Konsultacijos

Kovo 18 d.

Nauja savaitė, nauji vargai ir džiaugsmai. Visų pirma jau stipriai intensyvėja Plutono – Saturno įtaka vienas kitam. Tačiau šiuo judviejų suartėjimo periodu eiliniam žmogui ji bus beveik nejuntama. Stipriau ji veiks iškilias asmenybe. Tai gali veikti žinomą politiką, kuris turi didesnę galios įtaką masėms, tai gali veikti itin aukšto lygio ezoteriką, tačiau dauguma žmonių per šiuos mėnesius dar minėtos planetinės įtakos nepajaus. Kalbant apie jau paminėtuosius, tai savo esme yra pralaimėjimų laikas. Tačiau ne viskas gyvenime yra pralaimėjimas, ką mes matome kaip pralaimėjimą. Tai laikas, kuomet tampa akivaizdu, kad aš negausiu trokštamo rezultato, kad nebėra jau kur stengtis, visi rezervai išnaudoti ir finiše stoviu visai ne aš. Tačiau tai taip pat ir transformacijų periodas, laikas sudegti iki pelenų ir pakilti iš pelenų. Todėl pralaimėjimas gali tapti laimėjimu, nes pasuks žmogų kita kryptimi. Ir po kurio laiko jis pamatys, kad pralaimėdamas laimėjo. Čia yra ir dar vienas bet, Saturnas su Plutono gali apdovanoti savo globotinius Ožiaragius bei Skorpionus nepelnyta sėkme, tačiau ta likimo dovana vieną diena gali tapti kilpa ant kaklo ir mintimis, kad geriau jau būčiau jos negavęs. Todėl mano patarimas būtų pralaimėjusiems šiuo metu, neliekit ašarų, įsiklausykit į ženklus ir negaišdami laiko eikite ten, kur jie veda. Tuo tarpu laimėjusiems patarsiu neskubėti džiaugtis, o labai susikaupti ir atiduoti visas savo jėgas, kad dovana pasiteisintų. Tai tarsi sėkmė avansu ir jei nepateisinsite likimo jums parodyto pasitikėjimo, bausmės bus labai sunkios. Ir visų pirma tai galioja naujiesiems merams, nes būtent jie buvo išrinkti šiuo periodu. Bet kalbant apskritai, tai laikas, kuomet reikia pasiduoti, pasiaukoti. Gal tai bus skausminga ir baisu, bet tai nebus pralaimėjimas. Tai bus laimėjimas. Gal tai atrodys kaip vidinė mirtis, bet iš tikro tai bus naujas gimimas. Niekada jokiomis aplinkybėmis neišduokite savęs. Net jei dėl to teks „numirti“. Dabar drąsių pralaimėti laikas. Jam pasibaigus, jie jau „gims“ kitais žmonėmis. Tačiau ta vidinė kova turi būti sąmoninga, dabar ne tas laikas, kuomet belekaip makaluojuosi ir esu išmetamas į krantą vis tiek kažkaip kažko kažkodėl. Ne, tai sąmoningų pasirinkimų laikas. Sudegti iš skausmo, leisti laimėti ir po to atgimti. 

Na bet grįžkime į eilinių mirtingųjų pasaulį, kur gyvenimas šiuo metu kur kas lengvesnis. Ir savaitę galima pradėti dovanomis sau. Tik jos turi būti kuklesnės, praktiškesnės. Dabar ne laikas mėtyti pinigus prabangai. Tačiau apsipirkinėjant vakarienei po darbų prekybos centre, jokia nuodėmė į krepšelį būtų ir tarkim vasarinę suknelę įsidėti. Šios dienos sėkmės simboliai – juostuotos medžiagos ir audiniai.
Noriu atkreipti dėmesį, kad nuo šiol ir iki balandžio pabaigos bus sustiprėjęs poveikis dantims, todėl jei jaučiate skausmą ar kokias kitus nemalonius simptomus, eikite pasitikrinti, toks laikas tarsi išsiurbia iš mūsų kalcį ir ne vienam gali dantis nepataisomai sugesti, nutrupėti ar pan. Jei ir šiaip jūsų dantys yra silpni, pasistenkite vengti kietų produktų šiuo periodu.
Kaip bebūtų keista, šiuos mėnesius lengviausiai išgyvens labai stiprią Mergelės išraišką turintys žmonės – daug planetų Mergelės ženkle ar šeštame būste. Visų pirma todėl, kad savo esme tai tos darbščiosios žmonijos bitelės, kurių visa gyvenimo esmė yra dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti, tuo tarpu minėtinas planetinis darinys ir reikalauja didžiulio darbo. Ypatingai tai gerai išraiškingo šešto būsto atstovams, kadangi jie būtent į kasdieninius darbus ir koncentruojasi labiausiai. Ryškaus Mergelės ženklo turėtojai gali „darbuotis“ visai nebūtinai ties kasdieniais ir rutinos reikalaujančiais dalykais. Bet kokiu atveju dabar reikia imti pavyzdį iš minėtų asmenų ir nusiteikti iki gegužės darbe dirbti turimą darbą, laiką namuose pašvęsti buities darbams. Tokie praslys vandens paviršiumi, tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Bet negalima sukčiauti, planetos viską mato 😛 Taip pat ateinančias dešimt dienų reikėtų, kuo mažiau laiko leisti internete. Žinoma, jei jūsų darbas yra internetas, susijęs su internetu, tai nesakau, kad reikia atsisakyti darbo. Tik turėkite omenyje, kad klaidų tikimybė dabar maksimali, būkite labai atidus. O mirkstantys internete ir FB laisvalaikiu, dabar turėtų uždaryti kompiuterius ir atsidėti kapitaliniam namų tvarkymui bei lauko darbams. Tiesa, toks laikas gali būti produktyvus karikatūrų, vadinamųjų memų kūrėjams ir pan. Tiesiog dabar apimti nemenkas įkvėpimas kaip pajuokti, ką pašiepti.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/03/17/news/arturas-zuokas-po-rinkimu-as-nesusitaikau-su-pralaimejimu–9618712/?fbclid=IwAR0KisNQtixqSQxHawJedXHODun8vKGr_GVoVM-XPqjhTa7_GRjsd_VZtkA
Eiti prie įrankių juostos