Konsultacijos

Gruodžio 9 d.

Judame liūdnų Kalėdų link. Nebūtinai jos turi būti liūdnos, čia jau kaip pažiūrėsi. Tačiau, kad jos nebūtų liūdnos, patarčiau pradėti ruoštis jau dabar. Pavyzdžiui, nusipirkti bazinius produktus, kurių jums prireiks. Na kad paskui nenutiktų taip, jog likus porai dienų iki švenčių susiruošėte stovėti „tarybinėse“ eilėse prie maisto, o viskas uždaryta. Ir Kalėdos palieka tik su avižinių dribsnių košę, kurią valgote pusryčiams. Ir nesakykite, kad negalima. Galima nusipirkti karpį ir jį užsišaldyti (ką sėkmingai padariau pati), o jei galimybės leidžia, užsakykite šventinio maisto artimiesiems, kurie neturės prabangos išeiti iš namų ir šventes švęs vieniši.
Fantastiška būtų dabar kur palėkti nuo rūpesčių ir mėgautis gyvenimu tarp pelikanų, bet kadangi taip nenutiks arba nutiks tik vienetams, išnaudokite bent jau ką galime. Deja, tai vis dar slegiantis laikas. Tokiu metu išaugs noras rūkyti. Reikia ypač prižiūrėti vaikus, nes jiems toks noras irgi gali kilti, kaip ir noras kažkur eiti ne tada kada galima, ne su tuo su kuo reikia. Pasirūpinkite, kad taip nenutiktų.

Laisvės, deja, artimiausiu metu neregėsite. Manau, kad kaip tik bus dar ir daugiau sugriežtinimų ir jau greitai. Taigi pasivaikščiojimus į eglutę pažiūrėti teks pamiršti. Dar reikia daugiau laiko, kad situacija pradėtų gerėti, artimiausiu metu, deja, to nenutiks. Galvoju, kad dabar maždaug savaitę situacija gan drastiškai blogės, augs mirčių skaičius. O po to jau ateis piko valanda. Taip kad laikas žaisti tikrai baigėsi. Susikaupkite ir pasistenkite tiesiog ramiai išgyventi šį mėnesį. Tik aš jokiais būdais nesiūlau gyventi juodomis nuotaikomis. Net kai negali pakeisti išorinių aplinkybių, visada gali pakeisti požiūrį. Nepasiduokite tai nevilčiai, puoškite namus šventėms.

Na o šiandien Skorpionas bus protingas, racionalus, logiškas, uždavinės klausimus. Tuo tarpu Žuvys bus romantiškos svajotojos, toli nuo realybės, gal todėl ta realybė joms gali smogti itin skaudžiai.
Tai vis dar geras laikas dirbti techninius darbus virtualioje erdvėje. Tarkim tvarkyti svetainę, atnaujinti duomenis ir rekvizitus. Paskubėkite, nes jau gruodžio 11 d. Merkurijus sudarys neigiamą aspektą su Neptūnu, tokį patį sudaro ir Saulė, tai racionaliojo proto, kantrybės ir susikaupimo metodiškam darbui neliks. Tiesa, Saulė sudaro teigiamą aspektą su Marsu, kas mums suteikia daugiau ištvermės ir jėgų, daugiau aistros ir energijos ir galiausiai, gruodžio 14 d. visą tai vainikuos Saulės užtemimas. Dabar labai svarbu nepasiduoti nuodingoms fantazijoms, labai svarbu palaikyti ryšį su kitais žmonėmis, bendrauti. Telefonų ir interneto niekas neatėmė. Ir linkėti artimiesiems tik gero. Nes tokiu laiku palinkėjimai pildosi.
Šiuo metu Jupiteris tarsi per daug kavos išgėręs darboholikas, alpstantis iš nuovargio, bet negalintis užmigti kai tiek „deadlainų“ ant darbo stalo ir tiek kofeino venose. Tas pats ir žmonių pasaulyje – jie karštligiškai bando kovoti ir suvaldyti padėtį, bet nuovargis daro savo. O juk reikia tiek nedaug. Visiems nurimti, sustoti, pagyventi lėtai lėtai lėtai…Lėtai tai nebūtinai blogai. Jūs galite išsikepti šokoladinį braunį, nusidažyti plaukus ryškiai raudonai ar pasigaminti kalėdinė puokštę arba gyvą eglutę. Galbūt galima ją įsigyti vazone, o vėliau pasodinti lauke. O jei rankdarbiai ne jums, pasidovanoti kalėdinę gėlę. O gal išsivirti vanilinio pudingo. Kalėdos juk kvepia šokoladu ir vanile. Jūs netgi galite pradėti savo rankdarbių verslą. Išnaudokite šį laiką maloniems dalykams namuose. Buvimas namie ir sėdėjimas kalėjime tikrai nėra tas pats. Bet vėlgi, tai požiūrių klausimas.
Dabar jūs daug kur skaitysite, kad vyksta kokie ten dvasiniai karai ir visa žmonija bunda į didelį dvasingumą. Neverta labai sunerimti, jei nesate itin dvasingas žmogus, nes nei ten kas bunda, nei prabus papildomame skaičiuje. Tiesiog dabar š… laikas ir tiek. Tokių žmonijos istorijoje jau buvo ne vienas ir ne du. Tačiau dvasinėms praktikoms tai neblogas laikas ir tikrai. Ypač sąmoningam sapnavimui, studijoms, atsakymų, autoritetų ir krypčių paieškoms.  Tai geras laikas save programuoti, perprogramuoti, atsisakyti doktrinų, kurios jums nebetinka. Žodžiu, puikus laikas eiti dvasiniu keliu, jei tik jaučiate tam poreikį. Į kitą „dimenciją“ pereiti tai nepadės, bet galite pasidžiaugti, kad neišgyvensite visiškos nevilties tos „dimencijos“ nesulaukę.

Ir dabar geras laikas paleisti. Medituokite ir paleiskite savo didžiausias baimes.  Arba surašykite baimes ant nedidelio popieriaus lapelio juodu rašalu. Po to jį suplėšykite  kaip galima smulkiau ir paleiskite į natūralų vandens telkinį. Ypač tinka upė, dar geriau nuo užtvankos matyti kaip vandens kaskados skutelius pagauna ir nuneša. O prieš nueidami pasakykite:

Nuplauki mano grandines, kurios pririšusios prie praeities buvo mane.Dabar einu į laisvę aš, ramybė apgaubia mane.Bebaimis (ė) aš, nes laisvas (a) aš.
Valdau likimą aš sava valia.

Eiti prie įrankių juostos