Konsultacijos

Kovo 4 d.

Nėra kažkuo ypatinga diena, tiesiog joje bus daugiau sarkazmo, ironijos, noro pašiepti kitus, pasijuokti patiems. Didesnė grėsmė būti išjuoktiems yra viešai matomiems asmenimis, kitus tokia diena mažai palies šiuo atžvilgiu. Ypatingo aktyvumo diena politikams, nes nors rinkimai jau baigėsi, tačiau rinkiminės kovos nieku gyvu ir šiandien ten tikras širšių lizdas, intrigos, ateities planai ir strategijos. Nebūtinai realios ir naudingos, tačiau beprasmio šurmulio bus daug.
Tačiau visumoje tai yra gera diena bendravimui, puikus laikas tvirtinti santykius tiek su aplinkiniais, tiek su antrąja puse. Ir ypatingai draugystę stiprins mažos dovanėlės, na pavyzdžiui, smagus puodelis kolegei be progos arba puokštė gėlių draugei/žmonai ir t.t.
Sunkesnis laikas šiandien Liūtams. Visumoje tai diena puiki, problema tame, kad dėl geros savijautos jie tiesiog sprogs iš pasipūtimo ir kiekviename žodyje ieškos bandymo sumenkinti jų karališką didybę. Na ir jau tikrai nepabijos išsakyti garsiai, ką jis mano apie tuos menkučius aplinkui, kurie visą laiką jam tik pavydi jo tobulumo. Taigi jei šiandien jus kažkas nei iš šio, nei iš to užsipuls, nesureikšminkite, greičiausiai Liūtas urzgia prieš saulutę, nes šiandien jam jo kailis taip stipriai blizga, kad to blizgesio apakintas jis nebeskiria gentainio nuo šakalo ar antilopės.
Tuo tarpu Dvyniai, Svarstyklės ir Vandeniai jausis itin gerai, kaip sakoma – kaip žuvys vandenyje. Tai bendravimo diena, o bendravimas yra jų stichija. Šiandien labiausiai seksis permainingiems, sugebantiems prie kitų prisitaikyti žmonėms, o jie juk meistrai tame. Šiandien niekas negalvos, kad jie nenuoširdūs ir kalba tai, ką nori girdėti kiti, šiandien jų titulas bus – sugebantys prisitaikyti prie situacijos.

Tai geras laikas rūpintis transporto priemone, atlikti reikalingus einamuosius darbus. Pavyzdžiui, keisti tepalus ar pan. Šiandien tinkamas laikas kreiptis į servisą ar meistrus, ypatingai profilaktiniams darbams.

Tačiau mūsų laukia ne tik geri dalykai. Ne už ilgo prasidės pakankamai sunkus laikas, na bet juk jau gan ilgokai tęsėsi pozityvus. Ir jau dabar prasideda pirmieji „simptomai“. Tai vadinamasis spąstų periodas ir teks kaip reikia pasistengti, kad į juos neįkliūtumėte. Kitaip tariant, tai gyvenimo spąstų periodas. Jis tęsis iki gegužės mėnesio ir gyvenimo spąstai reiškia, kad galimi bet kokie įvykiai, kurie jus apribos bet kuria prasme. Laimei, šį kartą (periodas kartosis ateityje), planetos suartėja labai „iš toli“ ir daugumai žmonių šis periodas dar nebus juntamas. Tačiau vis tiek iki pat gegužės venkite bet kokio pobūdžio rizikos ir nepriimkite svarbių sprendimų, nes galite įkliūti į spąstus, iš kurių išsivaduoti prireiks daug laiko. Ypatingai toks laikas blogai veikia viešus asmenis, ypač politikus. Tas laikas tai kuomet kažkuri lėtoji planeta yra šalia Plutono. Tarkim 1963 metais, kuomet analogiška sąjunga buvo Plutono su Uranu, buvo nužudytas John Fitzgerald Kennedy.

Kalbant apie dvasingumą, tai šiandien diena, kuomet ateina suvokimas, kad religija nėra aukščiausia tikėjimo ir tiesos forma. Šiandien žmogui norisi ieškoti savo vidinių tiesų ir ateina suvokimas, kad ta vidinė tiesa ir yra pati tikriausia, o ne ta, kurią primeta bažnyčių sargai.

P.S. video apačioje neturi nieko bendro su mano politinėmis pažiūromis (esu absoliučiai apolitiškas žmogus), tai tiesiog pirmas pasitaikęs video, kuris buvo tinkamas mano teksto iliustracijai. Rekomenduoju į tai žiūrėti su humoru, o ne priimti kaip mano asmeninę poziciją:

Eiti prie įrankių juostos