Konsultacijos

Kalėdų atostogos

Tai paskutinis mano įrašas šiais metais, na bent jau iki Kalėdų. Galbūt vėl grįšiu gruodžio 28 d. Vos neparašiau kaip pernai sausio 😀 Na čia kaip seksis. Tiesa, ir toliau penktadieniais išeis mano įrašai patreon platformoje.
Norėjau šventiniam atsisveikinimui parašyti kažką labai gražaus. Bet važiavau šiandien per miestą ir mačiau milžinišką eilę prie mažutės maximos, todėl nusprendžiau, kad baigiamojoje kalboje cituosiu Sweeney Todd. Man rodos, kad jo mums dabar kaip niekad trūksta. Ir jo legendinės frazės:

Come and visit your good friend Sweeney.
You sir, too sir? Welcome to the grave.
(Sweenay Todd: The Demon Barber of Fleet Street)

Man sunkiai suvokiama kai eilinės dienos aštuntą ryto didelis prekybos centras jau  pilnas žmonių ir aš važiuodama kartą į savaitę apsipirkti, realiai nebežinau ar dar egzistuoja koks laikas kai žmonių yra mažiau. Bet, meldžiamieji, ketvirtadienis, antra valanda popiet. Ką tokio jūs perkate mažytėje maximoje nykiame vidutinio dydžio miesto miegamajame rajone? Čia tokia makabriška pramoga? Kaip ir dvi tetulės auklėtojos jaukiai ir be kaukių besišnekučiuojančios šalia darželio durų. Čia rimtai?  Ir aš tikrai manau, kad Sweeney Todd buvo absoliučiai teisus sakydamas:

There’s a hole in the world like a great black pit
And it’s filled with people who are filled with shit
And the vermin of the world inhabit it.
But not for long…

They all deserve to die.
(Sweenay Todd: The Demon Barber of Fleet Street)

Toks yra mano kalėdinis palinkėjimas visiems egoistams ir kvailiams. Jūs esate žudikai ir ateis diena kai gyvenimas jus teis už tyčines žmogžudystes. Galvojate, kad nusiųs į kokį mistinį pragarą ir teks sėdėti verdančiame katile? Baikit juokus, yra gyvenime ir kur kas baisesnių bausmių. Pavyzdžiui, suvokimas, kad tik tavo buko užsispyrimo dėka mirė tavo artimieji. Ir ilgas be galo ilgas gyvenimas su ta mintimi. Jūs tikrai to nusipelnėte. Ir tos dienos jūs sulauksite. Ir ne, tai nėra jūsų teisė į laisvę, tai nėra jūsų teisė į nuomonę. Niekas neturi teisės į kvailą nuomonę. Niekieno teisės negali būti aukščiau už kito teisę į gyvybę. Asmeniškai aš jums tikrai pažadu, kad internetinių medicinos profesorių laikai eina į pabaigą ir kvailumas vulgaris nebebus nei toleruojamas, nei pakenčiamas. Labai greit tuščiagalvės influencerės nustos influencinti kūno kultą. Žinote, kodėl? Nes į madą ateis protas. Ši pandemija pažadins užmigusį žmonių suvokimą ir pačia brangiausia vertybe taps galimybė kokybiškai bendrauti su mylimais žmonėmis. Nes dabar…jūs patys pavogėte iš savęs šventes ir pavogėte jas iš daugybės kitų žmonių.

Bet dar norėčiau keletą žodžių tarti ir tiems sąmoningiems ir niekuo niekam nesusikaltusiems žmonėms, kurie nepelnytai yra priversti gyventi baimėje dėl savęs ar savo artimųjų bei kentėti netekties skausmą. Norėčiau jums palinkėti ateinančių švenčių proga vilties, kantrybės ir sielos ramybės. Ramiai sėdėkite ant upės kranto ir galiausiai pamatysite ja plaukiančius priešų lavonus. Linkiu kiekvienam jūsų saugiai išbūti namuose šį nelengvą laiką. Leiskime natūraliai atrankai dirbti savo darbą. Be žemės drebėjimo nauji kalnai neatsiranda. Ir dabar beliko tik sulaukti, kada ji baigs drebėti, nusės dulkės ir vėl pamatysime Saulę. Gerų jums švenčių, gal jos bus kitokios, gal šiek tiek vienišos, gal be gausaus stalo. Atėjęs Vandenio sezonas laužo tradicijas. Švente gali būti ir diena su knyga ar stalo žaidimais su vaikais. Pasidovanokite sau ramų poilsį ir gyvus artimuosius….

All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I’ve been
And how I got to where I am
But these stories don’t mean anything
When you’ve got no one to tell them to
(Brandi Carlile – The Story)

Eiti prie įrankių juostos