Konsultacijos

Kovo 26 d.

Šiandien tokia šiek tiek slegianti diena, varginanti, erzinanti, bus noras dėl savo negandų kaltinti kitus. Todėl geriausia mintis nukreipti kažkur kitur. Pavyzdžiui, intensyviai svarstyti už ką balsuosite prezidento rinkimuose, kuris kandidatas būtų naudingiausias Lietuvai ir pan. Šiandien gilintis į asmenines problemas, apie tai galvoti, būtų negerai, nes protingų minčių neateis, tik sukelsite sau didelį nerimą. Verčiau galvoti apie kitus ir savo pagiežą nukreipti į mažiau pavojingą sritį. Tas pats galioja ir meilės santykiams. Šiandien labai lengvai gali susukti galvą rašytinis romanas, na tarkim internetu, socialiniuose tinkluose, nes žodžiai, ypač skaitomi, turėsi stiprų poveikį. Taigi verta uždaryti pažinčių svetainę kol kas ir pailsėti nuo meilės bei gerbėjų. Nieko gero iš to neišeis. Ypač nuo baisiai iškalbingų „popieriuje“. Šiandien itin skausmingai gali atbusti jau primigę jausmai žmogui, kurio seniai jūsų gyvenime nebėra. Tačiau tai kaip tik ta diena, kuomet reikia priimti, kad kai kurie žmonės gali būti tik jūsų širdyje, realiame gyvenime jie niekada nebus šalia jūsų. Tai diena, kuomet reikia mąstyti apie tai kad visi žmonės yra viena. Jūs visi esate vienodi, kilę iš to paties. Nesvarbu, kokia jūsų odos spalva, kokie veido bruožai, kur jūs gyvenate. Nesvarbu, kas jūsų tėvai, ko jūs nekenčiate ar ką mylite. Jūs visi esate ta pati viena rūšis, skiriasi tik kailio spalva. O prigimties šaltinis visų yra tas pats. Jūs visi čia gyvenate, mirštate ir vėl grįžtate atgal. Todėl šiandien reikia sąmoningai eiti link suvokimo, kad visi esate to paties kūno ląstelės ir turite veikti vieningai, jei norite, kad jūsų kūnas būtų sveikas. 
Vėl gi tęsiasi negeras sveikatai laikas, tačiau diena kaip tik labai tinkama bet kokiems vizitams pas medikus.
Tai išskirtinesnė diena labai uranizuotiems žmonėms. Tarkim, turintiems Uraną ASC ar pan. Visų pirma bus ryškesnis noras žalingų įpročių, ypač rūkyti, antra – norėsis išsiskirti iš kitų bet kokia kaina ir stipriau nei visada. Vis tik siūlyčiau pamąstyti, ypač vyriškiams, ar tikrai gera mintis eiti šiandien į darbą su sijonu ar blizgančia suknele. Taip pat gali lankyti įvairios utopinės mintys. O jei yra psichikos sutrikimų, tai ir labai keisti pojūčiai, gali atrodyti, kad įgijote mistinių galių, pavyzdžiui, galite judėti laiku. Jei tokių minčių kils, dėl viso pikto siūlyčiau rezervuoti vietą pas psichiatrą. Na bent jau profilaktiniam patikrinimui. Ypatingai gali į galvą lįsti įvairios konspiracinės teorijos, galvoje šviestis apokaliptinis scenarijus artimiausiu metu. Tai nesiginčysiu dėl to, kiek tos mintys pagrįstos, bet bunkeriui kasti diena tikrai netinkama. Verčiau tik galvoti.

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ryskeja-antrojo-turo-scenarijai-pergale-gali-buti-tik-per-plauka.d?id=80710323&fbclid=IwAR1kVtnvu06Pm-JyWjAMNlZfPx4EarH2ch3bKvcSEcHum-qCUq3lzt64RIE
Eiti prie įrankių juostos