Konsultacijos

[:lt]Kovo 31 d.[:]

[:lt]Paskutinė iliuzijų diena ir kliedesiniai siautėjimai nesiruošia nurimti. Visi pogrindiniai iliuziniai judėjimai neva tai su gerais tikslais ir toliau išgyvens aktyvumo fazę. Ji gali sietis kažkokiu būdu su menu, pavyzdžiui, kaip kuriama atributika. Na ten logotipas, ženkliukas ir t.t. Aš siūlyčiau praleisti tas nesąmones, pamiršti ideologines kovas ir jei tik oras leis, verčiau išeiti į lauką pasigrožėti bundančia gamta. Labai gaila, bet šiuo metu ne vienas žmogus susidomės „plokščios žemės“ ir kitomis „vertingomis“ teorijomis bei jungsis prie tokių grupių labiau iš nevilties nei tikėjimo. Tačiau pasėta sėkla augs į stiprų augalą tvirtomis šaknimis. Tai skaudžių įvykių laikas, šiuo metu vieniši žmonės ypač skaudžiai pajus savo vienatvę, o artimųjų netektys irgi bus išjaučiamos ypač skaudžiai, su stipriu neteisybės poskoniu. Šiandien sunkius jausmus galima gydyti ne tik gamta, bet ir piešimu. Galbūt bijote pradėti? Visai be reikalo, internete gausu pamokėlių. Kiekvienas gali piešti bent jau dėl savęs. Ir tai veikia kaip terapija. Lygiai taip pat gerai veiktų žemės darbai – na ten kasti žemę kastuvu ar šakėmis pačiam ir t.t. Žemė skleidžia gydančią muziką tiems, kas moka klausytis. Net jei gyvenate daugiabutyje, jūs galite mažą darželį turėti savo namuose, pavyzdžiui, iš tų specialių vazonų, kurie kraunami vienas ant kito ir taip sutaupo vietą. Tarp kitko tai kaip tik gera diena pirkti daržo įrangą ir viską, ko reikia augalų auginimui.
Neleiskite Merkurijaus – Neptūno konjunkcijai užgožti proto balso. Dabar ne tas laikas kai galima pasikliauti intuicija ir užgniaužti proto balsą. Šiuo metu tai ką jūs įsivaizduojate ir tėra jūsų įsivaizduojami dalykai. Laimei, tai paskutinė šio žuviškai verksmingo darinio diena ir turėsime savaitėlės atokvėpį nuo žuvingų ašarų. Jei į galvą lįs blogos mintys, skandinkite jas knygoje. Puikiai tiks klasika ir žuviškai abejojantis Šekspyro Hamletas.
Tai tinkama diena ieškoti reikalingo mediko, gero specialisto, ypač jei jau senokai nerandate. Taip pat geras laikas gydyti odos ir lytiniu keliu plintančias ligas. Pas gydytojus, nes pagal google receptus.Šiandien stipriau jausis noras bendrauti, susirasti draugų, na bent jau naują gerą draugą, turėti kažką artimo šalia, kas tave suprastų ir padėtų sunkią akimirką.

Dar kalbant apie visokias protesto formas, man užstrigusi yra viena nesąmonė „apsaugokime tradicinę šeimą“. Aš šiandien neberašysiu, kad tos tradicinės šeimos samprata pasikeis, nors savotiškai tai bus sena naujai. Šiandien norėčiau apeliuoti daugiau į suvokimą. Pagalvokite apie tas situacijas kai vaikus augina vienas iš tėvų arba kad ir abu. Ir kas nutinka kai juos ištinka bėda? Jie vieni kovoje su pasaulio mėsmale, jie vieni su savo niekam daugiau nereikalingais vaikais. Mes gyvename absoliučiai susvetimėjusioje visuomenėje, kur visi atsiriboję sienomis vieni nuo kitų. Bet ateis tokia diena (tiksliau ji pamažiukais jau bando ateiti) kai tai vienas, tai kitas susivoks, jog kur kas saugiau gyventi nedidelėje bendruomenėje. Kad ten kur keletas ar keliolika suaugusių žmonių rūpinasi visais vaikais kaip savo paties, gyvenimas yra saugesnis, šiltesnis ir jaukesnis. Jūs galvojate, kad taip nutiks iškrypimo pasekmėje? Jūs labai klystate, tiesiog saugumo poreikis, baimė ir nepakeliama vienatvės našta pagaliau kaip patvinusi upė išgriaus visas sienas. Nereikia visko suvesti tik į seksą. Būtent tai šiuolaikiniam žmogui ir trukdo labiausiai gyventi. Jis pamiršo, kad apart sekso dar yra ir tiesiog draugiški santykiai, draugystė. Jis pamiršo, ką reiškia bendruomenės jausmas ir žinojimas, kad nelaimės atveju kiti bendruomenės nariai pasirūpins tavimi ir tavo vaiku. Ir tai bus pats natūraliausias dalykas pasaulyje. Žmogus tokia keista būtybė, jis pabeldžia į duris ir pabėga, nelaukdamas kol jos atsivers, pats išsigandęs savo troškimų. Jeigu jūs kažko norite, stovėkite drąsiai ir pasiimkite tai ko prašote. Jūs skundžiatės gyvenimu ir bijote vienatvės, bet kai jums atsiveria durys į kitokio gyvenimo galimybę, kaip laukiniai čiabuviai nušaunate „laiškanešį“. Mums dažnai būna nepriimtina kažkas tik todėl, kad mes to nepažįstame. Leiskite sau bent jau atidžiai naujoves apžiūrėti 🙂

https://www.instagram.com/p/CHiCytIH1cc/[:]

Eiti prie įrankių juostos