Konsultacijos

Jupiteris kenkia?

Mūsuose priimta manyti, kad Jupiteris absoliutus gerietis, juk ir vadinasi jis didžiosios laimės planeta,  tačiau kodėl ne visi paragauja jo neva tai nešamos laimės? Ogi todėl, kad Jupiteris kaip ir Šaulio ženklo žmogus, geros širdies, bet nesuprasi, kada ir kodėl staiga ima pykti. Štai paimkim 1 namą, taip, žmogus su Jupiteriu jame neabejotinai bus sėkmės kūdikis, ir blogiausia, kad jis tai žino, kaip mėgsta sakyti mano viena klientė, aš tiesiog jaučiu, kaip mane saugo aukštesnės jėgos, deja, rezultatas gali būti ir priešingas, toks žmogus be galo netaktiškas, pliurpia kitiems į akis, kas papuola, taip įgydamas nemažai priešų, absoliučiai nesiklauso, ką sako kiti, pernelyg pasitiki savo sėkme, o kai nusisuka, nebežino, ką daryti. Medicininėje astrologijoje teigiama, kad tokia pozicija lemia pilnėjimą, tačiau mano visos trys klientės jus Jupiteriu 1 name, netgi labai lieknos.

2 name Jupiteris laikomas milijonieriaus ženklu (kaip ir 10), tačiau, kodėl tiek žmonių su Jupiteriu čia nėra milijonieriai? Ir kaip paaiškinti, jog vienas mano klientas, kurio nekilnojamas turtas įvertintas virš milijono, turi antrame name Saturną? Ogi labai paprastai, Saturnas čia lemia godumą, šykštumą, tokiam žmogui vis negana, jis visą laiką sunkiai dirba, kad tik uždirbtų kuo daugiau (aišku Saturnas čia gali duoti ir kitokį poveikį), tuo tarpu žmogus su Jupiteriu jaučiasi finansiškai saugus ir sėkmingas, nes pinigai patys jį susiranda, todėl dažnai neišnaudoja galimybių, nemato reikalo persidirbti ar taupyti. Aišku, neverta tikėtis, kad jis leis dienas skurde, tačiau nereikia stebėtis, jei jo pajamos gan vidutinės.

3 name pažadukas – pliurpaliukas, jis daug kalba, daug žada, daug giriasi ir pučiasi, tačiau mažai, ką daro. Šiam žmogui verčiau nepatikėkite savo paslapčių, jis ne iš piktos valios, jis tiesiog nesulaiko liežuvio už dantų.

4 name – tinginys, lepūnėlis, jis niekada nenorės dirbti, tik ilsėtis, negana to dar ir kenčia nuo sunkios klaustrofobijos. Beje, nors ir teigiama, kad Jupiteris čia lemia laimingą antrą gyvenimo pusę, tačiau jei jis bus silpnas,  be gerų aspektų, žmogus mirs skurde.

5 name. Pernelyg linkęs rizikuoti, nori visko, todėl jo gyvenime gausu moterų (vyrų) arba ir to, ir to. Yra laikoma, kad tokia pozicija gali lemti biseksualumą. Negaliu atsakyti, kiek realiai tai pasitvirtina, kol kas nei vienas klientas nepanoro to deklaruoti.  Tačiau esu pastebėjusi, jog ne vienas homoseksualas turi Saturną Vandenyje, kaip kad ir teigė William Lilly.

6. Na logiškai mąstant žmogus su Jupiteriu čia turėtų būti sveikas kaip ridikas, deja, negana to, kad Jupiteris čia lemia tingėjimą darbe, nuobodulį, ko pasekoje žmogus lengvai tuos darbus gali prarasti, jis dar atneša ir ligas. Aišku, ligas jis atneša tuo atveju, jei yra labai pažeistas ar prastoje padėtyje (žeidžia hylegą ar asc), tarkim dvyniuose ir mergelėje, o žeidžia jis plaučius bei žarnyną pagrinde, tačiau gali sukelti ir kitų ligų, priklausomai nuo ženklo, kuriame yra, tačiau taupydama brangų popierių ir rašalą, visų jų nevardinsiu.

7. Gali lemti keletą santuokų, nes žmogui bus vienos moters (vyro) negana, be to jei jis bus tarkim Mergelėje, gali jo puikus poveikis nepasireikšti išvis, tik žalingas.

8. Norės viską kontroliuoti, dėsis dorovės sergėtoju, bet pats nebūtinai laikysis kitiems keliamų reikalavimų. Toks žmogus lengvai gauna paskolas, todėl yra rizika, kad prisiskolins per daug.

9. Nieko labai bloga negaliu pasakyti, tik, kad žmogus bus gan didelis tinginys.

10. Dirbs dėl pinigų netgi darbą, kurio negali pakęsti, kas jį išsekins dvasiškai.

11. Jo norai pildosi, todėl jis nieko nesiekia, gyvenimas ir taip jam atneša ant lėkštutės, tačiau anksčiau ar vėliau ta sėkmė nusisuka ir žmogui tenka viską pradėti nuo nulio, raudant beigi griežiant dantimis kaip čia galėjo taip nutikti.

12. Nieko labai baisaus, na gal kažkiek sumažina sėkmę, bet aš linkusi tuo abejoti ir manyti priešingai, tačiau toks žmogus gali atrodyti niūrus ir pernelyg rimtas, niekada nesijuokti.

Na ir galiausiai tenka pridurti, kad tai tik viena planeta, šalia jos gali būti ir daugiau, o kur dar horoskopo visuma, taigi, jei turite Jupiterį kažkuriame būste (:D) nepulkite savęs teisti, kitos planetos gali jo poveikį visiškai anuliuoti.

Eiti prie įrankių juostos