Konsultacijos

Kovo 30 d.

Tai sveiki, po savaitgalio 🙂 Iškart pradėsiu nuo didžiojo ginčio temos 🙂 Ne veltui planetos rodė, kad kelionėms geras laikas  (dabar jis kaip toks vėl) 🙂 Lėktuvai mūsų šalyje nepaliauja leistis. Ir ko gero dar nepaliaus. Nors atrodytų tai nėra suderinama su sveiku protu ir prieštarauja šalies gyventojų gerovei. Na tenka čia pripažinti faktą, kad aukšti postai žmogui nesuteikia išminties ir valios pasipriešinti planetų poveikiui, o ne aklai veikti pagal jas. Viskas tik mūsų viduje, ką išsiugdome, tą ir turime. O pačios planetos siautėt nustot kol kas irgi nesiruošia. Bet kokiu atveju ilgai burnoti nepritinka. Šiandien yra dėkingumo diena, todėl reikia mokytis dėkoti. Už ką – sugalvokite patys – už namus, maistą, kad gyvi artimieji…..Lauke šiandien nereikia užsibūti, bet kas turite galimybę per pietus pasivaikščioti gamtoje, atokioje vietovėje, tą ir padarykite.
Gali varginti keistas nuovargis – gerkite kavos ir užsiimkite darbu. Sudėtinga tai diena, galite nuolat susidurti su priešiškai nusiteikusiais asmenimis. Ne vienas gali jausti paniką, norės mesti darbą iš baimės susirgti. Ypač tai jausis aukštas pareigas užimantiems žmonėms. Kaip sakoma kuo arogancija didesnė, tuo labiau bijosite dėl savęs. Kaip ir sakiau, šiandien streso, negalavimų, dvasinių kančių diena ir ne vienam norėsis tik likti lovoje, būti vienam, daugelį vargins nerimas. Daugiau dėmesio reikia skirti vaikams. Tai svarbi jiems diena – vaikai turi mokytis ir tėveliai tą procesą turi skatinti. Nepamirškite – mokslas tai šviesa. Be jo mes tik kaimenė agresyvių laukinių žvėrių.

Turiu ir geresnę naujieną, kad jau visai visai blogai nebūtų, Venera suformavusi teigiamus aspektus su Plutonu ir Jupiteriu. Tai reiškia, kad bent jau dalis mūsų šiandien sulauksime sėkmės ir naujų progų, ypač finansiniu bei meilės atžvilgiu. Ačiū dievui, Mėnulis perėjo į Dvynius, nežinau kaip jums, bet man jo padėtis Jautyje ir tikrai lėmė besaikį valgymą. Tokiu metu padeda tik be saiko gerti vandens. Tačiau dabar jis Dvyniuose, todėl dienos eigoje atyvumas didės, o naktį galite sapnuoti ryškius sapnus.

Avinas šiandien bus piktas, Jautis vis dar išliks labai ėdrus, Dvyniai bus bjauroki, apkalbinės, pašieps. Vėžys bus rūpestingas, ypač draugų atžvilgiu, Liūtas bus kūrybiškas, ypač tai jausis tapantiems Liūtams. Mergelės protą užguls sąmokslo teorijos. Sveikuolei Mergelei pasaulinis virusas yra nelabai ataikomas įvykis. Svarstyklės svaiginsis jausmais. Skorpionas pasiners į okultizmą, bandys parduoti sielą velniui, kad visa tai užsibaigtų. Na bent jau jam. Šaulys kantriai mokysis, gal net astrologijos, kad greičiau už mane surastų atsakymus į klausimus. Ožiaragis kantriai dirbs, nes pinigai yra viskas.  Vandenis bandys susisiekti su ateiviais – ieškos būdų iškeliauti į geresnę planetą, na o Žuvys, pirmosios susivokę pasaulinėje situacijoje, gailiai apraudos šalnų nukąstus augalus.

Grįžtant prie šios dienos, tai tinkama diena užsiimti svetaine, valgomuoju, t.y. tuo kambariu, kuriame daugiausia visi praleidžiate laiko. Tinka bet kokie veiksmai – nuo kapitalinio tvarkymo iki remonto ir naujų baldų – dienos spalvos – pilka, balta, juoda.
Ši diena gali būti pakankamai vieniša, tiksliau šiandien vienatvė gali pasijusti labai stipriai. Todėl rekomenduotina kurtis bendrus „chatus“ su artimiausiais draugais, šeimos nariais, tai padės kovoti su vienišumo jausmu. Būtent šios dienos nuotaikos ne vieną privers ieškoti to, kas paslėpta – slaptų grupių, sąmokslo teorijų skatintojų ir jungtis prie jų, įtikėjus pasakomis. Aš galiu pasakyti tiek, kad jei kas internete skelbiasi, jog yra koks ten atstovas kokios slaptos tamplierių organizacijos, atgimęs grafas Sen Žermenas ar priklauso reptilijų tinklui, kuris tuoj tuoj atjungs internetą, tikrai tuo tikėti neverta. Žinokite, jei slaptos organizacijos ir egzistuoja, tai jų nariai yra tokie slapti, kad nieku gyvu internete jais nesiskelbtų 😀 Čia tik norai būti kažkuo daugiau ir vaikiški žaidimai. Šiandien verčiau užsiimti kažkuo labai žemišku. Kaip ir minėjau – daugiau dėmesio vaikams – verčiau iš senų dulkių šluosčių gėles kartu gaminkite (internete pilna info kaip), o sąmokslininkai su pasaulio pabaiga nuo balandžio 1 d. tegul būna sau. Taip, šiandien buvimas namuose gali liūdinti, taip pat ir baimė dėl finansinės padėties kels didesnį nerimą. Todėl neapkraukite savęs dar didesnėmis baimėmis. Rytoj bus jau kita diena. O nauja diena atneša naujus dalykus 🙂 Nepamirškite – niekas nėra statiška, viskas nuolatos kinta. Nakties tamsą visada keičia Saulės šviesa 🙂

https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2020/03/29/news/vilniuje-nusileido-lektuvai-su-lietuviais-visiems-grizusiems-privalomas-karantinas-14262040/?fbclid=IwAR0PpRNQYC-LHqWLsUsR0hmx4z-Z4VQIZmDpuTKl5rcceVgyCLuI5uSJIcc
https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2020/03/29/news/vilniuje-nusileido-lektuvai-su-lietuviais-visiems-grizusiems-privalomas-karantinas-14262040/?fbclid=IwAR0PpRNQYC-LHqWLsUsR0hmx4z-Z4VQIZmDpuTKl5rcceVgyCLuI5uSJIcc
Eiti prie įrankių juostos