį laiką likti namuose.

Po kapinių lankymo, galima su artimaisiais kaip sakoma pakelti taurę į išėjusiųjų sveikata, paminėti, atsiminti. Tas simboliškas alkoholio kiekis irgi tarsi aukos atidavimas. Tačiau jis turi būti tikrai simboliškas – viena taurė, vienas stikliukas ir pan.

Gal kad mirties diena, tai ir nevaisingumo diena. Tokia dieną verčiau nepradėti naujos gyvybės. Ji kur kas tinkamesnė ieškoti nevaisingumo priežasčių.
Tai gera diena užsiimantiems plaukiojantiems povandeniniais laivais, nardantiems ir pan. Kadangi povandeninis pasaulis irgi laikomas astrologiniu požiūriu mirties namais. Taigi šiandien šios šventovės durys atviros ir palaimintos.
Mūsų gyvenimas sudarytas iš ciklų, išmanantiems astrologiją tie ciklai itin aiškiai matosi. Mėnulio greitas lemia besikeičiančią kasdienybę ir rodo, kad viskas yra judesys, niekas niekad nestovi vietoje. Saulė rodo, jog gyvenime mes nuolatos klumpame ir keliamės vėl. Niekas nekeliauja tiesia linija, niekas nebūna tik sėkmingas ar nesėkmingas. Planetos – raktas į tą pažinimą, į atsakymus, į suvokimą, kad skausmas ir nesėkmės yra laikinos ir kaip jas geriau ištverti. Astrologija – yra kelias aukštesnį sąmoningumą bei suvokimą ir tuo keliu gali eiti kiekvienas norintis – pažinti nuostabius valdymo ir sąmoningumo mechanizmus bei programas, kuriomis mes gyvename. Visada galima mišką bandyti pereiti aklai, tačiau kompasas tai leidžia padaryti lengviau.

[:]

Eiti prie įrankių juostos