Konsultacijos

[:lt]Kovo 24 d. [:]

[:lt]Marso – Merkurijaus neigiamas aspektas ir skandalai skandaliukai viešojoje erdvėje. Na taip, juk žeidžiamas vyriškumo neva tai klausimas (Marsas), skaičiau, kad netgi koks ten sporto atstovas į tai įsivėlė (irgi Marsas), beje, šiandien apskritai sunki diena vyrams. O man ne tik gėda, man šlykštu. Šlykštu kai žmogus gali taip nekęsti tik todėl, kad kitas žmogus yra ne toks kaip jis. Šlykštu, kad prisidengiant neva tai šventais simboliais (tikrai labai juokinga, gal jau baikit su tais šventumais, nes šioje žemėje nieko švento tikrai nėra apart gamtos) vykdomas karas prieš žmones, kurie kažkuo kitokie. Primityvumas, tamsa ir juoda juoda širdis tik gali priversti žmogų taip nekęsti kito žmogaus dėl skirtingų pažiūrų. Juokingiausia, kad jei žmonija pati savęs nesunaikins iki kelių procentų likučių anksčiau, situacija vis tiek keisis. Kažkada išvis jokių lyčių neliks. Bet tai kas vyksta dabar, aš pavadinčiau aukos sindromu. Būtent aukos, nes kiek moterų pykčio perkreiptais veidais rėkia „iškrypėliai“, „parazitai“, o aš žiūriu į moteris, kurias puikiai pažįstu ir galvoju, moterie, už ką tu kovoji? Už tą vyrą, kuris tave muša? Todėl ir sakau, tai aukos sindromas, ne kitaip.  Tas rėkimas – tai tiesiog ieškojimas kur išlieti savo susikaupusį pyktį ir skausmą. Ir jei išsilavinęs, šviesus žmogus tas emocijas valdo kitaip, tai primityvūs žmonės nukreipia jas į silpnesnius. Šiuo atveju eina su minia. Juk su minia viską trypti aplinkui yra lengviau. Kažkada nebeliks ir tokios kaip tradicinės šeimos sampratos. Bus įvairių šeimų. O tai kad dabar labai stipriai nekęsite, tai nieko nepakeis. Pasaulis keičiasi. Ir po keleto metų pokyčiai bus tokie dideli, kad tai kaip gyvenimo dar prieš dvidešimt metų, ar net prieš dešimt, bus jau senų seniausia senovė. Dabar yra tik pati Vandenio eros pradžia. Kai čia ateis daugeliui metų Plutonas, vat tada pamatysite kas yra pokyčiai. Gerai ar blogai, taip tiesiog nutiks. Blogai yra pedofilija, blogai yra zoofilija. Blogai yra tos situacijos, kuriose išnaudojami silpnesni ir negalintys pasipriešinti. Blogiausia yra tai, kad ta pati minia, kuri šiandien rėkia jog reikia homoseksualus sudeginti ant laužo, vakar su pasitenkinimu žiūrėjo į smurtą prieš moteris (primenu, kad jeigu esate nukentėjusi nuo bet kokios rūšies smurto, galite jungtis į mano grupę, rašykite man asmeninę žinutę, nes grupės pavadinimas nėra skelbiamas viešai). Rytoj jie ras naują pasitenkinimo objektą. Nebūkite primityvios minios dalimi. Tai žema.
Bet aš džiaugiuosi, kad didžioji dauguma mano skaitytojų yra šviesūs žmonės ir aš tikiu, kad primityvusis blogis yra išgydomas žinių šviesa. Akys mato tik tai, ką protas yra pajėgus suprasti. Jeigu lavinsite protą, matysite daugiau.
Šiuo metu Marsas keliauja Dvynių ženklu – tai pats geriausias laikas žodžių mūšiui ir karui socialiniuose tinkluose….laimei, kažkam daugiau jis nepajėgus.

Na o dabar prie šios dienos – konfliktai ir skandalai jau paminėti, o jei nenorite į juos veltis, šiandien daugiau laiko leiskite su šunimis. Jie gerai veiks. Kaip jau ir minėjau, tai sunki, netgi pavojinga diena vyrams, jie turi save ypatingai saugoti. Ypač dar jei ir sveikatos problemų turi. Nepervarkite darbe.
Tinkamas laikas pirkti rankines. Dienos spalva – juoda.
Tinkamas laikas ieškoti reikalingos informacijos internete, ja gali kažkas su jumis pasidalinti.Gerai veiks gaminimas. Tik rekomenduočiau rinktis lengvesnį maistą, pavyzdžiui, sriubą, gal net ne sočią lietuvišką, o kažką labiau egzotiško. Rekomenduotina apsieiti be mėsos, taigi lašišos, daržovių, makaronų sriuba būtų geriau nei riebūs barščiai su „galkontaitėmis“. Bet kokiu atveju šiltas skystimėlis dabar geriau nei kepsnys, ypač čičinsko. Apskritai tai tinkama diena tvarkyti mitybą. Žmogui rekomenduojama valgyti tris kartus dienoje ir tai tikrai puikiai veikia. Ką išbandžiau ir ant savęs, tik ne visada turiu pakankamai valios to laikytis 😀 Apie šią mitybos sistemą aš perskaičiau vienoje senoje astrologinėje knygoje (vėliau pamiršau, o dabar neseniai suradau vėl :D), kurioje buvo parašyta, kad toks mitybos būdas suteikia daugiau energijos, stiprina imuniteta, palaiko seksualinį aktyvumą, gerina virškinimą, jis ypač tinkamas moterims, kadangi tokiu būdu organizme kaupiasi daugiau geležies, taip pat tai sveika širdžiai ir palengvina situaciją alergijų atveju. Jūs galite tai išbandyt patys ir pažiūrėti ar jums tai tinka. Aš jau keletas dienų kaip grįžau prie šios sistemos su maža išimtimi – priešpiečiams suvalgau keletą datulių ir efektas jau jaučiasi būtent energijos padidėjimu.
Šiandien tinkama diena skaityti įvairią dvasinę, ezoterinę literatūrą.

Šiandien reikėtų labiau puoselėti mielus Avinus….na mažų mažiausiai kaip kokius visatos valdovus. Apkrauti juos gėlėmis ir tortais. Avinams dabar ne koks laikas. Toks labiau dominuojantis bus Vėžys, sportiškas mažų mažiausiai.O apskritai visiems rekomenduočiau šią dieną pradėti malda ar afirmacija. Palinkėti sau ramybės, šviesaus ryto ir ramaus, dvasingo vakaro, linksmos vakarienės su šeima, tvirtos vilties, jūros dėkingumo ir meilės šviesios.[:]

Eiti prie įrankių juostos