Konsultacijos

Kaip neištekėti už Džeko Skerdiko?

Senokai kaupiausi šiai polemikai, tačiau nerasdavau savyje jėgų atsidėti intelektinei veiklai. Kovojau su paskutiniais vasarinės depresijos likučiais…echh…Na bet šią akimirką esu puikios nuotaikos ir nesujauktos Neptūno sąmonės, todėl bandysiu mintis realizuoti „popieriuje“.

Vis tik bandymai sekasi sunkiai, nes man kaip labai uranizuotos sąmonės žmogui sunku ilgam susitelkti ties viena vieta, tačiau atsižvelgdama į tai, jog mano NODE mergelėje, kasdien dedu pastangas įsisukti į rutiną ir laikytis dienotvarkės.

Taigi, kaip neištekėti už Džeko Skerdiko, Breviko, Čikatilos ir kitų panašaus plauko niekšelių?

Šiuolaikinė sinastrija turi aibę įvairiausių suderinamumo nagrinėjimo metodų ir žinote, kas keisčiausia? Jie visi veda tik prie gero rezultato 😀 Na elementarus pavyzdys, atsidarykime tarkim čia:

http://www.skyviewzone.com/lovematch/sunsynastryaspects.htm

na ir paimkime tarkim Marso – Urano opoziciją (lyg tai būtų skirtumas tarp to, kuris tai neigiamas aspektas). Aš necituosiu, tingiu vertėjaut, bet patys galite pasiskaityti, na taip taip ten paminėta lyg ir kažkas tokio kad gal neigiamiau, už tai koks seksualumas ir bla bla bla. Bet aš drąsiai ir garsiai galiu pasakyti: NETEISYBĖ, nebus jokio seksualumo, šis vyras tiesiog jums duos į galvą tikrąją to žodžio prasme, net jei jo horoskope nesimato agresijos rodiklių. Išimčių nebus, atradę tokį aspektą (neigiamą), bėkite nuo to žmogaus, kuo toliau. Nebus gerai, bus labai blogai, nebent jums tinka variantas, na taip muša, bet tuo pačiu ir kasdien sako, kad mane myli…

Kitas labai blogas ženklas, jei jūsų svajonių princo natale yra Plutono – Saulės neigiamas aspektas. DĖMESIO!!! šis žmogus labai linkęs į smurtą. Lygiai taip pat būkite atsargios radę Marsą 12 būste (jis kaups pagiežą ir pyktį, tol, kol įvyks atominis sprogimas, o jo šviesos apakintas, šis vyriškis gali netyčia jums ir užvažiuoti), Plutonas 1 būste, ypač skorpione (valdymo manija,  patologinis pavydas, polinkis į agresiją, nepilnavertiškumo kompleksas, sunki paranoja ir kiti šaunūs dalykai), Marsas 1 būste – gali būti, jog šis žmogus eilinis bukas snukadaužis, aišku nebūtinai, šiam atvejui reikia ir kitų patvirtinančių faktorių.

Pernelyg nesižavėkite tipais, kurie turi Marso – Veneros neigiamus aspektus, kurių 5 ar/ir 7 būstuose sėdi piktosios planetos.

Įvertinkite, ką veikia Neptūnas, ar yra neigiamų aspektų, galbūt jis 1, 6 ar 12 name, jei taip, atsargiai paklausinėkite ar nesirgęs jis ar jo artimieji psichikos ligomis.

Visko vienam lapelyje neaprašysi, tačiau čia keli svarbūs faktoriai į kuriuos labai reikia atsižvelgti prieš susiejant gyvenimą su kažkuo.  Man ne kartą klientės reiškė nepasitenkinimą, sakydamos – bet juk kol kas mūsų santykiai puikūs. O taip mielosios, niekas juk santykių ir nepradeda, jei jau ir pati pradžia ne puiki, tačiau susitikim po keleto metų ir mano gyvenime tai nebus nei pirmas, nei dešimtas kartas, kuomet moteris pasakys ir kodėl aš tada jūsų nepaklausiau. Vyrų šioje žemėje tikrai gausu, neklausykite žiniasklaidos propagandos. Žinau, nes lygiai taip pat dažnai man rašo vyrai ir klausia kaip gi pagaliau jiems sutikti moterį ir neteisybė, kad mums yra skirtas tik vienas vienintelis, kurio reikia laikytis įsikabinus bet kokia kaina. Teisybė yra ta, kad išmesdamos iš savo gyvenimo niekam tikusį pašlemėką, smurtautoją, kazanovą ir pan., jūs atidarysite duris naujam žmogui, naujoms galimybėms (aišku, jei užsibarikaduosite bunkeryje, net Jupiteris su Venera per geriausius tranzitus jums nepadės, nors teoriškai, net ir tada įmanoma, jog duris išlauš, koks partizanas). Taigi ta filosofine gaida ir baigsiu. Tas ieško, tas randa – ne viskas auksas, kas auksu žiba – ilgai laukęs, dar palauk.

p.s. biški chaotiškai gavosi…ech tas begėdis Uranas 😀 vyrai, neveskite moters, kuri turi Uraną ant paties ASC, ji bus tikrai niekam tikusi namų šeimininkė 🙂

Eiti prie įrankių juostos