Konsultacijos

Kovo 8 d.

Let it be eternally known… we fled from heavens to rape the world!
Prasideda vis demoniškesnis laikas, kuo arčiau Saturnas artėja prie Plutono. Yra visuotinis dualizmo mitas – egzistuoja gėris ir blogis bei amžina jų kova. Realiai nieko panašaus nėra. Kiekvienas padaras tiesiog turi savo vietą mitybos grandinėje ir šioje planetoje tamsesnės spalvos padarų yra gan ženklus skaičius. Kažkada vienas mano mokytojų man pasakė – vartodama bjaurius žodžius apie tamsiuosius, tu juos skaudini. Privalai išmokti gerbti bet kokią gyvybės formą. Man ta mintis buvo nesuvokiama. Atrodytų jog blogis yra blogis ir taškas. Kokia čia dar pagarba, jis ir nusipelnė viso skausmo. Bet ilgainiui aš supratau, kad blogis nebūtinai yra juodos spalvos, negražus ir grėsmingas. O gėris nebūtinai baltas ir pozityvus. Apskritai tai reliatyvios sąvokos – dar Aristotelis aiškino, kad viskas priklauso nuo aplinkybių ir požiūrio. Tarkim peilis vieno rankose gali tapti mirtinu ginklu, o kito – išgyvenimo galimybe, tarkim pasiklydus miške. 
Vis tik šiuo periodu (iki balandžio pabaigos) gali išaugti nusikalstamumas, jautresni žmonės jaus ore tvyrančią niekuo nepaaiškinimą grėsmę, netgi gyvūnai darysis agresyvesni, ypač laukiniai. Todėl jei nesate miškininkas, gal reikėtų susilaikyti nuo pasivaikščiojimo miškuose. Taip pat išaugs seksualinio pobūdžio nusikaltimų. Tokiu laiku jaunoms moterims reikia labiau saugoti save, nevaikščioti vienoms vakare, nepasitikėti nepažįstamais, žavingais vyrais ir t.t.
Konkrečiai šį savaitgalį ypatingai būkite atsargūs su dujomis.
Šiaip vis dar sulaukiu dažno klausimo – ar bus karas. Ta tema neseniai skaičiau pezalą, neva tai tik blogi astrologai prognozuoja karą, o štai gerieji pozitivystai visur mato tik gėrį. Na taip, būna, kad dvasinio tobulėjimo kelyje susisuka galvelė ir kurį laiką matosi tik balta šviesa. Po to išblaivėjimas būna itin sunkus. Ir vis tik nepaisant tos baltos šviesos, tiek karai, tiek perversmai vyksta nuolatos. Tačiau neįmanoma atsakyti ar bus trečias pasaulis karas, ar jis palies Lietuvą. Taip, dėl piktųjų planetų sąjungos, tokios kalbos vėl tapo aktyvesnės, situacija atrodo grėsmingiau. Tačiau matote, planetos veikia tik žmones, jos neveikia tarkim įvykių pačių savaime. Pavyzdžiui, negali kažkuris planetų darinys sukelti karo. Ne, meldžiamieji, karus sukeliate jūs patys. Kitaip tariant, kažkas turi susisukti makaulėje vieno tų, kurie turi įgaliojimus karus pradėti. Taigi tam reikia nuolatos sudarinėti ir sekti aibės politikų prognozes, kas nėra įmanoma. Plius reikia turėti omenyje, kad visi žmonės turi laisvą valią ir teisę ja pasinaudoti, todėl neįmanoma atsakyti, kokį sprendimą žmogus priims konkrečiomis aplinkybėmis. Taigi aš galvoju taip – gyvenkite, tobulėkite, kurkite sau laimę ir gražesnį gyvenimą dabar, nes šių dienų civilizacija suteikia begalines galimybes. Jo, būna, kad kažkas kliedi, jog ateina kokios ten indiško siaubo dienelės, bet jei įjungsime sveiką protą, tai pamatysime, kiek žmonija patobulėjo tarkim kovoje su žalingais įpročiais, technologijos perėmė buitinius rūpesčius, jūs turite galimybę uždirbti pinigus ir nemirti iš bado. Tiksliau jūs beveik neturite šansų numirti iš priverstinio bado, medicina patobulėjo nežmonišku mastu. Žinoma, galima skųstis mažais atlyginimais ir didelėmis kainomis, na o bet tačiau….jūs turite visas galimybes tobulėti, keisti savo gyvenimą, keliauti per gimtadienius, rinktis kitą darbą, išsiskirti su netinkamu partneriu ir t.t. Vos prieš dvidešimt metų tų galimybių buvo nelyginamai mažiau. Nebekalbant jau apie vėlesnius laikus. Taigi Carpe Diem, meldžiamieji. Viskas prieš jus sudėta ant lėkštutės, tik netingėkite ištiesti ranką ir pasiimti. Na ir svarbiausia, kad ir kur jūs būtumėte, kaip begyventumėte – kasdien sau priminkite, kad aukštesnės kokybės siela nesuderinama su tokiais dalykais kaip šnipinėjimas, buvimas gyvate užantyje, kitų išnaudojimu, neištikimybe, dvasiniu vampyrizmu, arogancija. Dabar madoje didžiuotis savo neigiamomis savybėmis. Bet iš ties jose nėra nieko gero. Perdėtas gerumas paprastai irgi būna apsimestinis, nes žmogus yra visoks ir turi būti visoks. Tačiau dabar laikas apsižiūrėti savo sielos daržą ir bent vieną piktžolę išrauti su šaknimis.

Šis savaitgalis nėra labai tinkamas keliauti. Jei jau keliaujate, tai geriau kažkur į vakarus, tarkim Ispaniją ir geriau į pažintines keliones, ekskursijas nei pagulėti prie baseino.

Tai nėra geras laikas menininkams, ypač aktoriams, ypač siekiantiems kažkokio vaidmens, ypač televizijoje, kine.

Vis dar išaugusi ligų tikimybė ir tokia išliks visą savaitgalį, taigi saugokite save.

Ko gero geriausias laikas šį savaitgalį laukia Svarstyklių ir Vandenių.

Svarstyklės gyvens šiokiu tokiu laukimu – lauks nekantriai kažkokios datos, su nostalgija vartys senas nuotraukas, bus meniškos. Kaip bebūtų keista, meilė gali nelabai dominti – bus šaltokos, abejingos kvailiems įsimylėjimams ir paslaptingos. Tas savo vertės ir stiprybės jausmas….

Vandeniai jausis puikiai. Na kaip minimum stipriam devynetui, o kiti ir visam dešimtukui. Priešingai nei kolegos aukščiau, jie kaip tik bus kupini meilės. Ir partneriui, ir sau ypatingajam. Jaus poreikį apdovanoti save ypatingąjį – pavyzdžiui, ultramadingais batais. Vandenis juk ir šiaip ultramodernus, visur žengia myliomis priekyje kitų. Na nebent aplenkia Avinas, kol jis svajoja apie kosmoso neištyrinėtas erdves.

Gero savaitgalio 🙂 Ir nepamirškite, kad tamsoje ir akmuo virsta buivolų. Afrikiečių patarlė.

Eiti prie įrankių juostos