Konsultacijos

[:lt]Gruodžio 5 d. [:]

[:lt]Šiandien didelės įtampos diena. Verčiau po darbo iš kart keliauti namo ir užsiimti eglutės puošimu. Šiandien daugelis jaus nepasitenkinimą gyvenimu, dažną gali varginti mirties baimė, ypač sergančius žmones. Aš galiu pasakyti tik tiek, kad gyvenimo trukmė nėra svarbi. Galima gyventi kankinančiai ilgai, visas gyvenimas gal išsitęsti į nesibaigiančią amžinybę. Galima gyventi trumpai, bet su jausmu, kad gyveni. Daugelis žmonių numiršta dar begyvendami ir žeme slankioja tik jų besieliai kūnai – zombiai. Ir tai kur kas baisiau nei gyventi su gyvybe viduje, tegul ir ne visada laimingai ar džiugiai. Nes nėra to blogo, kuris neišeitų. Šiandien ta diena, kuomet reikia dėkoti kitiems. Nuoširdžiai pasistengt pajausti dėkingumą ir nelaukiant vakaro. Šiandien turite sąmoningai stengtis pajausti dėkingumą, kitaip milžiniškas pyktis gali tiesiog išsprogdinti daugelį iš vidaus. Taip pat tai tinkama diena rašyti įvairius skundus valstybinėms institucijoms ar pan. Tai tikrai 100 proc. geresnis būdas realizuoti save kovoje nei peilis rankoje. Jei turite, ką apskųsti, darykite tai šiandien ir jums palengvės. Tačiau visumoje tvarkyti kitus teisinius reikalus ar dirbti teisinį darbą, ypač su dokumentais, diena prasta, galima privelti daug klaidų, neteisingai pateikti mintis ir t.t. Ypatingai tai bloga diena tvarkyti bet kokius teisinius reikalus, susijusius su vaikais.

Tai ir finansinių praradimų diena, todėl lengviausia ji bus tiems, kurie nelabai turi, ką prarasti ar mažai turi. Kalbu apie turtą. Kartais tikrai verta pasidžiaugti, kad glaudiesi bendrabučio kambarėlyje. Tai kaip ir neblogai, kad tokiomis dienomis esi, tarkim, studentas, kurio kišenėse švilpia vėjai ir pasisavinti iš kurio nėra ką.
Beje, rizikuoju užsitraukti tokią konfliktišką dieną religinių fanatikų pykti, bet kadangi esu drąsi, tai paminėsiu, jog vakar gavau žinutę, kurioje vienas žmogus rašė, jog artinantis Kalėdoms pastebėjo, kad Jėzaus zodiako ženklas yra Ožiaragis ir kaip besidomintis astrologija žmogus, paprašė manęs paaiškinti kaip įmanoma, kad savanaudis Ožiaragis galėjo pasiaukoti dėl visos žmonijos 😀 Na aš aiškinau jau daug kartų kaip taip gali būti, bet nesikartosiu ne dėl šios priežasties. Kaip sakė pats Jėzus – kas turi ausis, teklauso. Kartais keistuolių lūpomis nuskamba didesnė tiesa nei galima buvo tikėtis.
Tarp kitko, dabar itin stiprios intuicijos laikas. Todėl jei jus apims jausmas, kad kažką daryti yra blogai, net jei tai bus silpnas jausmas, tiesiog nedarykite. Dabar verta įsiklausyti į save.
Imamas Ali (beje, imamas yra ne vardas, imamas yra dvasininkas, kuris veda maldas arba tikėjimo mokytojas) kadaise sakė: niekas taip nežeidžia šviesios sielos ir geros širdies kaip egzistavimas tarp žmonių, kurie negali jos suprasti.
Tai tokia diena šiandien.

[:]

Eiti prie įrankių juostos