Kainos

Praktinė astrologija – tai tokia astrologijoje, kurioje neaprašomos planetos ir nepateikiama kita techninė, bet klientui nereikalinga informacija. Praktinė astrologija pateikia rišlų tekstą bei konkrečius atsakymus ir patarimus kaip geriau pasielgti esamoje situacijoje, kaip pagerinti savo metinės prognozės kokybę keliaujant. Kaip apskritai gyventi ir jaustis geriau.

Prieš užsisakant horoskopą, norėčiau atkreipti dėmesį, kad jei norite sužinoti būsimus įvykius, jums reikia prognozės, asmeninis horoskopas yra labiau psichologinis asmenybės portretas, datų jame nėra.

Prieš užsisakydami horoskopą pagalvokite, ar esate pajėgus priimti ir neigiamą informaciją, nes tiek prognozėse, tiek asmeniniame horoskope tokia gali būti. Aš informacijos nešvelninu, rašau taip kaip yra, todėl jei esate labai jautrus žmogus ar norite girdėti tik gerus dalykus apie save, jums priimtiniau „slėpti galvą smėlyje“, verčiau į mane nesikreipkite. Jokios pretenzijos dėl to nebus priimamos. Prieš užsakydami horoskopą, visada galite manęs klausti ar jame bus jums reikalinga informacija, ar bus konkrečių, jums nepriimtinų dalykų. Po horoskopo sudarymo pretenzijos dėl išvardintų priežasčių nebus priimamos.

SVARBU. Jei siuntėte užklausą per svetainę ir negavote atsakymo per dvi darbo dienas, tikėtina, kad dėl techninių nesklandumų aš jos negavau. Rašykite man į rozmarino.horoskopai@gmail.com tiesiogiai.

GALIMA ATSISKAITYTI DALIMIS (turi būti pilnas atsiskaitymas iki eilė prieis).

GALIMA ATSISKAITYTI PAYPAL

GALIMA REZERVUOTI NORIMĄ DATĄ horoskopui sudaryti, su sąlyga, kad iki to laiko dar nėra susidariusi eilė. Pavyzdžiui, jūsų gimtadienis gruodžio 12 d. ir jūs norite jį gauti lapkričio pradžioje, taigi kad ir pavasarį man parašę, galite užsitikrinti vietą tai datai. Astrologe aš dirbu nuo 2009 metų, mano kasdienines įžvalgas galite skaityti šioje svetainėje skiltyje „blogas“ arba facebook’e Rozmarino horoskopai.  Jos yra nemokamos. O asmeninio pobūdžio horoskopams užsakymams galioja tokia tvarka:

  1. Tradicinė eilė. Aš vis dar sudarau galimybę gauti mano darbus nebrangiai, jei finansiškai kitaip jums neišeina. Tačiau tam teks laukti tradicinėje eilėje, kuri trunka maždaug keletą mėnesių. Tačiau joje vietą rezervuoti galite bet kada, kad ir metai prieš, jei tik jūsų pageidaujamą mėnesį yra laisvų vietų. Rekomenduotina rezervuotis anksčiau, nes dėl didžiulio užimtumo į šią eilę rezervuoju tik ribotą skaičių horoskopų. Apmokėti iš anksto nereikia, sąskaitą atsiunčiu rezervuoto mėnesio pirmą dieną.
  2. Skubesnioji eilė. Priklausomai nuo turimų užsakymų skaičiaus ji varijuoja maždaug 2 – 3 savaitės. Dėl šios eilės klauskite individualiai ir aš nurodysiu artimiausią laisvą datą.
  3. Per vieną dieną nuo apmokėjimo.

Žemiau jūs matysite konkrečių horoskopų kainas. Kiekvienam horoskopui jų bus trys atitinkamai eilės tvarka – tradicininė, skubesnioji eilė ir per vieną dieną.

