Konsultacijos

Kovo 4 d.

Sako, planetos pavasaris – eikit gėlynais, sodais užsiimt…..o už lango pliaupia lietus….iš kitos pusės, na galima juk tai daryti ir namie. Pavyzdžiui, sėti gėlytes daigelių auginimui. Geras laikas pirkti buitinę techniką, pagrinde tai kas susiję su maistu – šaldiklius, šaldytuvus. Žodžiu, šaltus dalykus. Taip pat santechniką, tokią kaip unitazai, automatiškai ir įrenginėti, tvarkyti, valyti, gerinti  tualeto patalpą. Taip pat geras laikas tvarkyti darbo kabinetą, taip pat ir namie, knygų biblioteką.
Geras laiks krepšiniui, gal net tiek patiems žaisti, kiek gerai nuteiks varžybų stebėjimas. Jeigu esate grojantis žmogus, konkrečiai fortepijonu, skirkite šią dieną ilgai ir nuobodžiai praktikai. Tai disciplinos diena, kuri vėliau gali duoti gražų meno gėlės žiedą.

Tai bloga diena santykiams. Iš ties blogybės jau gali būti įvykę, bet šiandien kaip tyčia galite sulaukti erzinančių komentarų ir pamokymų iš tų, kurie patys šioje srityje sėkme nespindi. Kad ir kaip nesinorėtų akcentuoti corona viruso, vis tik šiai dienai ir danguje aktyvumas šioje srityje tik auga. Kol kas lieka tik tikėtis, kad tempai sustos sulyg Žuvų sezono pabaiga. Tiesa, nepamirškite, kad siautėja ne tik corona, šiuo metu organizmas netekęs atsparumo ir sezoniniam gripui. Ypač vaikai.
Tokį vakarą galima ir daugiau sau leisti. Tarkim alaus butelį. Kartais ir tikrai nedidelis kiekis alkoholio suveikia kaip vaistai. Tačiau rinkitės kažką kokybiško, verto paragauti, gal išbandykite naują skonį. Ir tai bus geriau nei penki įprastiniai. Ne gerkite, o mėgaukitės.
Iš ties ši diena gali priversti verkti, tačiau nepamirškite, kad ir verkiant reikia eiti toliau. Jūs galite leisti sau prabangą palūžti, bet nuo to kentėsite tik patys. Kiekviena įveikta skausmo kova – vienas išlaikytas egzaminas. Kiekvieną kartą kai jūs atsistojate ir einate pirmyn, dangus jumis didžiuojasi.

Šią dieną stipriau jaus Žuvys ir Mergelės. Ypač tos, kurių horoskope stipresnė Žuvų išraiška. Bus noras klausytis muzikos, kažko tamsesnio, skaudesnio. Žuvis meilė šiandien gali gasdinti. O štai Šaulys gali tapti apsėstu meilės objekto. Vandeniui bus noras sudalyvauti kokia vakarėlyje, bet elgsis jis keistai.  Na kaip visad, visus stebins.

Saulė keliauja Žuvų ženklu, kaip ir sakiau, šiandien galima girdėti atgarsius jau praėjusių konfliktų. Slėgs praeities atsiminimai.  Mėnulis dienos eigoje pereina iš Dvynių ir Vėžio ženklo. Venera šiandien sudaro neigiamą aspektą su Saturnu, taigi tai apribojimai, atidėliojimai, susiję su finansais ir santykiais. O retrogradinis Merkurijus šio pikto veikimo irgi nepagerins. Saturnas nuplėšia visus išorinius blizgučius ir papuošimus, todėl šiandien santykius mes pamatome tikroje jų spalvoje. Kai kurie gražesni yra natūralūs, o na o kitų tikras veidas gali pasirodyti neįtikėtinai bjaurus. Tai esmės ir teisybės diena. Šiandien turite būti sąžiningi tiek su antrąja puse, tiek finansiniuose reikaluose. Tiesa, sąžiningoms poroms (vienas su kitu) toks laikas irgi gali atnešti iššūkių, tačiau vėliau apdovanoti dar gražesniais santykiais nei buvo.
Liko kelios dienos iki Mėnulio pilnaties Mergelėje bei dar šią savaitę užsibaigs Merkurijaus retrogradinis judėjimas. Taigi mūsų laukia įdomus laikas ir aš apie tai dar rašysiu. Tačiau ši diena stipri pasirinkusiems dvasinį tobulėjimą, kadangi gali aplanktyti itin sudėtingi suvokimai, aukštesnio lygio suvokimai, neturintys nieko bendro su tradiciniu dievo įvaizdžiu. Visata yra matematika. Ir kiekvieną uždavinį jūs galite išspręsti.

Eiti prie įrankių juostos