Konsultacijos

Kovo 22 d.

Pradedame naują savaitę šeimos diena, diena vaikams. Šiandien meiles verčiau atidėti į šalį ir visus savo motiniškus/tėviškus jausmus išdalinti vaikams. Tarp kitko vaikai gali būti kaip reikiant kaprizingi ir vesti iš proto. Aišku, jei jūs vaikų neturite, galima dieną skirti ir meilei. Beje, ar veikia partnerio parinkimas pagal zodiako ženklą? Tikrai ne. Juk reikia lyginti ir partnerių Mėnulius emociniam suderinamumui, Merkurijus – intelektiniam, Veneros rodo kaip kiekvienas partnerių suvokia meilę, o Marsai – ką jie galvoja apie seksą. Ir dar daugybė kitų dalykų, paverčiančių kiekvieną žmogų unikaliu.
Apskritai tai nesusipratimų, nesusikalbėjimų diena. Gali varginti naktiniai košmarai. Deja, laisvės daugiau irgi nepažadėsiu. Saulė perėjo į Avino ženklą ir priemonių sulauksime griežtesnių. Na gal ne visuotiniu mastu bent jau kol kas. Bet šiai dienai situacija ir danguje yra šiek tiek blogėjanti ir galimi kažkokie suvaržymai vėl. Na gal ne tokie dideli kaip buvo anksčiau, bet vis tiek.Šiandien mes patys nežinia ko norėsime. O išsipildę norai neteiks pasitenkinimo.

Tai gera diena kultūrai, tokią dieną tinka lankyti muziejus (net nežinau ar jau galima), taip pat tinka mokytis, skaityti, domėtis gamta, ypač medžiais. Kitaip tariant teorine dalimi.Tai gera diena moterims – tokią dieną reikia puošniau apsirengti, pasidažyti, plaukus susitvarkyti. Idealu būtų savo damas apdovanoti šiandien krepšiu gėlių. Na teoriškai tai našlaičių diena, bet kažin ar tokiu metu jų būna. Taip pat tai tinkama diena mesti svorį.
Puikus laikas profesionaliai fotosesijai. Taip pat tokią dieną tinka duoti pažadus sau patiems. Tinkama diena naujiems ketinimams.
Vėžius šiandien gali ištikti apsėstumo būsena. Na tarkim kažkokiam žmogui.

Kadangi pažadėjau naktinius košmarus, norėčiau trumpai pakalbėti apie tai, kad mes taip dažnai bijome įsivaizduojamo blogio, nes tiesiog jo nepažįstame. Ir ne tik gyvenime, žmonės, kurie užsiima sąmoningo sapnavimo praktikomis man dažnai pasakoja kaip sapnuoja jie kovoja su blogiu, kosminėmis lervomis, demonai ar nuo jų bėga, nes kiekviename sapne yra jų persekiojami. Bet ar kada susimąstėte, kad jei jus vejasi žvėris, tai nebūtinai todėl, kad sudraskytų, galbūt jis tiesiog nori jus pažinti ir su jumis susidraugauti? Jeigu mes kažko nepažįstame tai nereiškia, kad tai yra blogis. Mokykimės tolerancijos. Net tik sapnuose, bet ir žemėje.

Eiti prie įrankių juostos