Konsultacijos

[:lt]Ką žada 2018 metai?[:]

[:lt]Praėjo šventės, galima pamažu grįžti į normalų gyvenimo ritmą. Tiesa, dar Nauji metai  Iškart atsakau į vis dar dažnai užduodamus klausimus – ar svarbu, kur sutiksiu Naujus metus – NE, ar Nauji metai kažkuo reikšmingi mano gyvenimui – NE (nebent jie sutampa su jūsų gimtadieniu), ar svarbu, kokia spalva rengsiuosi per Naujus metus, ką valgysiu, ką gersiu, su kuo švęsiu ir t.t. – Ne.
Žodžiu, ko beklaustumėte, visi atsakymai bus ne. Nes tai absoliučiai nereikšminga data. Kažką reiškia ji tik tiems, kurie gimė gruodžio 31 – sausio 1 dienomis.
O šiaip, atsižvelgdama į bendras tendencijas ir didelį aktyvumą Ožiaragio ženkle, ateinančiais metais rekomenduočiau visiems taupyti pinigus. Net jei uždirbate tikrai daug. Taupumas bus sėkmės savybė visiems be išimties. Netgi šykštumas.
Kitas dalykas – ugdykite laimės jausmas savyje. Daugeliui žmonių dvi planetos Ožiaragyje gali lemti dvasiškai sunkesnį laiką visiškai nepriklausomai nuo zodiako ženklo. Tačiau darbas su savimi, savo vidiniu aš, padės tai ištverti, o gal net išvis simptomus nuims.
Labai veiksmingos bus bet kokios aukos, kad ir nedidelės. Ypač koreguoti mitybą ir valgyti saikingiau, sveikiau. Nesiūlau nieko drastiško, siūliau bent vieną aspektą pakeisti, pavyzdžiui, vietoj cukraus vartoti medų – sveikatos, gamtos, natūralumo simbolį, nes Ožiaragis myli natūralumą. Sumažinkite perkamų produktų kiekį ir retinkite apsipirkinėjimus parduotuvėse. Esu tikra, kad praktiškai visi turi, ką pašalinti iš valgiaraščio bei gali pirkti mažiau. Automatiškai ir taupysite, ir auką planetoms atiduosite. Tegul tai tampa teisingu įpročiu  Leiskite sau daugiau tik per šventes, bet tegul ir jos būna saikingesnės nei buvusios prieš tai. Pamatysite, gerėjanti savijauta bus puikiausias atlygis už sunkumus kažko atsisakant.
Būkite dėmesingi savo artimiesiems – Ožiaragis šalčio ir vienatvės ženklas, todėl gali natūraliai noras bendrauti sumažėt, galite atitolti nuo artimų žmonių, Todėl tą artumą reikia palaikyti sąmoningais būdais. Na bent jau per šventes nuoširdžiai mums brangius žmones atsiminti. Dabar jau toks laikas, kad žmogus mokosi būti vienatvėje su savimi, todėl didelis aktyvumas bendravime ir tikrai nėra būtinas. Tačiau visiškai atšalti irgi negalima, paskui bus per sunku ryšius atstatyti.
Gyvenkite kaip per adventą, bet nepamirškite ir mažyčių dovanėlių sau retkarčiais. Gerų jums metų, ir nepamirškit, nėra to blogio, kuris neišeitų….
[:]

Eiti prie įrankių juostos