Konsultacijos

[:lt]Kovo 12 – 14 d.[:]

[:lt]Savaitgalis 🙂 Pirmiausia noriu pasidžiaugti, kad kaip ir žadėjau, situacija tikrai laisvėja, tegul ir pamažu, kaip ir buvo prognozuota. Tiesa, sekančią savaitę tempas gali sulėtėti ar visai sustoti, ar kokia sritis bus trumpam apribota. Bet nemanau, kad tai bus kažkas labai esminio. Gal labiau pristabdytas tempas. O gal apsiribos viena atšaukta vakcinos partija, kas jau nutiko. Bet visumoje verslui, švietimui, kultūrai bent jau kažkiek situacija turėtų laisvėti. Tas Saturno – Urano suartėjimas bus labai švelnus ir bendro fono gali išvis neįtakoti, juolab, kad trūks tik kelias dienas. Tačiau įmanoma, kad žadami judėjimo ribojimo atlaisvinimai ir vėl nusikeltų.
Na o kalbant apie mūsų savaitgalį….ech…tai vis dar idealus laikas gulėti ant jūros kranto, plaukioti banglente, maudytis su delfinais…Ne Lietuvoj, savaime suprantama.Tai geras laikas tvarkyti visokius reikalus, ypač susijusius su mokesčiais, elektra ir pan. Tinka užsiimti įvairiomis palyginamosiomis analizėmis. Gal dėl jaunaties, dabar bus daugiau sveiko proto, daugiau ryžto. Daugiau žmonių norės užbaigt šią slogią situaciją ir tiesiog pasiskiepyti bei grįžti į normalų gyvenimą. Gal net ne dėl to, kad tiki ar netiki, tiesiog kad tai baigtųsi. Apskritai tai geras laikas mokytis, verta prisėsti prie namų darbų (labai geras laikas mokytis astrologijos, nagrinėti savo gimimo horoskopą), kad ir kokie jie būtų.Visumoje tai geros dienos, tokiomis dienomis galima sulaukti gerų naujienų bei ypatingų žmonių savo gyvenime.

Ožiaragis bus nebendraujantis. Na jis bandys, ištvers kokį 20 minučių. Žuvys bus totaliai atsipalaidavę, mėgausis gyvenimo malonumais. Jais aš rekomenduočiau pasimėgauti apskritai visiems – išbandykite naują maistą, naują laisvalaikio pramogą, atkreipkite dėmesį į kitokius žmones nei paprastai, išbandykite naujus kvapus, pasidovanokite naujus kvepalus, nusišypsokite praeiviui ryte vedžiodami šunį, pažiūrėkite gerą filmą ar pasislėpkite įdomioje knygoje, klausykite muzikos, domėkitės naujais dalykais. Dabar Veneros išplėstų malonumų laikas. Mėgaukitės gyvenimu, leiskite jam jus nustebinti. Taip pat tai labai geras laikas melstis, prašyti apsaugos, kreiptis į išėjusius artimuosius. Geras laikas užsiimti rankdarbiais.
Geras laikas veiklai, susijusiai su arkliais, poniais ir pan. Automatiškai daugiau dėmesio reikia skirti laikomiems ūkyje šiems gyvuliukams.
Geras laikas persodinti vazonines gėles.

Tai tiek šiam kartui. Pasimėgaukite gražiu laiku ir gerai pailsėkite :)[:]

Eiti prie įrankių juostos