Konsultacijos

Lapkričio 1 d.

Senokai nerašiau. Tiesiog nebepajėgiau. Nors esu absoliuti darboholikė, kartais tiesiog jėga prisiverčiu sau pasakyti stop. Retai, tik tada kai jau pasirinkimas ar mirti nuo visiško išsekimo, bet dirbti, ar geriau vis tik sustoti. Aš tikrai labai dėkinga, kad duodate man darbo. Ačiū. Jei ne jūs, aš niekada negalėčiau leisti sau tokios prabangos rašyti nemokamai. Deja, šios žemės valiuta yra pinigai ir bet kuris šios žemės gyventojas privalo mokėti mokesčius bei valgyti. Todėl kartais tenka sau pasakyti stop, įsipareigojimai yra svarbiau. Nors visas šitas dienas vis tiek dirbau nesustodama, tik kad nerašiau ir kartais pati nebebūdavau tikra ar dar grįšiu prie rašymo. Bet tai tik nuovargis, jis praeina, kartu išsivesdamas niūras mintis. Kadangi tiek ilgai nerašiau, tai šį kartą įrašas išeis neįprastu metu – sekmadienyje, o vėliau grįšiu prie senos tvarkos. Bet jei kokią dieną kitą dingsiu, jūs jau man atleiskite. Prieškalėdinis laikotarpis ir žiema man pats aktyviausias darbo laikas, o dar tą derinant su motinyste būna, kad paroje ir pritrūksta valandų. Gal rašysiu trumpiau 🙂 Nors šiandien dar nepavyko 🙂

Bet pereikime prieš šių dienų aktualijų. O jos nedžiuginančios……atrodo pasaulis ritasi velniop, ar ne? Visai jis ten nenusiris. Bet kokios pandemijos ar tragedijos metu lieka kažkoks procentas išgyvenusių, kurie pradeda laikus iš naujo. Tačiau tai nėra labai džiuginanti perspektyva. Gal jau būtų laikas ir didžiausiems skeptikams susimąstyti ko gi jie norėtų labiau – gerų senų laikų ar naujos santvarkos. Nes naujasis pasaulis, kad ir kada jis nutiks, tikrai neprimins rojaus žemėje. Į argumentą, ko čia keliate paniką, aš iškart atsakau – elkitės kaip sąmoningi žmonės, ne kaip banda avių. Nes patikėkite, avys tai ne tie, kuriems pakanka logikos ir sveiko proto suvokti, jos visas pasaulis neužsidaro šiaip sau. Avys tai tie, kurie be jokio kritinio mąstymo lekia paskui tuos žadančius apgaulingą viltį, jog nieko čia nėra, viskas tik apgaulė. Nes sąmoningi žmonės gali bijoti, bet jie kontroliuoja paniką ir sugeba laikytis visuotinai priimtų normų, kadangi suvokia, kad taip saugiau. Ir jiems, ir kitiems. Avys su ta panika nesusitvarko, todėl verčiau mirs patys, bet guos save iliuzijomis, kad vilko nėra.

Na bet grįžkime prie situacijos danguje. Liko vos 2 mėnesiai iki Naujųjų metų. Astrologiniu požiūriu tai visiškai nereikšminga data. Kur kas reikšmingesni dalykai įvyks anksčiau. Tai Saturno perėjimas į Vandenio ženklą gruodžio 17 d. ir Jupiterio perėjimas ten pat gruodžio 20 d. Visą tai vainikuos žiemos saulėgrįža gruodžio 21 d. Bet iki tol dar reikia nugyventi beveik du mėnesius ir dabar verčiau susitelkti ties lapkričio mėnesio įvykiais. Šiuo metu vis dar turime retrogradinį Marsą. Ir ne tik jį. Šiuo metu susidariusi ir Jupiterio – Plutono konjunkcija. Nors didžioji trijulė pamažu ruošiasi skirstytis, vis tik dar sulauksime ir Jupiterio – Saturno susijungimo, tik laimei (ar nelaimei), jis įvyks jau Vandenio ženkle, nebe Ožiaragio ir tai nutiks gruodyje. Šiuo metu Plutonas jau baigė retrogradinį judėjimą, todėl visos trys trijulės dalyvės juda tiesiai bei didina greitį. Pasibaigė jau ir Mėlynoji pilnatis, kurios metu Mėnulis buvo sąjungoje su Uranu ir tai nepraėjo be pasekmių. Užuojauta Prancūzijai bei šalims, išgyvenusioms stichijų siautėjimą. Šiuo metu dar keturios planetos retrogradiniame judėjime ir tai Merkurijus, Marsas, Uranas bei Neptūnas. Na ko gero blogiausias šio mėnesio įvykis vis tiek yra Jupiterio – Plutono sąjunga, kuri išplečia dalykus, o pandemijos metu ta plėtra labai jau ne kokia gaunasi. Va kad taip aukso amžius būtų….tada plėstusi geri dalykai…Taigi kol kas kažko labai gero tikėtis neverta. O mėnesio pabaigą vainikuos dar ir Mėnulio užtemimas. Na pirmąją konjunkciją mes turėjome balandžio pradžioje….ji buvo susidariusi ir 1918 metais ispaniškojo gripo epidemijos metu. Ši sąjunga aktyviai veiks praktiškai visą lapkritį, tai čia kaip ir viskas aišku….
Kalbant apie geresnius dalykus – Merkurijaus retrogradinis judėjimas baigsis lapkričio 3 d. Tačiau tas gerumas stipriai nepasijaus, nes jis tuo metu sudarys neigiamą aspektą su Saturnu. Mėnesio viduryje jis grįš į Skorpiono ženklą, kol kas jis dar keliauja Svarstyklėmis. Vėliau sudarys neigiamą aspektą su Uranu.
Retrogradinio Marso judėjimas baigsis lapkričio 14 d. Tiesa, jis dar parodys nagus ir ragus gruodžio pabaigoje – sausio pradžioje, kuomet sudarys neigiamus aspektus su didžiojo trejeto planetomis.
Lapkričio 15 d. mūsų laukia Mėnulio jaunatis Skorpione.
Lapkričio pabaigoje – 22 d. Saulė pereis į Šaulio ženklą ir tai gali atnešti apgaulingą palengvėjimą iki gruodyje ji pereis į Ožiaragio ženkla ir padės suduoti paskutinius smūgius Saturnui.
Lapkričio 29 d. Neptūnas baigs retrogradinį judėjimą ir bijau, kad tai pradės periodą, kuomet net didžiausiems skeptikams nebeliks abejonių ar pandemija tikra. Tiesiog iliuzijos išsisklaidys.
Lapkričio 30 d. sulauksime Mėnulio pilnaties bei užtemimo. Tai taip apibendrinant šis laikas nieko gero. Na bet kaip jau ir rašiau, dabar tikrai nebeverta tikėtis pagerėjimo iki pat Vandenio sezono. O tada jau žiūrėsim. O šiai dienai galiu tik palinkėti nepamiršt, kad nėra šioje žemėje didesnės vertybės nei žmogiškieji ištekliai. Ir dabar laikas pamiršti senas skriaudas, nuoskaudas, susitaikyti ir kuo daugiau bendrauti. Laimei, dar turime ryšio priemones. Saugokite vieni kitus, nes kai liksite vieni, bus per vėlu suvokti ryšių su kitais svarbą. Galite pradėti jau šiandien. Nors Helovynas pasibaigė, vis dar galite iškabinti saldainių maišelius ant tvoros kaimynų vaikams 🙂 Kaimynai šių dienų Lietuvoje labai mažai vertinamas dalykas. Tačiau neužilgo diena, kuomet jie gali tapti vertingesni už gimines.

