Konsultacijos

[:lt]Kovo 5 – 7 d. [:]

[:lt]Pagaliau savaitgalis. Savotiškai teisingumo laikas. Šiuo metu labai netikėtai kaltieji  ir tikrai gali sulaukti teisingumo. Gal tiksliau jų aukos. Na aš kalbu ne apie kokį bobišką apsižodžiavimą. Tokio laiko reikia bijoti tiems, kurie savo veiksmais pažeidė teisės aktus. Ypač tiems, kurie įvykdė baudžiamuosiu ar finansinius nusikaltimus. Nesakau, kad neišsisuks jie vėliau. Bet dabar dienos kai Temidė nusprendė pašienauti blogiukus.
Tai ganėtinai ramios dienos, skirtos saulėlydžius stebėti. Aišku, smagiau tai daryti būtų šiltuose kraštuose ant jūros kranto. Pas mus gal dar šaltoka bus. Tai nieko tokio, jei iškeisite tai į smagų šou per TV. Kartais reikia pasinaudoti proga ir kaip reikiant atsipalaiduoti.
Tiesa, pasyviai sėdėti kaip tik nesinorės, norėsis kažką naujo išbandyti. Svajokite drąsiai, tai laikas kai svajonės turi potencialą išsipildyti.
Tai tinkamos dienos užsiimti kambarinėmis gėlėmis. Būtinai užsiimkite drabužių spintomis. Ten pats laikas padaryti pavasarinį valymą.Šiomis dienomis padėkite savo akmenėlius ir kristalus pailsėti. Jie gali veikti visai ne taip kaip reikia, gali suaktyvėti nepageidaujamas šalutinis poveikis. Taip, akmenys turi ir tokį. Taip pat šiomis dienomis labiau trauks mistika, neaiškumai, sąmokslo teorijos. Tai nenustebkite, jei staiga susidomėsite prarastąja Atlantida ar pan. Su saiku viskas gerai, svarbiausia, kad tos idėjos jūsų neapsėstų.

Avinas šiomis dienomis bus itin energingas, negalės nustygti vietoje. bus lengvai paveikiamas naujų įspūdžių. Tačiau nebus agresyvus. Na toks tylesnis netgi šiek tiek.
Ugnies ženklai apskritai bus tokie „dėję“. Antrųjų pusių isterijos mažai domins. Gal net tokie šiek tiek piktybiniai. Aš šiomis dienomis su naujai pažįstamu ugnies ženklu tikrai nevažiuočiau į jo namuką miške turimų lobių apžiūrėti 😀 Kuo gilyn savaitgalis, tuo ugnies ženklas jaus didėjantį adrenalino troškimą. Nepasiduokite jo beprotiškoms idėjoms, o gal pabandom uždegti tą benzino baką ir pažiūrėti kas bus.
Tuo tarpu vandens ženklai skendės jausmų vandenyne.

Ir pabaigti norėčiau patarimu. Jeigu jūs dirbate su žmonėmis, jei jūsų darbas įtakoti, paveikti žmones, nedemonstruokite jiems savo supergalių. Padėkite jiems atrasti savas. Taip jūs pagausite sėkmės paukštę. Tai auksinė taisyklė, kurią galima pritaikyti bet kuriame darbe. Pavyzdžiui, jeigu jūs esate drabužių pardavėja, jums nereikia žmonių įtikinti, kad jūsų drabužių kokybė fantastiška ir jūs prekiaujate kažkokiomis vertybėmis. Mokykitės pažinti žmogaus kūno ypatumus ir kiekvienam pirkėjui pademonstruoti, kad su jūsų parduodamu rūbų jis atrodys fantastiškai. Palaimintas tas, kuris šią tiesą supranta. Apie tai byloja ir viena pagrindinių ezoterikos aksiomų – norėdamas imti, privalai ir duoti. Visame kame egzistuoja pusiausvyra.

Eiti prie įrankių juostos