Konsultacijos

Gruodžio 6 d.

Šiek tiek įtemptos dienos, nes tokiomis dienomis lengva patekti į nesusipratimus. Žmonės bus šiek tiek pasišiaušę, jautresni, todėl davus kažkam geraširdišką patarimą, sulauksite reakcijos kaip į kritiką. Šiuo metu geriausia savo nuomonę, patarimus pasilaikyti sau. Na nebent jūs profesionalus kažkokios srities konsultantas ir iš to uždirbate pinigus. Vat tokiems šis laikas gali būti pakankamai neblogas. Tai geras laikas kapstytis po save, automatiškai astrologinėms analizėms, būrimui, numerologijai ir pan. Taip pat visokiems skaitymams iš kūno kalbos, delno ir kitiems panašiems dalykams. Tai tinkamas laikas ne tik kreiptis, bet ir pačiam to mokytis, ypač Taro, pirkti specifines kortas, ypač labai kruopštiems žmonėms – mergeliškoms asmenybėms.
Taip pat tai geras laikas korespondencijos tvarkymui, reikalams su siuntiniais, paštu, kanceliariniams darbui. O šiaip tai šiuo metu norėsis kažko kitokio, kažko ne taip kai visi, žmonės bus paslaptingesni. Iš tikro tai nors lengva bus patekti į žodinį konfliktą, tikrose „kovose“, konkurencijoje, sporte žmonės bus atlaidesni, lengviau priims net ir tikrai skaudžius smūgius. Bus labiau linkę pagirti, paskatinti „kovos bendražygius“.
Tai tinkamas laikas pirkti labai šiltus žieminius batus, ne grožiui, o šilumai, tarkim kaip bearpaw, ugss ir panašiai, dabar pėdos bus labai jautrios šalčiui o per šaltį ir ligos ateis, todėl reikia jomis gerai pasirūpinti. Sėkmės spalva juoda.
Tai puikus laikas kelionėms „ant ratų“, tarkim su visokiais ten vagonėliais, prikabinamais nameliais ir t.t. Dabar tinka išvykti į tokią ilgą ilgą kelionę. Arba lankyti tokias šalis kaip tarkim Malta, kurioje galima rasti požeminę šventyklą, Megalito šventyklas. Na jūs mane supratote, tinka lankytis požemiuose, akmenų statiniuose ir pan., kuriuose dėl maldų yra susidariusi tam tikra specifinė energetika. Tai veiks gydančiai, gal ne tiek kūną, kiek protą, ypač jei pasistengsite susikaupti ir bent kiek įeiti į meditacinę būseną.

Tai neblogos dienos Šauliui, ypač jeigu dabar jis keliaus. Šaulys mėgausis skaniu maistu, jo meilės, na bent jau sekso reikalai bus geresni. O kalbant apie visus, tai apskritai šiomis dienomis žmonės jausis laimingesni, jų gyvenime bus daugiau malonių dalykų, pozityvo. Apskritai pastebėjau įdomią tendenciją, sudarinėdama metines prognozes 2020 metams, kad labai daug šį kartą bus prognozių, kurios bus teigiamos be jokio gimtadienio prognozės keitimo. Tai panašu, kad po negandų metų, kuomet dauguma prognozių buvo ne tik neigiamos, bet jas dar buvo ir beviltiškai sunku pakeisti, ateis kažką geriau.

Pereikime prie to žmonių „pritraukimo“, na to super madingo, koks esi pats, tokį ir pritrauki. Iš kur gi gimė toks mitas. Žmonės yra susiję kolektyvine pasąmone, todėl dalis tiesos tame yra. Ne veltui liaudis sako – su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi. Tai automatiškai mūsų mintys, veiksmai įtakoja, kurioje mes tos pasąmonės dalyje esame. Natūralu, kad gerą, mylintį, pasiaukojantį žmogų sups didesnė dalis panašių žmonių, o užkietėjęs recidivystas lengvai susiras draugų tarp tokių pačių. Tačiau kolektyvinė pasąmonė juk jungia visus, o ne tik tuos, kurie yra vienos rūšies, todėl tai nereiškia, kad darydamas vien gerus darbus, jūs pereisite į kažkokią uždarą sekciją ir ten būsite saugiame kokone, atskirtas nuo šio pasaulio blogųjų. Be jokios abejonės – gerumas, geranoriškumas, išsilavinimas (kalbu ne apie mokslinius laipsnius, knygas skaityti galima ir nebaigus net proftechninės), kultūra, erudicija, inteligencija jus pastūmės ir link atitinkamų visuomenės narių. Bet tai nereiškia, kad savo kelyje jūs daugiau nebesutiksite nei vieno sukčiaus. Kaip tik priešingai – kuo žmogus tyresnis, tuo geriau užuodžiamas gruobuonių kaip potenciali auka. Visi traukiasi iš kelio įsiutusiam tigrui, o štai gerutis kiškelis pats tampa kitų grobiu.

Savaitgalį Mėnulis keliaus Avino ženklu, todėl dabar neatsiprašinėkite, neabejokite, nebijokite. Būkite drąsus savo troškimuose ir veiksmuose, ryžtingai eikite į priekį. O ir tikrai tai daryti bus lengviau.

Tai geras laikas gydytis garsais. Turiu omenyje natūralius garsus, kurie išgaunami tam tikrose vietose, tarkim olose, urvuose ir pan.

O šiaip tai geras laikas ruoštis Kalėdoms – tiesiog bent keletą jaukių akcentų į namus parsineškite, pavyzdžiui, pušų šakelių puokšte arba galima iš jų, iš kankorėžių, kad ir paprastutį vainikėlį ar kitą dekoraciją pagaminti. Pušų kvapas dabar veiks itin teigiamai.

Išmintingų dienų!!!

Eiti prie įrankių juostos