NAUJIENA. Apie gimtadienio prognozių keitimą jau rašiau daugybę kartų ir tai viena populiariausių mano paslaugų. To pasekoje dažnas nuolatinis keliautojas ėmė prašyti ir atostogų krypties parinkimo. Taigi aš nusprendžiau nuo šiol teikti naują paslaugą. Principas labai paprastas – metinė prognozė žmogaus gyvenime keičiasi kartą į metus. Kadangi tai dangaus kūnų padėčių tą akimirką kai Saulė atsiduria analogiškoje padėtyje kurioje buvo žmogaus gimimo akimirką ir ir geografinių koordinačių santykis, kuriose žmogus yra tą akimirką – tą santykį galima keisti, keičiant geografines koordinates. Tai ir vadinama prognozės keitimu. Tačiau dar galimi smulkesni keitimai – mėnesio prognozės. Tai reiškia, kad kiekvieno žmogaus metuose yra 13 dienų (astrologinis mėnuo trunka 28 d.), kuriomis irgi galimas prognozės keitimas, t.y. mėnesio prognozės keitimas. Be abejo, nesiūlau važinėti kas mėnesį. Manau, kad vienetai žmonių, kurie gali sau tai leisti. Tačiau jei planuojate atostogas ir nesate tikri, kur čia dabar nuvažiuoti, galima ta pačia proga ir gyvenimą sau šiek tiek pasisaldinti mėnesio prognozės keitimu.
Dėl paslaugos užsakymo kreiptis: rozmarino.horoskopai@gmail.com . Procesas vyksta taip – jūs nurodote, kada norėtumėte atostogauti (termino galimos ribos turi būti ne trumpesnės nei 30 dienų), aš pasakau, kuri to mėnesio diena bus svarbi, tiksliau kurią dieną reikia būti kelionėje. Atostogauti ir keliauti jūs galite neribotą laiką, esmė, kad konkrečioje vietoje būtumėte tą vieną konkrečią dieną. Na ir aš surandu šalį, miestą, kuriame praleidus tą dieną jūsų mėnesio prognozė pagerės. Be abejo, galima įvardinti savo norimas kelionės vietas ir aš patikrinsiu ar jos tinka, tik negaliu garantuoti kad tiks būtent tos. Dėl paslaugos rekomenduoju kreiptis iš anksto, dar nerezervavus darbe konkrečios atostogų datos, kad galima būtų patikrinti keletą mėnesių jau vien todėl, kad kartais keitimas įmanomas tik vykstant toli ir geriau turėti alternatyvas. Paslaugos kaina 30 eurų, jos nereikia laukti tradicinėje eilėje, parenkama per vieną dieną nuo apmokėjimo, su sąlyga, kad nėra susidariusi užsakymų eilė šiai paslaugai.

ASTROLOGINĖ TARO DĖLIONĖ. Tinka kai nėra žinomas gimimo laikas, nes jo nereikia. Skirta ieškoti sprendimo būdų konkrečiai situacijai spręsti trumpalaikėje ateityje (maximum mėnesio periode). Kaina 20 eurų, sudaroma per vieną dieną nuo apmokėjimo.

Mąstymo keitimo planas.  Mes dažnai norime gyvenime kažką keisti, imamės maksimalių pokyčių, bet nieko nepavyksta. Pritrūksta valios, nesimato rezultatų. Esmė labai paprasta – su senu mąstymu, nauju keliu nenuvažiuosi. Mąstymo keitimo planas tai tam tikrų užduočių rinkinys, padedantis formuoti naujus įpročius bei palyginus švelniai koreguoti mąstymą.  Kitaip tariant padeda išjudėti iš mirties taško, moko perlipti per save, praplėsti savo ribas, tačiau neformuoja konkrečios nuomonės ir nenubrėžia jokių dvasinių krypčių (turiu omenyje, kad nėra susietas su jokia religija, dvasiniu mokymu ir pan.). Ypač tinka kai nuolatos kankina jausmas „noriu kažką gyvenime keisti, bet nežinau ką“.  Kaina 50 eurų, sudaromas per vieną dieną. Galimos korekcijos kartą į mėnesį, kaina 10 eurų.

Tinkami užsiėmimai. Nagrinėjimas atliekamas konkrečiam periodui (nuo vieno gimtadienio iki kito, remiantis taip vadinamu soliaru, kad būtų pasiūlytą būtent tos veiklos, kurios konkrečiu gyvenimo periodu yra pačios tinkamiausios, galinčios atnešti žmogui kaip minimum dvasinę naudą ir svarbiausia, pasitenkinimo jausmą. Gali būti, kad ateityje jos peraugs ir į ilgalaikį hobį, nes tai kas pradėta tinkamu metu, turi potencialą augti ir tęstis). Kadangi tai nedidelis darbas, jis bus atliekamas nelaukiant eilėje, t.y. per parą laiko nuo apmokėjimo. Kaina – 20 eurų. Ši paslauga nėra reikalinga tiems, kurie jau turi tradicinę metinę prognozę, kadangi tiesiog gali būti perteklinė, t.y. rekomendacijos sutapti su jau esančiomis prognozėje.

