2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Jaučio ženklo prognozė 2014 metams

Jautis – antrasis zodiako ženklas, jo simbolis – godumas – pinigams, maistui, seksui, daiktams, galiai, prestižui, šlovei ir pan. Jautį puikiai simbolizuoja Tolkino Hobitas. Jautis pastovus, linkęs atidėlioti, delsti, neskubėti. Jautis gan lėtas, žemiškas, nepakenčia permainų. Mėgstamiausios frazės: duok man laiko arba neskubink manęs. Jautis ramus, tylus, užsistovėjęs. Jis juda lėtai, ramiai, tačiau pajudina nepajudinamus “akmenis”.

Taigi Jautis kol kas dar gali mėgautis gyvenimu. Kol kas negandos arba, kitaip tariant, lėtosios planetos jį aplenkia, tačiau tai nereiškia, kad Jaučio gyvenimas bus sotus ir tingus.

GALIMYBĖS IR SĖKMĖ. Beveik neįtikėtina, kad materialistui Jaučiui atėjo tokios dienos, bet štai jau keli metai Neptūnas keliauja Žuvimis, taip atsidurdamas per du ženklus nuo Jaučio ir sudarydamas su juo sekstilį, todėl Jautis jau kurį laiką išgyvena dvasingumo periodą. Sunku tuo patikėti, bet taip yra. Todėl dvasiškai tai gali būti nelengvas laikas, nors ir vedantis į kitokį sielos būvį. Jautį gali kankinti baimė, ypač visko, kas susiję su dvasiniu gyvenimu – dvasininkų, astrologų, ezoterikų baimė. Šiais metais Jautis tikrai nesiruošia transformuotis į greitą ir įsiūtusį bulių, kur kas labiau tikėtina vietoj Jaučio išvysti drebantį teliuką. Taigi Jautis 2014 metais turėtų vengti kavos, alkoholio, narkotikų, nikotino ir nepamiršti, kad kelias į dvasingumą tai – tarsi vaikščiojimas peilio ašmenimis arba balansavimas linu virš bedugnės. Todėl dažnas tokiu metu neišsiverčia be vaistų, kreipiasi psichologinės pagalbos. Per šį laikotarpį materialistas Jautis turi išmokti dvasingumo. Tai gilių vidinių transformacijų laikas, todėl Jaučiui rekomenduotina išbandyti jogą, meditaciją, maldas ar tiesiog persikelti gyventi į kaimą, kur jo vidinės rimties neblaškys miesto šviesos.

Jaučiui seksis darbe. Gal tai nebus milžiniškos sėkmės laikas, bet tikrai įmanoma bent jau šiek tiek palypėti karjeros laiptais. Jautis savo esme linkęs daug ir sunkiai dirbti, o šis laikas to ir reikalauja. Reikalauja ne intelekto aukštumų ar išskirtinio talento, o gebėjimo kantriai ir sunkiai dirbti. Tie, kurie taip sugeba, bus apdovanoti. Beje, tai – puikus laikas užsiimti labdaringa veikla, savanorišku darbu. Nebūtina skirti pinigų, kurių šykštusis Jautis ir taip dabar stokoja, tačiau kartą į savaitę be atlygio padirbėti Maisto banke ar kitoje panašioje vietoje Jaučiui išeitų labai į naudą.

2014 metais Jautis ir toliau jaus tolimų vietų trauką, norės keliauti, itin dvasingas Jautis pajus trauką dvasiniems pasauliams ir astralinėms kelionėms.

Balandis, gegužė, birželis geriausi metų mėnesiai Jaučiui. O paskutinėmis 2014 metų gruodžio dienomis Jautis turi pajusti palengvėjimą kaip reikiant, kadangi pagaliau Saturnas apleis Skorpiono ženklą ir pereis į kur kas neutralesnę Jaučiui padėtį.

