Konsultacijos

[:lt]Kovo 4 d. [:]

[:lt]Dvi dienelės buvo gan audringos, šiandien gal ką ramiau parašyti reikia. Aš ką tik perskaičiau anekdotą: pesimistas mato tik tamsų tunelį, optimistas mato šviesą tunelio gale, realistas mato atvažiuojančio traukinio lempas, o mašinistas mato trys durnius, stovinčius ant bėgių. Tai kiekvienas jau pats pasirinkite, kuriuo personažu jūs esate. Aš save priskiriu prie mašinisto, nes rašydama savo postus asmeninę nuomonę atidedu į šalį ir tik parašau, ką rodys žvaigždės. Na ne visiems pavyksta tai suprasti. Nieko tokio, normalu. Bet pamatysite, jeigu nesikeisite tai ateis diena kai jūsų pačių vaikams bus dėl jūsų gėda. Gėda, nes tėvai homofobai. Taip kaip dabar vaikams būna gėda dėl tėvų rasistų. O juk dar ne taip seniai ir rasizmas buvo normalu, ir žmonės buvo gasdinami elektra taip kaip dabar 5G bei skiepais.

Na o dabar pereikime prie šios dienos ir šiandien geras laikas užsiimti visokiais statybiniais reikalais. Žodžiu, plytomis ir sienomis. Apskritai tinka visokie tikslumo reikalaujantys darbai, kažką pamatuoti, išrūšiuoti. Taip pat tvarkyti finansinius reikalus, tokius kaip kreiptis dėl pašalpų, kompensacijų, pildyti finansinius dokumentus ir pan.Geras laikas pirkti žaislus, ypač transporto priemonių pavidalu, na tarkim mašinėlė. O nuo stambių pirkinių kaip kad baldai geriau susilaikyti.
Bus daugiau irzlumo, ambicijų. Aplinkiniai kaip kokie karaliukai tikėsis atsiprašymų jų didingam asmeniui.Šiandien reikėtų labiau rūpintis savo mityba, todėl jei labai norėsis ko skanaus tai vietoje tortuko pasigaminkite verčiau kokį desertuką iš riešutų sviesto, riešutų miltų ir pan.
Ožiaragiui tai šiandien verčiau net nebandyt kišti nosies arčiau žmonių ir bandyt kažkuo pasitikėti, nes nuvils taip, kad ilgam ilgam užsidarysite uoloje iš akmens.Na o šiaip tai šiandien Marsas pagaliau pereina į Dvynių ženklą. Tai bus daugiau taip vadinamo multitaskingo, išaugs poreikis protinės stimuliacijos. Tai bus geras laikas mokytis, bet priklausomai nuo žmogaus intelekto, išprusimo, vieni gilinsis į sąmokslo teorijas, kiti į istoriją ir faktus. Kovo 16 d. Merkurijus pereis į Žuvų ženklą, kuriame jo veikimas primins retrogradinį. Protą valdys emocijos, išaugs jautrumas. Kovo 21 d. Venera pereis į Avino ženklą. Santykiuose daugės agresijos, įžūlumo, bet tai geras laikas kam patinka skraidančios lėkštės ir daužomi mašinų langai iš meilės. Visiems kitiems geriau šį laiką skirti sau, o ne santykiams. Kovo 13 d. įvyks Mėnulio jaunatis Žuvyse, o kovo 28 d. pilnatis Svarstyklėse.Kovo 20 d. Saulė pereina į Avino ženklą ir tai naujų astrologinių metų pradžia. Dar tai vadinama pavasario lygiadieniu.Apie susidarysiančius aspektus parašysiu kai jie priartės. Bet šiai dienai laikas ganėtinai beprotiškas, gali paūmėti psichikos ligos. Iš kitos pusės tai pats tinkamiausias laikas gilioms dvasinėms paieškoms. Na bent jau afirmacijas sukalbėkite, paleiskite tai kas atgyvenę, įsitikinimus, kurie jums trukdo eiti į priekį, prašykite sveikatos, ypač dvasinės, meilės sau. Įsižiūrėkite į naktinį dangų, pabandykite jame paieškoti tos visus vienijančios jėgos. Beje, šiandien bus stipresnis noras svaigintis, ypač jei turite priklausomybę nuo narkotinių medžiagų, tame tarpe ir žolės rūkymo. Prašykite maldoje stiprybės atsilaikyti.
Šiuo metu mus vis dar lydi Veneros – Urano teigiamas aspektas, kuris gali lemti, jog į krūvą susieis labai keistos poros. Gražuolė ir pabaisa, kvailutis ir gudruolė ir t.t. Tačiau šį kartą gerąją prasme. Skirtingi žmonės papildys vienas kitą geriausiomis savybėmis. Jeigu jūs kenčiate nuo žemos savivertės, dabar tinkama diena ieškoti to unikalaus savitumo, kuris paverčia mus išskirtiniais. Vienam tai kojos, kitam balsas, trečiam plaukai ir t.t.

Pabaigti norėčiau išmintingais žodžiais – laisvė tai nėra teisė. Laisvė yra atsakomybė.[:]

Eiti prie įrankių juostos