KLASIKINĖS ASTROLOGIJOS KURSAI INTERNETU. Nuo šiol pas mane galima mokytis astrologijos. Galvojate, o kam to reikia? Na pamąstykime logiškai. Mes nesame matematikais, tačiau mums vis tiek reikia mokėti skaičiuoti, mes nesame rašytojais, tačiau mums reikia mokėti rašyti, mes nesame kulinarais, tačiau mums reikia mokėti gaminti ir t.t., ir t.t. Tiesiog to reikia, kad galėtume gyventi. Ir šie puikūs dalykai mums leidžia gyventi naktyje. Be elektros, netgi be žvakių šviesos. Mes apgraibomis judame per gyvenimą, aklai priimame vienokius ar kitokius sprendimus ir galvojame, kaip gi sėkmingai galėtume veikti ir gyventi, jeigu gyventume šviesoje. Astrologija – tai mūsų šviesa, vienam ji šviesi kaip Saulė, kitam kaip elektros lemputė, trečiam kaip blanki žvakės liepsna. Tačiau ji vis tiek nušviečia žmogaus gyvenimą, leisdama pamatyti vienokių ar kitokių sprendimų pasekmes, persikelti į saugesnes vietas per gyvenimo potvynius ir pan. Be abejo, galima kreiptis į astrologą, kad jis „nušviestų“ jums vieną ar kitą takelį, bet įgydami astrologijos žinių, jūs galite patys nusišviesti sau kelią. Nes kaip sako kiniečių liaudies išmintis – duok žmogui žuvies ir jis bus sotus vieną dieną, išmokyk žmogų žvejoti – ir jis bus sotus visą gyvenimą.

Mokymosi sistema yra lanksti, jūs galite bet kada mokslus pradėti, mokslų nebetęsti, padaryti pertrauką, pasimokyti iki tam tikros žinių ribos ir t.t. Kitaip tariant už kiekvieną pamoką mokėti reikia atskirai. Apmokėjus atsiunčiama pamoka – rašytinė, word’o formate su užduotimis ir tik jas atsiskaičius, atsiuntus man atliktas užduotis el. paštu ir gavus teigiamą įvertinimą, galima imtis naujos pamokos arba taisyti darbą. Jokių terminų nėra – gyvename beprotiško lėkimo pasaulyje, todėl užduotį galima atsiskaityti, kad ir po metų. Tiesa, labai ilgai laukti nerekomenduoju, nes rizikuojate sulaukti, kad pasensiu ir numirsiu. Mano mokymo esmė – išmokyti naudotis savo gimimo bei prognozių brėžiniu ir taip palengvinti sau kasdieninį gyvenimą. Nes auksinė astrologijos taisyklė – žinodamas kas laukia, gali nuo „blogio“ apsisaugoti. Kitas dalykas, kurį aš noriu parodyti ir jaučiu savo pareigą parodyti – kad astrologija labai tikslus, konkretus mokslas, be jokių svaigulių, abstraktumu, mistinių neegzistuojančių planetų ir t.t. Todėl nesiūlau jos mokytis visiems – siūlau astrologijos mokytis matematiškiems, logiškiems žmonėms, tiesiog todėl, kad meniškiems, linkusiems fantazuoti bus ganėtinai sunku mokytis ir dirbti griežtuose rėmuose. Mokymai remiasi praktika, praktinių užduočių bus labai daug, nes sausa teorija yra niekas be praktikos. Pamokos paruoštos pradedantiems nuo nulio. Dėl konkretesnės informacijos rašyti: rozmarino.horoskopai@gmail.com

Pamokų kainos. Pirmoji pamoka kainuo 20 eurų. Pamokos nuo 2 iki 10 kainuoja po 40 eurų kiekviena. 11 – 12 po 50 eurų. 13 – 16 pamokos (prognozavimas) – po 100 eurų. 17 pamoka – 50 eurų. Egzaminas – 50 eurų (neprivalomas).

Nauja paslauga. Tiesa sakant, niekaip nesugalvoju jai pavadinimo, gal tiktų įvardinti „Ko nori mano partneris (ė)?“ Tai horoskopas, nurodantis, ko iš priešingos lyties tikisi konkretus žmogus, kaip elgtis, kad jam įtikti ir patikti. Dėmesio – tokia paslauga įmanoma tik žinant partnerio (ės) gimimo laiką.  Kaina 30, 60 ir 90 eurų.