Apskritai, pirmąjį metų pusmetį, t.y. iki liepos 16 d. Jaučiui protinio aktyvumo periodas. Tokiu laiku Jautis bus gudresnis, sumanesnis, aktyvesnis, labiau savimi pasitikės, gebės geriau save išreikšti, geriau seksis suprasti kitus. Jautis jaus stipresnį poreikį bendrauti: telefonu, gatvėje su sutiktais žmonėmis, darbe. Jautis jaus stipresnį poreikį kalbėtis telefonu, dėl ko išaugs sąskaita už skambučius. Taip pat Jautis dažniau naudosis el. paštu ar faksu, tiek daugiau gaus – tiek daugiau siųs laiškų ar pranešimų. Jaučio telefonas skambės dažniau, o pašto dėžutė bus perpildyta. Jaučio kasdieniniai, neasmeniniai santykiai (su banko tarnautoju, autobuso vairuotoju, paštininku ir t.t.) bus draugiškesni ir asmeniškesni. Jautis sulauks gerų naujienų.

Jautis daugiau keliaus, įveiks tolimesnius atstumus, bendrauss su kitur gyvenančiais žmonėmis ir tai jam teiks pasitenkinimą. Jaučiui patiks vairuoti automobilį ar važinėtis motociklu. Tai puikus laikas įgyti vairuotojo pažymėjimą ar laivo valdymo teises. Jautis pirks transporto priemonę – automobilį, motorolerį ar pan.

Jaučiui studentui seksis laikyti egzaminus – tiek mokykloje, tiek universitete. Jautis mokysis daugiau, geriau, efektyviau. Šiais metais daugiausiai šimtukų baigiamuosiuose mokyklos egzaminuose surinks būtent Jautis, kuris tradiciškai laikomas žemiausio intelekto zodiako ženklu (dėl to Mergelė jo nemėgs). Būtinai reikia šį laiką tinkamai išnaudoti, nes Plutonas Ožiaragyje (kraštutinumų planeta) gali neigiamai veikti Jaučius, siekiančius aukštojo išsilavinimo, be to reikia nepamiršti, kad Plutonas keliauja lėtai, todėl šiame ženkle dar bus bent dešimtmetį ir būtent tiek laiko Jaučiui gali nesisekti pabaigti mokslo įstaigos, todėl verčiau jau pasinaudoti spraga „sistemoje“ iki liepos 16 d.

Nuo liepos 16 d. Jaučiui prasideda palankus laikas namams – nekilnojamojo turto sandoriams bei darbams namuose. Namuose Jautis jausis geriau, išskyrus tą atvejį, jei Jaučio gyvenamoji vieta – maža, nes toks periodas didina klaustrofobiją, todėl rekomenduočiau šiuo periodu ieškotis didesnės vietos arba bent tokios, iš kurios atsiveria tolimas vaizdas. Asmenys, su kuriais Jautis kartu gyvena, taps jam švelnesni.

2014 metais Jaučio laukia pažintys su labai ypatingais, žavingais žmonėmis, draugystės su menininkais, poetais, rašytojais, muzikantais ar neįprastais, originaliais žmonėmis. Jautis bendraus su charizmatiškais individais, kultų atstovais ar dvasininkais, mistikais, filosofais, jogais, astrologais, psichoanalitikais, kunigais, magais ar pan.

