Konsultacijos

[:lt]Kas yra santuoka ir ar ji keisis ateities pasaulyje?[:]

[:lt]

Astrologiniu požiūriu santuoka ir meilė yra dvi visiškai skirtingos sritys. Nes taip ir yra. Žmonių sąmonėje yra giliai įsišaknijęs suvokimas, kad santuoka yra aukščiausia meilės rūšis. Iš ties santuoka yra teisinis sandoris, ekonominis susitarimas ir tik tokiu pagrindu sudaryta ji gali būti tvirta. Amžina meilė neegzistuoja. Kalbu apie meilę, kurios pagrindas yra seksualinė aistra. Paprastai būtent tokia meilė sujungia du žmones. Dažniausiai ji tęsiasi maksimum tris metus. Nors būna ir išimčių, kuomet jausmai gali trukti ir dvidešimt metų. Bet anksčiau ar vėliau ji pasibaigia. Dažnai tos aistros ir meilės įkarštyje žmonės susituokia taip tarsi gaudami garantiją, kad jausmai nepasibaigs. Bet jie pasibaigia ir taškas. Tiesa, yra kategorija žmonių, kurie tiesiog negali gyventi vieni, o tas drugelių plazdėjimas pilve jiems nėra būtinas. Tokiems ir tinka, ir reikia gyventi santuokoje, jei tik pavyksta susirasti partnerį su analogiškais poreikiais. Santuokos esmė – padėti gyventi vienas kitam – visapusiškai, bet visų pirma ekonominiu atžvilgiu, tačiau moralinė parama čia irgi eina šalia. Todėl jei tokie žmonės susituokia, jie ir pasibaigus meilei gali gyventi kartu, nes poreikiai jų kiti. Visų likusiųjų santuokos žlunga, o neretai iki tol gyvenama metų metus beprasmėje kančioje. Šiais laikais tiek daug skyrybų visai ne dėl to, kad žmonės tapo blogesni, nepakantesni vienas kitam. Tiesiog anksčiau anksčiau moterims santuoka buvo būtinoji sąlyga išgyvenimui, dabar jos gali išgyventi ir be jos.

Taigi protinga santuoka turėtų būti gerai apmąstytas sprendimas, kurio pagrindas padėti vienas kitam finansiškai, sujungti bendrą turtą ir jį gausinti. O iki jos turėtų būti pasirašomos ikivedybinės sutartys. Juk logiškai galvojant pirkdami nekilnojamąjį turtą tvirtinate sandorį pas notarą, pasirašote sutartį, kad maksimaliai apsaugotumėte savo turtą. Tačiau susituokdami dažniausiai to nedarote, o rizikuojate viskuo ką turite.

Beje, santuoka astrologiniu požiūriu netgi nėra siejama su vaikais. Žmonės turi teisės aktų bazę, kuri įtvirtina pareigą abiems partneriams rūpintis vaikais (ar ta teisinė bazė kokybiška, jau nebe astrologinis klausimas). Tiesiog santuoka savo esmė yra turtinis sandoris ir vaikai nėra jos būtinoji sąlyga. Taigi ateityje, vystantis žmonių suvokimui keisis ir santuokos institutas. Žmonės įvertins ko gi jie labiau už viską norėtų – meilės, laisvės, o gal to nuostabaus namo ant ežero kranto, kurio pats vienas niekada neįpirksiu ir ramaus stabilumo? Ir santuoka taps ta galimybe – du neblogai tarpusavyje derantis žmonės sudarys sąjungą, leidžiančią jiems ekonomiškai gyventi geriau. Esu skaičiusi versijų, kad tokią sąjungą galės sudaryti ne vienas, o keli žmonės ir manau, kad tai irgi yra realu.

O kas gi tuo tarpu bus su meile? Ar ji išnyks? Žinoma, kad ne. Tokia juk žmogaus prigimtis. Tiesa, norėčiau patikslinti – astrologiniu požiūriu meilė siejasi su seksualiniais malonumais ir pramogomis. Tuo kas lengva, gražu, malonu. Tai tikrai neturi nieko bendro su kančia. Nors žmonėse labai gajus tas meilės ir kančios tapatinimas, o paskutinius dešimtmečius dar ir seksualinis gyvenimas pateikiamas kaip būtinybė išgyventi. Bet nustebtumėte sužinoję, kad tikrai daugeliui žmonių seksualinis gyvenimas neįdomus ir nereikalingas. Apart tų susižavėjimo ir aistros metų ir mėnesių. Labai daug žmonių jo tiesiog negyvena, nes nejaučia tam poreikio. Ir tai yra normalu. Kaip kad normalu yra gyventi labai aktyvų seksualinį gyvenimą ir visada jausti stiprų jo poreikį. Tiesiog žmonės yra skirtingi. Tačiau žmonės labai lengva primesti sociumo suformuota suvokimą, kad visiems reikalingi tie patys dalykai – tarkim visos moterys turi trokšti ištekėti, o visi apskritai turi trokšti sekso ir seksuotis diena dienon, kitaip yra nenormalūs ir nurašyti. Ir tie stereotipai taip užgožia mintis, kad žmogus praranda savarankišką mąstymą ir gyvena sociumo primestais norais.Aš pati ilgai taip gyvenau. Ir lukštenant nuo savęs tai kas ne mano norai, man pamažu vėrėsi tiesiog šokiruojantis paveikslas man visai nepažįstamo žmogaus. Tą patį sakau savo klientams – jūsų gyvenimo kelias nėra karjera, arba jis nėra vaikai, arba jis nėra santuoka. Ir priminė reakcija paprastai būna labai neigiama. Bet tie, kurie paklūsta savo prigimtinėms gairėms ir pabando eiti tikruoju savo keliu, anksčiau ar vėliau nusimeta sociumo primestas grandines, netikrus norus ir su palengvėjimu vėliau sako dabar supratau, kodėl niekad nesijaučiau laimingu 🙂

Daugiau mano įrašų galite rasti čia: https://www.patreon.com/creator-home

[:]

Eiti prie įrankių juostos