Konsultacijos

Kovo 19 d.

Paskutinėmis dienomis buvo įvykdyta keletas žiaurių išpuolių. Ne vienas žmogus išsigando ir pradėjo gyventi karo laukimu. Iš ties nenutiko nieko neįprasto, tokie dalykai šios planetos kasdienybė ir kaip rodo istorija jie vyko visada. Tik žmonės greitai tai pamiršta ir jiems atrodo, kad niekada anksčiau to nėra buvę. Be abejo, Plutono – Saturno artėjimas vienas link kito duoda savo vaisius, žmonės darosi emociškai šaltesni, žiauresni, aktyvėja ekstremistinės nuotaikos. Viduje auga toks noras tarsi viską užbaigti, susinaikinti. Tiesa, jei kultūringas, išsivystęs žmogus gali tiesiog užbaigti santykius, kurie nesėkmingi, tai parazito prigimtis gali jį paskatinti tarkim išnaikinti kažkokią žmonių rūšį ar pan. Tokiu laiku būtina žmonėms vienytis ir palaikyti vienas kitą, savo sielose tarsi sustoti į vientisą grandinę ir duoti atkirtį. Dabar ne laikas atsukti kitą skruostą, dabar laikas drąsiai žvelgti į priekį ir sakyti mes nebijome. Tai irgi praeis, nes visada viskas praeina. Vis tik tokiu metu reikia daugiau būti žmonių bendruomenėje, tarp kitų, ten kur galima pajausti bendrumo jausmą su kitais, vienijantį ryšį ir bendrą jėgą. Ką konkrečiai veikti? Eikite šokti, pavyzdžiui, tautinius šokius. Tai puikus būdas išgyventi šį laiką. Tiesa, jis tikrai ne visiems bus sunkus ir slegiantis. Šį kartą viskas priklauso nuo jūsų suvokimo lygmens. O jei esate vienas ir neturite galimybių prie kažko prisišlieti, eikite vakarais anksti miegoti, nes būtent vakarai bus sunkiausi. Tikrai neverta sėdėti ir kalbėtis su savimi. Geriau jau eiti miegot, kad ir aštuntą vakaro. Taip pat tokiu laiku neblogai gelbsti muzika, jos reikia klausytis, kuo daugiau, eiti į koncertus, net jei eiti teks vienam. Ten irgi galima pajusti vienijančią minios jėgą. Tokiu metu daugelis praranda tikėjimą. Atrodo net giliai tikinčio žmogaus tikėjimą kažkas užblokuoja. Na nieko nepadarysi, tokiu laiku sunku ieškoti dievo. Geriau šį laiką tiesiog pralaukti, vėliau tikėjimas sugrįš. Na bent jau bus lengviau patirti dvasines patirtis. Nes dabar laikas, kuomet tarsi užšąla žmogaus siela. Tai kaip sakoma „puota maro metu“. Tai laikas, kuomet atgimsta, išsivalo kenčiantys, tačiau švenčiantys ir puotaujantys, patys nepastebi kaip jų vyno taurės užpildomos nuodais. Tai askezės, ne pertekliaus laikas. Ir iki pat gegužės būtina gyventi pasninko, advento režimu.
Kaip bebūtų keista, artimiausias porą savaičių savyje didžiausią jėgą pajus būtent Žuvys. Jos visai nebebus švelnios, jautrios, ašarojančios. Rekomenduočiau Žuvims šiuo metu užsiimti sportu, ypatingai jėgos pratimais, raumenų auginimu, taip jos turės kur padėti agresyvios energijos perteklių, kuris jose vyraus iki balandžio antros savaitės. Jos netgi mąstys racionaliai ir logika pranoks Mergeles, kurių sveikas protas artimiausiu metu kažkur išgaruos. Beje, toks laikas nebus lengvas iš Šauliams, gal tiksliau būtų sakyti, kad jie ypatingai (kaip ir Mergelės) klaidžios kažkokiose fantazijose, tiesa, jei Mergelė tiesiog kraustysis iš proto, tai Šauliai manys, kad juos lanko genialios idėjos ir per daug savijautos nesureikšmins. Apskritai iki gegužės bus išaugęs noras svaigintis, vartoti narkotines medžiagas ir alkoholį, todėl geriausia tokiu periodu būtų labai griežtai šių dalykų atsisakyti. Paskelbti sau iššūkį – laikas be alkoholio iki gegužės pirmos dienos. Tokiu laiku reikia labai įsiklausyti į savo kūną, nes ne vienam atsiras sveikatos sutrikimų. Tokiu laiku jų ignoruoti negalima. 
Galbūt pasirodė, jog situacija labai tragiška ir viskas yra blogai bei labai blogai. Tačiau aš noriu dar kartą pabrėžti, kad tai transformacijų, ne absoliutaus blogio laikas. Todėl jei šiuo metu atsisakysite lengvai pasiekiamų malonumų, beverčių santykių, jei išdrįsite išeiti pro naujas duris, taip, kurį laiką tikrai skaudės, naujo kelio pradžia bus be galo akmenuota. Tiesa, tik nedidelė atkarpa, po to jau išeisite į naujus horizontus ir visiškai nauju žmogumi. Nes tai ir didelių stebuklų metas. Tiesa, tokiu metu stebuklai vyksta mūsų viduje. Nes tai laikas, kuomet sieloje gali gimti kažkas naujo, o kažkas seno ir nereikalingo negrįžtamai sudegti. Tai laikas, kuomet galima tapti naujos kokybės žmogumi. Dabar reikia tik tikėti, o tai bus nelengva, nes vidinio balso nesigirdės. Taigi teks eiti į priekį aklomis. Bet dabar laikas užsimerkti ir išdrįsti. Žengti į bedugnę, kas bus tas bus 😛

Eiti prie įrankių juostos