IŠBANDYMAI IR NESĖKMĖS. Jautis skaudžiau nei Avinas pajus finansines negandas. Pirmiausiai todėl, kad pinigai jam kur kas svarbesni nei Jaučiui, apskritai Jautis ko gero godžiausias zodiako ženklas. Antra – todėl, kad Saturnas, esantis Skorpiono ženkle, yra opozicijoje Jaučio ženklui. Arba jei jau kalbėti visiškai tiksliai – Jaučio gyvenime ir toliau tęsiasi finansinė krizė. Todėl Jautis turi mokytis taupyti, nors Jautis ir taip tą moka. Labai sunku kažką padaryti, kad neigiamas planetos veikimas būtų neutralizuotas, nes paprastai tokiu metu arba sumažėja žmogaus pajamos arba jis patiria dideles išlaidas. Todėl Jaučiui būtina imtis priemonių – sumažinti išlaidas iki minimumo, taupyti visose gyvenimo srityse, tapti saikingesniu, vengti bet kokio pertekliaus. Šiuo periodu Jautis turi griežtai kontroliuoti savo pomėgį leisti pinigus gyvenimo malonumams. Jaučiui reikėtų nenumoti ranka, nes atsidurs bėdoje, bet Jautis ir nenumos, juk pinigai yra svarbiausia jo gyvenime. Jei išlaidų neįmanoma išvengti, tuomet bent jau Jaučiui reiktų nukreipti jas protinga linkme. Tarkim, imti paskolą, kurią grąžins lėtai ir skausmingai. Svarbu tik nepaimti paskolos, kurią grąžinti būtų ne Jaučio jėgoms. Šiuo periodu Jaučiui teks susidurti tiek su planuotomis, tiek su netikėtomis išlaidomis. Pavyzdžiui, finansuoti vaiko vestuves, pirkti naują automobilį, investuoti į darbo įrankius, susimokėti už operaciją ir pan. Tik Jautis turėtų nepamiršti, jog pinigus leisti teks, tačiau geriausia juos leisti taupiai. Be to šiemet Jautis gali susidurti su bėdomis dėl paskolos, kurią paėmė prieš kelis metus.

Kita sudėtinga vieta – santykiai. Šiais metais Jaučiui verčiau pamiršti atsitiktinius seksualinius nuotykius, jų nebus arba ženkliai sumažės, atsitiktinis seksas nebeteiks pasitenkinimo. Gali netgi sumažėti partnerio pajamos. Tai metas, kuomet Jautis turi siekti brandos ir pereiti į kitą lygmenį santykiuose. Tai galioja dar nepasirengusiems santykiams Jaučiams, nenorintiems ugdyti tvirtų, ilgalaikių santykių, o ne šeimos žmonėms. Tiesa, šeimyniškų Jaučių irgi laukia ne pyragai – antroje metų pusėje gali kilti problemų su vaikais. Jaučiui rekomenduotina susitelkti į darbą, o ne ieškoti gyvenimo meilės 2014 metais. Tiesa, tai gali būti pakankamai sėkmingas laikas Jaučiui, kuris ieško ne vienkartinių nuotykių, o nori prisiimti rimtus įsipareigojimus. Toks Jautis gali laimingai vesti po dešimties kartu praleistų metų. Ypač laikas palankus vyresnį partnerį turintiems Jaučiams. Tačiau jau vedusiems Jaučiams laikas gali būti pakankamai akmenuotas ir gali baigtis skyrybomis –Saturnas Skorpione simbolizuoja pabaigą – bet ko – meilės, pinigų, santuokos ir t.t.

SVEIKATA. Tradiciškai Jaučiui rekomenduojama nepamiršti saiko, ypač antroje metų pusėje, kuomet Jupiteris pereis į Liūto – pramogų, nesaikingumo, linksmybių ženklą. O kaip ne paslaptis, rajūnas Jautis dažnai turi bėdų su saiko jausmu.

MEILĖ. Dar 2012 metų spalį Jaučio gyvenime pradėjo vykti pokyčiai, susiję su meilės santykiais. Pirmiausiai Jautis pradėjo keistis pats – bręsti, jausti rimtų įsipareigojimų poreikį. Tačiau tai dar nereiškia, kad jam atsakoma tuo pačiu. Todėl didelė dalis Jaučių ir toliau liks vieniši bei skųsis, kad priešingos lyties atstovai jų net nepastebi. Galiu tik paguosti, kad tai jau paskutiniai metai tokie – be pinigų, be sekso, be meilės. Jaučius, jau įsipareigojusius kitam žmogui, antrosios jų pusės vers kentėti – išduos, nuvils…bet gali būti ir blogiau, Jautis, grožio ir meilės simbolis, šiais metais suvoks, jog antroji pusė nėra jam tinkamas žmogus. Todėl šiais metais daugiausia santuokų nutrūks tose porose, kur bent vienas partnerių yra Jautis.

Eiti prie įrankių juostos