Konsultacijos

Kovo 18 d.

Planetos spaudžiasi į krūvą ir spaudžia mus. Kitaip tariant spaudimo vis dar per maža. Todėl įmanomas scenarijus gali priminti diktatorišką režimą. Kitaip tariant jei kelti klausimą ar karantino sąlygos griežtės, mano atsakymas būtų taip. Ir tai gali įvykti artimiausiu metu. Saturnas geležinio kumščio valdovas. Galbūt to nebūtų prireikę, jei būtumėte jam iškart paklusę. Tiesa pasakius ir dienos paveiksliuką šiandien vertėjo dėti visai kitokį, parinkau tai kas neprieštaravo FB taisyklėms ir realybę jis atspindi  ne visai teisingai 🙂 Deja, bet šiai dienai situacija gerėti dar nesiruošia, kol kas ji tik ir toliau blogės.

O dabar pereikime prie šios dienos. Mielos mamos, šiandien ideali diena rankdarbiams – ypač siūti. Visos turite „internetus“, kiekviena surasite žaliavos namie – nebereikalingų drabužių, siūlų, adatų. Tai kodėl gi jums nepaieškojus youtube pamokėlių (jų ten pilna) ir neprisėdus su dukromis lėlėms rūbelių siūti? O gal net žaisliukų? Vaikai jau ima jausti nuovargį nuo nuolatinio murksojimo prie kompiuterio. Išbandykite kažką naujo 🙂 Puiki proga. Taip pat tai puiki diena selfiams.

Šiandien bus ypač sunku atsisveikinti su senais dalykais, senais įpročiais. Tai tokia „praeities“ diena, kai galite sužinoti apie seniai praleistas progas, kurių net nepastėbėjote, kantriai jūsų laukusius žmones, kurių net nematėte ir t.t.
Ryškesnė diena Vandeniui, kuris visada laukė senojo pasaulio pabaigos, idant prasidėtų naujesnis ir dabar stebėdamas kaip tai vyksta jausis tarsi siurrealistiniame filme probėgšmiais pagalvodamas, kad kažkur giliai viduje vis tik skauda.
Saulė keliauja paskutinius laipsnius Žuvų ženklu. Mėnulis Ožiaragyje. Taigi mes išgyvename pilno ciklo pabaigą. Išskirtinis įvykis vadinamas steliumas – kelios planetos jungiasi vienoje krūvoje – Marsas, Jupiteris, Plutonas. Teoriškai nelabai toli nuo jų ir Saturnas. Per visas šias planetas šiandien keliaus Mėnulis, t.y. jungsis prie jų visų. Taigi realybė gali šokiruoti ne vieną kartą, bus daug veiksmo, bet kūrybinių sprendimų irgi. Aš norėčiau visą laiką rašyti pozityviai, net ir sudarydama asmenines metines prognozes visada pasijuntu ne kaip, matydama, kad prognozė bus neigiama. Tačiau realybės neigimas nepadės. Taigi panašu, kad likusi savaitės dalis daugeliui taps nemenku išbandymu. Saturnas ruošiasi pereiti į Vandenio ženklą. O perėjimas kaip ir gimimas niekad nebūna lengvas. Paskutinį kartą jis čia buvo 1991 metais ir išėjo 1994 pradžioje. Tikriausiai niekam nereikia priminti, kas nutiko 1991 sausio 13 d., kuomet jis ėjo paskutinius Ožiaragio laipsnius kaip dabar. Ir iš ties mes išgyvename dabar kažką panašaus – griūva senoji santvarka. Tie, kurie sako, jog pasaulis nebebus toks koks buvo, yra absoliučiai teisūs. Todėl šią akimirką be galo svarbu atsiminti, kad vienas šio pasaulio dėsnių užsidarius vienoms durims, atsidaryti kitoms. Taigi pabaiga nereiškia, kad viskas užsibaigia. Tai reiškia, kad nuo šiol bus kitaip. COVID – 19 sugriaus senas formas, o žmonės sukurs naujas. Tokiu metu lengva pasiduoti baimei, todėl rytus siūlau pradėti meditacija, pozityvių mantrų kartojimu, pabūti bent keletą minučių lauke, pasportuoti, pažiūrėti komediją ar humoro laidą. Kiekvienam savi pasirinkimai, tačiau kiekvienas dabar turi dirbti su savimi daugiau.Beje, labai simboliška – Saturnas savo kelionę Ožiaragiu užbaigs Tarptautinę Astrologijos dieną – kovo 21 d. Taigi besimokantiems pats laikas tvirčiau susiimti artėjančios šventės proga. Jo, reikalai pas mus darosi kaip reikiant karšti, tačiau galima tikėtis, kad Saturnas prisilietusiems prie astrologijos bus atlaidesnis 🙂
Žvelgiant iš ezoterinės pusės, šiandien reikia atverti namų langus, įleisti šviežio oro, kabinti ant langų spalvotų kaspinų juostas, kurios simbolizuotų jūsų norus ir svajones. Jūsų ir jūsų namiškių – vienam kaspinui, vienas noras. Taip pat tinkama diena piešti, gaminti apsaugines sigiles namams. Pirkti apsaugines statulėles. Ypatingai deivės Bastos (Bastetės).
Taip pat tokią dieną verta susitelkti ties karjeros, darbo klausimais. Tiesa pasakius, karjera gali pareikalauti iš mūsų tai daryti ir šiek tiek labiau atsiriboti nuo bendruomenės ir bendravimo. Tačiau aš sakyčiau, kad šiandien būkite švelnesni sau. Ne visada verta lieti paskutinį prakaitą.
Kiti artėjantys įvykiai – kovo 20 d. mes sulauksime pavasario lygiadienio, kovo 24 d. Mėnulio jaunatis Avine, balandžio 7 d. Mėnulio pilnatis Svarstyklėse.

Būkite saugūs – likite namie!

Eiti prie įrankių juostos