Konsultacijos

Išskirtinės blogybės (zodiako ženklai, vyrai)

Avinas – visada pirmiau duos į snukį, po to tik ims galvoti, kad be reikalo sumušė draugą su dovanomis atėjusį.

Tauras – materialistas, cinikas, turi tik du norus skaniai paėsti ir pasistatyti namą.

Dvyniai – niekada niekada niekada nepasakys, ką ištikrųjų galvoja, maloniai šypsosis, kalbės kažką abstraktaus ir neutralaus, priremtas į kampą ims meluoti ir neigti akivaizdžius faktus.

Vėžys – labiausiai už viską pasaulyje myli savo mamą, niekada šitos konkurentės neįveiksi, gali net nesistengti, kaip mamytė pasakys, viskas bus gerai. Net ir 60 metų leidžiasi statomas į kampą ir lupamas diržu, po to aišku pabučiuoja mamai ranką.

Liūtas – aptempti rūbeliai ir daug blizgučių, niekada neklysta, yra pats gražiausias, nori būti turtingas, kad galėtų visiems viską pirkti ir taip parodyti savo pranašumą.

Mergelė – moksliukas, pedantas, daug ir nuobodžiai kalba apie skaičius.

Svarstyklės – meilės dievas, deja, tik platoniškos, nori daug ir dažnai apie gyvenimą kalbėtis, pageidautina kiekvieną kartą su kita.

Skorpionas – gyvena dėl sekso, visa kita nesvarbu.  Sadistas ir mazochistas (gyvena ir minta savo nesibaigiančia kančia, tačiau visiškai abejingas kitų skausmui), geras meilužis, nepainiokite su Šauliu, Skorpionas niekada nebus patikimas draugas, kenkti ir kankinti jam malonu, todėl jis visada pasiruošęs įsmeigti geriausiam draugui durklą į nugarą, vien tik pramogos dėlei, o ir šiaip, kam jam tie draugai, jis vienišius ir per daug tobulas, kad reikėtų kitų, per daug paranojiškas, kad kažkuo pasitikėtų ir beabejo tai nenugalimas priešas, net ir po šimto metų nepraleis progos atkeršyti net už menkas nuodėmes arba atkeršyti dar kelis kartus. Vis tik geriausias Skorpiono bruožas ko gero milžiniškas atsparumas, jis išgyvena bet kokiomis sąlygomis ir nuolatos atgimsta iš pelenų.

Šaulys – don kichotas, vis dar gyvena riterių laikais, bet iš esmės neblogas egzempliorius, ypač jei patinka kai už tave visada viską sugalvoja ir nusprendžia.

Ožiaragis – kląstingas, suktas ir bailus, visada laikosi saugaus atstumo.

Vandenis – dar niekam nepavyko jo identifikuoti.

Žuvys – kažkur anapus realybės, pageidautina su daug moterų, absoliučiai niekam tikęs buityje.

Eiti prie įrankių juostos