DOVANŲ KUPONAS – sumos 10, 15, 50 ir 100 eurų. Dėl kupono kreiptis į mane el. paštu rozmarino.horoskopai@gmail.com Kuponai į pinigus nekeičiami.

Centrinių gyvenimo sričių nustatymas – ką daryti, kad tinkamai save realizuočiau ir jausčiausi, gyvenantis pilnavertį gyvenimą – 30, 60 ir 90 eurų. Pateikta informacija gali neatitikti jūsų šiandienio suvokimo apie tai, ko jūs norite ir kas jums atrodytų svarbu dabar, o sudaryta programa gali pareikalauti ilgalaikių pastangų, kad tai įgyvendintumėte.

Centrinių gyvenimo sričių nustatymas adaptuotas vaikui – 20, 40 ir 80 eurų. Šis horoskopas kalba apie esmines vaiko gyvenimo sritis, kurios jam bus aktualios užaugus ir kaip vaiką į jas nukreipti, orientuoti.

Dvylika astrologinių mėnesių prognozių (vienas mėnuo 28 dienos). Atsiunčiama kiekvienam kalendoriniam mėnesiui priartėjus – 250 e. Klientas gali periodiškai nurodyti jam svarbias gyvenimo aplinkybes, jei nori, kad mėnesio prognozėse jos būtų nagrinėjamos detaliau.

Metinė prognozė – 50, 95 ir 140 e (daroma nuo gimtadienio iki gimtadienio).

Trumpa metinė prognozė  – 25, 45 ir 65 e.

Paauglio, vaiko metinė prognozė (iki 18 metų) 20, 40, 60 e.

Gimtadienio vietos parinkimas prognozės keitimui. Dėl vietos parinkimo sekančiam gimtadienio kreiptis siūlyčiau iš anksto (geriausia ne vėliau nei likus pusmečiui), nes atsakymo teks palaukti. Tradicinė parinkimo kaina 30 e, parenku per vieną dieną.

Asmeninis horoskopas (kartu su karminiu) – 75, 145 ir 215 e.

Sveikatos horoskopas (nagrinėjamos silpnos organizmo vietos, gydymo metodų čia nėra) – 20, 40, 60 e.

Vaiko horoskopas (nėra amžiaus cenzo) – 35, 70, 105 e jei papildomai norite nagrinėti vaiko santykius su tėvais, broliais, seserimis ar pan., už kiekvieną žmogų papildomai + 10 e. Vaikų, sergančių įgimtomis ligomis ar turinčių gimimo defektus horoskopai nagrinėjami kitaip, todėl informuokite apie tai iš anksto.

Poros suderinamumas – 30, 60 ir 90 e.

Trumpas poros suderinamumas – 20, 35 ir 50 e. Nedaromas detalus santykių nagrinėjimas, o tik informuojama apie bendrą tendenciją ar verta tęsti santykius ar ne, bei nurodomos pagrindinės priežastys, labiausiai tinka ką tik susipažinusioms poroms.

Suderinamumas su bet kokiu kitu asmeniu (ne meilės santykiai) – 10, 20 ir 30 eurų.

Mėnesio prognozė 35 eurai (skubesnioji eilė), per vieną dieną – 50 eurų.

Vieno klausimo nagrinėjimas, būsimo įvykio planavimas – 20, 35 ir 50 e.

Karminis – 20, 40 ir 60 e. Karminio Mėnulio mazgo padėtis keičiasi kas dveji metai, todėl horoskopai gali būti analogiški tame pačiame periode gimusių žmonių.

Laimės kalendorius (metams) – 30, 45 ir 70 e, nurodoma kaip palankiai išnaudoti, bet kurį periodą sau (dėmesio, tai nėra metodas kaip laimėti loterijoje ar sėkmingai investuoti, šis kalendorius labiau tinka kenčiantiems dėl blogos savijautos ar vienišiems žmonėms).

Horoskopai pateikiami elektroniniu paštu, wordo formate. Sudarydama horoskopus nenaudoju astrologinių terminų, klientui pateikiu rišlų tekstą, o ne planetų aprašymus.

Svarbu. Dvynių horoskopai dėl labai mažo laiko skirtumo būna praktiškai identiški.

Į visus su horoskopu susijusius klausimus po jo sudarymo, aš atsakau nemokamai, turėdama laisvo laiko.

Klientas tik pats atsakingas už pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus juos neteisingus, horoskopas perdaromas nemokamai nebus.

Eiti prie įrankių juostos