Konsultacijos

Kovo 2 d.

Pasidžiaukime pasibaigusia žiema, o dienos įtampą veiksmingai slopins katės, taigi skirkite laiko jaukiam kailio kamuoliukui ir jis atsidėkos dvasine ramybe. Geras laikas užsiimti garderobu. Oras dar vėsus, tai pasidovanokite bent naujas pirštines. Juolab, kad sėkminga medžiaga šiuo metu oda, dienos spalva – ruda.Susitvarkykite vietas, kuriose laikote šiukšles – kruopščiai išplaukite ir išvalykite šiušlių dėžes. Geras laikas įsirengti vietą ar dėžę šiukšlių rūšiavimui. Tokius labai rimtus darbus kaip būsto pirkimas šiandien reiktų atidėti, nes tai tik kainuos „ištampytus nervus“. Klausykitės muzikos, kažko lengvo, kad ir Justin Bieber. Puikus laikas astrologijos ir astronomijos studijoms. Amžinasis klausimas – kuo astrologija gali man padėti? Ji gali padėt geriau save pažinti, suteikti daugiau galimybių, padėti išlipti iš finansinių bėdų, išspręsti vidinius konfliktus, pasirinkti tinkamą partnerį, tame tarpe ir seksualinį, atrasti emocinę gerovę, išmokyti spręsti konfliktus, geriau suprasti savo vaiką, atverti naujas tobulėjimo galimybes (tarp kitko studijuojantys astrologiją anksčiau ar vėliau pajaučia stiprų poreikį užsiimti menu bei mokytis užsienio kalbų), astrologija padeda atpažinti destruktyvų elgesį savyje, sutarti su kolegomis, pasirinkti dvasinį kelią, o taip pat ir atrasti dvasinį kelią bei atrasti taiką savyje ir su aplinkiniais.

Pagaliau kovas ir Saulė vis dar keliauja Žuvų ženklu. Pats ženklo vidurys ir kitaip tariant stipriausias jo laikas, todėl tai ideali diena dvasiniam tobulėjimui, siekiantiems prabusti, įgyti daugiau dvasinių žinių. Mėnulis keliauja Dvynių ženklu, dieną jis bus ramus, bet naktimis sudarys įtampos aspektus, todėl galimas neramesnis miegas. Daugiau diena nėra labai ypatinga, tačiau šį mėnesį turėsim įdomesnių įvykių – Venera pereis į Jaučio ženklą, Merkurijus užbaigs retrogradinį judėjimą iškart po Mėnulio pilnaties, kuri šį kartą įvyks Merkurijaus valdose (gal taip sakyti nėra labai tikslu, nes vieną dieną dar bus surasta planeta, kuri pakeis Merkurijų Mergelėje ir dar viena planeta, kuri pakeis Venerą Svarstyklėse, bet kol kas turim ką turim) – Mergelėje. Iš bjauresnių dalykų mūsų laukia Marso sąjunga su Plutonu bei Saturnu, o iškart po to jis pereis į Vandenio ženklą. Bet apie visus šiuos dalykus plačiau parašysiu kai jie priartės.Beje, kas dėl Veneros, yra laikoma, kad ji pradeda savo metinį ciklą nuo kasmetinės sąjungos su Plutonu ir nuo to laiko uždeda tam tikrą foną metams meilės atžvilgiu. Kitaip tariant kaip jums sekėsi tuo metu, taip ir visus metus seksis. Na aš nesu šios teorijos šalininkė individo mąstu, tiesiog paminėjau, nes bendras fonas ne vienam gali šiek tiek jaustis. Įdomumo dėlei – dabartinis jos ciklas prasidėjo gruodžio 13 d. ir šiuo metu yra išbandymų  metas, kadangi Venera jau nutolo nuo Plutono tiek, kad sudarytų kavdrato aspektą su juo. Paprastai tai pasireiškia konfliktais santykiuose (meilės) arba manymu, kad antroji pusė su mumis konfliktuoja. Taip pat tai gali būti nerimas dėl santykių, ypač jei tai santykiai per atstumą. Tokiu metu abiem partneriams reikia stengtis santykius pagerinti.
Ne kokia diena Mergelei, jos visi negalės pakęsti. Tarp kitko apskritai žmonės gali jausti padidintą nerimą, todėl jei jūs jaučiatės geriau, pasistenkite daugiau šypsotis, apkabinti, būkite geresni, leiskite žmogui išsikalbėti.  Jei turite galimybę, tinka pabūti gamtoje, ypatingai atokiose, mistiškose vietose, kuriose nesilanko paprastai žmonės. Ten galima palikti kažkokį savo daiktą, pavyzdžiui, mėgiamą pakabuką. Na tikrai nebūtina iš deimantų, puikiai tiks ir paties darytas iš rastos plunksnos. Aišku, tik tuo atveju, jei toje vietoje jums buvo gera. Automatiškai tos vietos energitika veiks ir jūsų energetiką. Nėr stipresnės jėgos šioje žemėje nei gamta.

„Gyvenimas yra pusiausvyra tarp laikimosi įsikabinus ir žinojimo, kada reikia paleisti? Rumi.
Apsirenkite patogiai, pasidarykite puodelį žalios arbatos ar matės ir išgerkite jį kartu su artimaisiais ar draugais, kartais jaukus pokalbis su brangiais žmonėmis stebint kaip leidžiasi saulė yra pats didžiausias vaistas nuo visų ligų.

Eiti prie įrankių juostos