Konsultacijos

Gruodžio 4 d.

Na reikalai pradeda po truputėlį judėti ir randasi geresnių nuotaikų užuomazgų. Mat naujasis planetinis darinys nors ir jaukia protą, bet nebūtinai turi ir nuotaiką gadinti. Tiesiog šiuo metu gali įvykti visokie patys beprotiškiausi dalykai, bet nebūtinai blogąja prasme. Tačiau jei žmogaus psichika itin pažeidžiama, tai toks laikas ir haliucinacijas gali sukelti. Aš siūlyčiau šį vakarą praleisti su nuotaikinga animacija. Tai geriausia šiam keistam laikui. Taip pat puikus laikas užsukti į biblioteką ir praleisti vakarą su knygomis.

Vis dar išlaidų periodas, kuomet galima „prapirkti“ viską, ką turite. Bet jei tas noras bus labai stiprus, siūlau „fanatizmo“ periodą išnaudoti kokybiškai ir pirkti tarkim prekę tik lietuvišką, palaikant Lietuvos kūrėjus ir gamintojus. Žinoma, čia tik pavyzdys, tiesiog tokiu metu veiksminga fanatiškai užsibrėžti kažkokį tikslą, imtis kažkokios, kad ir menamos kovos ir pan. Beje, tokiu laiku labai išaugusi vagysčių tikimybė, taigi saugokite tikimybės. Nors vagystės gali būti ne tik finansinės, bet ir intelektualinės bei pan.

Tai laikas kuomet galima sulaukti neteisingų kaltinimų tiesiog dėl apmaudžios klaidos, jei taip nutiktų, ramiai aiškinkitės padėtį, nes pyktis, isterija ir agresiją padėtį tik blogins, o ramus tonas ir paprasti, aiškūs veiksmai, leis pasiekti rezultatą. Lygiai taip pat tokiu metu nekalti juokeliai gali baigtis liūdnai, nors ketinimai bus tiesiog pasilinksminti. Juokauti, ypač šiuo metu yra labai gerai. Tiesiog rinkitės nepavojingas juokavimo formas.
Tokiu metu tinka gilintis į dvasinio pobūdžio disciplinas, tame tarpe ir į astrologiją, jei ieškote atsakymų į klausimus sau, ypač dvasinio pobūdžio.
Pabaigti norėčiau Hermio Trismegisto žodžiais: kaip danguje, taip ir ant žemės, kaip išorėje, taip ir viduje, kaip visatoje, taip ir sieloje.
Tai vienas sudėtingiausių ezoterikos teiginių, reiškiantis, kad visa sistema susideda iš daugybės analogiškų pasikartojančių sistemų. Lengviausia tą reiškinį perprasti stebint gamtą – nuo žemiausio išsivystymo būtybių iki aukštesnių ir ugdant suvokimą, kad tas pats galioja ir žmonėms. Žmonės tik viena tarpinių grandžių vystymo grandinėje. Yra žemesnio išsivystymo būtybės, tarkim kaip gyvūnai ir aukštesnio, tai ką žmonės laiko dievais. Iš tokių grandžių susideda visuma.

Eiti prie įrankių juostos