Konsultacijos

Kovo 11 d.

Nauja savaitė – nauji džiaugsmai ir vargai. Šiandien galite pastebėti, kad naminiai gyvūnai neįprastai aktyvūs, gal ne tiek agresyvūs, kiek dėl savo aktyvumo pridarantys daugiau žalos, gali atrodyti, jog jie veikia vieningai prieš žmones ir toks efektas gali trukti iki gegužės. Gali atsirasti kačių ar paukščių baimė, nes atrodys, jog jie grėsmingai nusiteikę jūsų atžvilgiu. Bet taip gali tiesiog atrodyti ir tiek.
Šiandien nėra tinkamas laikas apsipirkinėti, galite nerasti to, ko norite, galite nusipirkti netinkamo dydžio ar pasiuvimo drabužį ir pan. Verčiau šituose reikalus atidėti. Tiesa, šiandien Vandeniai gali pajusti ypatingą poreikį gražintis, tiesa, vargu ar juos apims noras atnaujinti drabužių spintą. Į galvą gali šauti kur kas originalesnės idėjos, pavyzdžiui, pasidaryti tatuiruotę per visą kūną. Galvoju, kad nors ta mintis šiandien atrodys itin patraukli ir originali, gal geriau palaukti ar ji vis dar tokia bus rytoj.
Tas pats galioja ir bendravimui – kuo mažiau bendrausite, tuo geriau. Ignoruokite žmones, kurie nepatinka, o ne aiškinkitės santykius. Tai jums tik į naudą išeis. Būs laikas, kada ir pasipykti ne griekas, bet jis ne šiandien. Beje, vienintelis Skorpionas šiuo metu instinktyviai pyksis teisingai (:D), jis nesiginčys, „užknisančius“ asmenis jis tiesiog blokuos, bet kuria forma. Visiems kitiems ženklams šiuo metu siūlau sekti jo pavyzdžiu. Šiuo metu Merkurijus yra retrogradinis Žuvų ženkle (tarsi grįžta atgal jau nueitu keliu), todėl jei prieš kelias dienas jums atrodė, kad jau įveikėte savo vidinius demonus ir išsigydėte senas sielos žaizdas, dabar suprasite, kad tik melavote sau.
Vairuokite atsargiai, šiandien negera diena vairavimui dėl padidinto išsiblaškymo, sumažėjusios koordinacijos ir reakcijos. Geriausia tai pasiimti ne vairavimo dieną ir į  darbą vykti viešuoju transportu.
Visiškai netinkama laikas užsiimti bet kokia veikla, susijusia su ginklais. Netinka nei juos pirkti, nei juos dovanoti, nei jais naudotis. Įsigyti galite brokuotus, naudojant jie gali netinkamai veikti ir t.t.
Tai netinkamas laikas meilei. Šiuo metu mus trauks labai netradiciniai, kitokie žmonės ir mes suksime galvas kaip juos „sutaisyti“, paversti „normaliais“. Tai prives nebent prie smegenų perkaitimo. Teigiamo rezultato tikrai neduos. Šiandien išvis nereikėtų sau kvaršinti galvos kažkuo rimtu, verčiau po darbo tiesiog griūti ant sofos ir praleisti vakarą su kažkuo neįpareigojančiu bei linksmu, tarkim kaip The Simpsons.

Eiti prie įrankių juostos