Konsultacijos

[:lt]Kovo 15 d. [:]

[:lt]Nauja savaitėlė ir tinkamas laikas atlikti įvairius tyrimus sveikatai, ypatingai kraujo tyrimus. Ypač jeigu jau kuris laikas vargina keisti negalavimai virškinimo organų srityje. Dabar bus lengviau diagnozuoti vėžinius susirgimus. Gali netikėtai apie save duoti žinoti dantys. Verčiau nieko nelaukdami užsirašykite profilaktiniam vizitui pas odontologą, jei senokai besilankėte.
Rekomenduotina daugiau laiko ramiai leisti gamtoje, stebėti paukščius, sutemus pasigrožėti riekute Mėnulio. Idealu, jei turite galimybę pabėgti į nuošalų vienkiemį.
Geras laikas pasimatymui – romantiškam vakaro pasivaikščiojimui šviesų nutviekstame mieste.
Tinka tvarkyti įvairius mokestinius reikalus.
Gali būti neramus vaikai, ypač mažieji – gali būti sunku užmigdyti vakare, gali blogai miegoti naktį. Apskritai tai nekokybiško, per trumpo miego laikas visiems. Atsargiai su maistu, po šios dienos svoris gali grėsmingai padidėti.Tai nuolatinio alkio diena. Šiandien verčiau laikytis veganiškos mitybos ir apsiriboti obuoliais, cukinijomis, moliūgais, mandarinais.
Šiandien pasipuoškite romantiška suknele, gal net gėlėta šiek tiek. Sėkmės spalvos žalia, balta ir juoda. Užsidekite žvakių.

Šiandien pasistenkite daugiau dėkoti aplinkiniams. Tai vis dar tinkamas laikas kurti naujus ketinimus, pradėti gyvenimą nauju žmogumi. Kiekviena Mėnulio jaunatis yra laikas pradėti. Visas Mėnulio ciklas trunka 28 dienas ir dabar visos dienos iki pilnaties yra skirtos įgyvendinti tai ką sugalvojote per šią jaunatį, o per naują jaunatį pradėti iš naujo. O būtent šią dieną siūlyčiau apmąstyti ar senasis aš dar turi ką bendro su dabartiniu manimi. Žmogus nuolat keičiasi, auga, tobulėja, siekia, sunkiai dirba progreso vardan. Ir jeigu prieš dešimt metų jūs turėjote ydų, padarėte kažką negero, bet per tą laiką keitėtės, išpirkote savo kaltes, dabar pats laikas uždaryti senajam aš duris. Jis jau negrįžtamai liko praeityje. To žmogaus nebėra. Yra naujasis aš, su juo ir reikia tapatintis. O ne su praeitimi. Šiandien gali būti liūdna nei iš šio, nei iš to, tačiau svarbu tam nepasiduoti. Tai tik viena diena. Nors jaunatis jau baigėsi, Venera vis dar sąjungoje su Neptūnu ir tai dabar gali didinti emocionalumą, sukelti išsekimo jausmą. Tokią dieną būtina susilaikyti nuo atsitiktinio sekso, jo pasekmės gali būti labai ne kokios. Tai tinkamas laikas užbaigti santykius, kuriuose yra smurtas, seksualinė prievartą (jeigu jums reikia moralinės paramos, rašykite man ir pakviesiu į grupę moterims, kurios tai yra išgyvenusios ar su tuo kovoja dabar). Taip pat tai geras laikas gydytis senas traumas susijusias su minėtais dalykais. Moterims, kurios kenčia nuo bet kokios rūšies smurto ir prievartos rekomenduotina su savim nešiotis juodojo obsidiano gabaliuką. Obsidianas padeda išeiti iš šešėlio į šviesą, įveikti pasibjaurėjimą savimi, gydyti sielos žaizdas, atsiradusias minėtų dalykų pasekoje. Jis rekomenduojamas moterims, kenčiančioms nuo „blogos“ meilės. Jis stiprina įžvalgą bei taikaus gyvenimo poreikį. Būtų idealu įsigyti juodojo obsidiano statulėlę su granato elementais. Pavyzdžiui, drakoną su granato akimis. Jį galima pastiprinti šungito gabalėliais bei kalnų krištolu.

Geros savaitės 🙂

https://www.instagram.com/p/CMXvD1-B_L1/[:]

Eiti prie įrankių juostos