Jau ne kartą klausėte ar tokiu laiku verta imtis/tęsti dvasinį tobulėjimą. Tai galiu tik pasikartoti, kad tam ir skirtas visas gyvenimas. Jei jaučiate poreikį, galima tai daryti ir maro, ir karo metu. Vis tik šiandien jau tiek prirašiau, kad labai plėstis nebeturiu galimybės. Tai į tą labai dažną klausimą man, ką aš skaitau, kuo seku aš pati, kokiomis praktikomis užsiimu, galiu pasikartoti, kad man artimiausia kryptis yra hermetizmas. Iš esmės todėl, kas ji tarsi visuma visų krypčių, nors pradedančiam ta sistema ko gero bus per sunki. Tačiau jei įdomu, galite paskaityti hermetizmo pradžiamokslį Kibalionas. Galite jį rasti lietuvių kalba internete visiškai nemokamai. Galvoju, kad tokiu sunkiu metu žmogui reikia dvasingumo, kažko kas leistų jam nepalūžti ir neprarasti tikėjimo. Nesvarbu, kokią kryptį jūs pasirinksite, tinka bet kas, kas šiuo metu jums leidžia pasijausti gerai. O aš visada patariu vadovautis tuo šeštuoju jausmu, kuris sako – o taip, čia man 🙂

Tai šiandien tiek. Nuo antradienio planuoju atnaujinti ir temą apie gerovę sau. O šiandien tik labai trumpai. Ar žinote, kad labai svarbus dalykas gerai savijautai yra mityba? Būtent mityba lemia jūsų savijautą labai didele dalimi. Tačiau, kad gerai jaustumėtės jums nereikia tapti vegetaru ar veganu. Apskritai nerekomenduotina mitybos drastiškai keisti per vieną dieną, nes pritrūks valios ir grįšite prie senų įpročių. Vietoj to siūlau pasidomėti kas yra sąmoninga mityba. Kalbant labai trumpai, tai sąmoningas pasirinkimas produktų, kurie jums asmeniškai labiausiai tinka. Nesekant jokiomis kryptimis ir srovėmis. Rinktis maistą, kuris atneša gerus jausmus, gerą savijautą. Be jokios abejonės pagrinde tai neperdirbtas maistas, ypač pačių užsiaugintas maistas. Ir nevalgyti šioje žemėje neįmanoma, tai savo rankomis užsiaugintas švarus maistas (turiu omenyje tikrai ne tik daržoves), yra pati didžiausia šio pasaulio prabanga. O kol sėdite uždarytomis sienomis ir svajojate apie keliones, galvoju kad verta susimąstyti ar laikams keičiantis nebūtų ateityje verčiau investuoti į sodą, kaimą, vienkiemį nei į slidinėjimo ir all included sezonus keletą kartų per metus 🙂 Tai tiek. Nesušalkite.

P.S. mano sode vis dar yra aviečių 🙂

https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/paulius-jurkevicius-bukite-drasus-bergamo-sunkvezimiai-jusu-laukia.d?id=85623509&fbclid=IwAR0qnaejQb4za-j-2GuYzplWYdXrN9Nh1JhsGJR4SaWScBYEDRKgVCAfkr0#cxrecs_s
Eiti prie įrankių juostos