Konsultacijos

Kovo 28 d.

Sulaukėme tokio įdomaus savaitgalio. Šiomis dienomis norėsis būti gerais, padėti kitiems, siųsti teigiamą energiją ir mintis jiems. Bet kaip sakoma, gerais norais ir pragaras grįstas. Gali paaiškėti, kad per jėgą brukamos pagalbos, kad ir kokia ji geranoriška būtų, niekam nereikia. Ir visi tie geri dalykai taps tiesiog meškos paslauga. Tai būtų visai išmintinga niekam nieko nepadėti, jei niekas neprašo, nesikišti į kitų gyvenimus, o verčiau šiomis dienomis užsiimti savimi. Taip pat labai būtų netinkama pradėt į ką nors baksnoti pirštu ir jam aiškinti, koks jis blogas. Nes tokiu laiku savo nuodėmes mes matome kituose ir gaunasi situacija – pats muša, pats skundžiasi. Atidėkite priekaištus kelioms dienoms, po to jų net neatsiminsite. Arba kaip sakoma bus gėda ir pagalvoti. Apskritai tokioms dienoms būdingas „sužvėrėjimas“, todėl jei jūsų aplinkoje yra agresyvokų žmonių, venkite dabar jų kaip maro. Jei pats esate toks irgi venkite žmonių, užsibarikaduokite namuose, paprašykite, kad policija lauko duris ir langus užplombuotų ir užvirintų savaitgaliui, nes tokiu metu labai lengva žmogui yra sunkiai nusikalsti ir savaitę baigti su antrankiais. Žinoma, į nusikaltimus linkusi yra mažuma. Bet geriau tai mažumai dabar po kojomis nesipainioti. Tokiu metu žmogus mąsto, na jei aš būčiau policininkas, prezidentas, teisėjas, Robin Hudas ir t.t., tai aš tuos ir anuos nubausčiau, padėčiau į vietą ir t.t. Tik tiek, kad vieni tik mąsto ir paskui patys nesupranta, kokios durnos ten mintys buvo apsėdę, o kiti ir veiklos imasi. Tiesa, dabar kai Merkurijus jau pakeitė kryptį (nuo vakar) ir vėl juda tiesiai, pradės atitirpti keliai, kurie atrodė negrįžtamai užšalę ir bus vėl galima judėti į priekį. Nes paskutinės savaitės tai buvo tokios kai eiti pirmyn norisi, o iš užburto rato išsiveržti nepavyksta. Tačiau dabar jau galima kurti naujus planus, aktyviau bendrauti (tik venkite agresyvių bei mažai pažįstamų žmonių kol kas), imtis naujų projektų. Senas laikas pasibaigė ir ne vienas naują periodą pradės naujomis, gaiviomis mintimis.
Kalbant apie sveikatą tai šiomis dienomis reikėtų atsisakyti mėsos ir ją keisti žuvimi. Dabar naudingas šioks toks pasninkas. Drastiško nieko daryti nereikia, na bet šiek tiek lengviau valgyti reikėtų.
Na o kalbant apie meilę tai šiomis dienomis apie ją reikia mąstyti, o veiksmus atidėti. Tai tinkamas laikas susivokti santykių problemose. Reikia tik labai sąžiningai apmąstyti kaip jūs pats mylite, kaip elgiatės mylimo žmogaus atžvilgiu ir tada visą tai pritaikyti sau – išvystyti galvoje atvirkštinį scenarijų ir sąžiningai sau atsakyti: ar aš norėčiau, kad mane mylėtų būtent šitaip? Apmąstykite savo buitinius įpročius, laisvalaikį, pastangas susitvarkyti išvaizdą. Ne tik savo veiksmus partnerio atžvilgiu. Ir tada paklauskite savęs labai sąžiningai – ar aš pats norėčiau būti su tokiu žmogumi? O jei nenorėčiau tai kodėl? Va dabar jūs žinote, ką savyje reikia keisti ir pradėkite nedelsdami 🙂
Gerų apmąstymų ir iki pirmadienio 🙂

Eiti prie įrankių juostos