Konsultacijos

Gruodžio 3 d.

Pramiegojau!!! Man beveik niekad taip nenutinka. Aš keliuosi pusę keturių ar ketvirtą ir paprastai be žadintuvo. Bet va pora kartų į metus kažkas nutinka. Gal kad šiandien viena tų paprastų tingėjimo dienų.

Visų pirma tai puiki diena menui. Ypač tinka dainuoti. Taip pat tai puiki diena gyvūnų dresavimui, ypatingai šunų, jie bus imlesni.

O šiaip tokią dieną tik parduotuves šluot, na bent jau vieną mažą juodą suknelę tikrai paimt galima. Tai puiki diena paprastoms, vaikiškoms pramogoms, todėl aplankykite su vaikais Kalėdų traukinuką ar kokią karuselę, jei tik tokių dalykų dar pas mus galima šiemet rasti. Arba galite pabėgti su vaikais į kokį nuostabų gamtos kampelį. Aišku, jei jums atostogos, o vaikai neina dar į mokyklą. Tai idealus laikas supažindinti vaikus su gamtos šventove. Na pas mus klimatas gal ne visai tam tinkamas šiuo metu, todėl jei turite galimybę keliauti kur šilčiau, kur kalnai, ežerai, tam puikus laikas. 
Tai puiki diena tapti mama, tai jau pasisekė kam šiandien gims kūdikis, nes dangus toks gražus. Pasigirsiu, kad aš irgi gimiau laiku, kuomet danguje nebuvo neigiamų darinių ir mano horoskope vien teigiami aspektai. Na tai negarantuoja tobulo gyvenimo, bet liaudis sako, kad tokiomis dienomis gimsta angelai. Na aš gal ne visai angeliškos padermės, bet kas žino, metai bėga, laikai keičiasi, žmonės tobulėja, tai gal šiandien ir tikrai koks angelas įsikūnys? 🙂
Tokią dieną išauga godumas ir tie, kurie turi daug, bandys užsigrobti dar daugiau. O visai be reikalo. Nepamirškite, kad jau pradeda įsijungti Saturno – Plutono konjunkcija. Jos poveikis dar silpnas, bet jau stiprėjantis, todėl sulauksite atpildo iš teisėsaugos, jei imsitės ko neteisėto.

Šiandien net smarkuolis Avinas save kur kas labiau kontroliuos. Jis bus teisus ir labai norės priminti kitiems, kad buvo ir yra teisus. Bet kažkokiomis nežmoniškomis valios pastangomis ir kentėdamas baisias vidines kančias, jis suvoks, kad gi ne vieta ir ne laikas.
Jau senokai rašiau savo dvasingiesiems skaitytojams. Na kad dienos buvo paprastos žemiškos. Dabar laikai pamažiukais keičiasi ir šiandien jus gali sukrėsti suvokimas, kad gyvenate jau visą amžinybę, gyvenote ilgai prieš ir gyvensite ilgai dar po. Šiandien gali užlieti vaikystės atsiminimai, kokiu kitokiu jautėtės visą gyvenimą. Gali fantazijos, svajonės sapnai apie kitas erdves, pasaulius, galaktikas keisti vienas kitą. Gali būti mistinių patirčių. Gali ateiti suvokimas apie savo ypatingą misiją. Gali reikštis itin stipri empatija. Gali apskritai būti to nežemiško, dieviško jausmo akimirkų. Jūs galite stipriai jausti, jog nepritampate čia žemėje. Jūs galite tiesiog sužinoti dalykus, kurių niekaip neturėtumėte žinoti. Tarp kitko tai gera diena gaminti įvairius talismanus ir pan. Ypač tinka gaminti stilizuotas šluotas tik iš natūralių medžiagų, skirtas „šluoti negatyvią energiją“ iš namų. Na o jeigu dvasiniai dalykai jums svetimi, tai puiki diena gaminti Kalėdų vainiką. Tik naudokite natūralias medžiagas.
O šiaip tai vakar vakare įvyko labai svarbus įvykis – Jupiteris perėjo į Ožiaragį. Saulė šiuo metu Šaulyje, Mėnulis kol kas Vandenyje, bet gali būt, kad kai aš baigsiu rašyti, jis bus jau Žuvyse. Deja, reikia pripažinti, kad Jupiteris – iš pačios stipriausios savo pozicijos – Šaulio, dabar perėjo į vieną prasčiausių – Ožiaragį. Šioje padėtyje jis silpnas. Ir jei būdamas Šaulyje jis nešė optimizmą, didžiules svajones, norą augti, dabar jo veikimas pasikeis. Dabar atėjo laikas mokytis rimties ir atsakomybės, kitaip sakant atėjo laikas, kuomet gyvenimas reikalaus iš mūsų subręsti. Pamatysite dabar išaugs Ožiaragių valdžia, ypatingai visokių senų griežtų dėstytojų, na tų kaip sakoma kirvių. Dabar bus daug kaltinimų, Ožiaragis visur įžvelgia visų kaltę. Gali būti ilgų teisminių procesų su ilga kaltinimų istorija, skrupulingais įrodinėjimais. O šiaip tai turėkite omenyje, kad žemėje nėra visiškai nieko pastovaus. Čia viskas gimsta, auga, miršta, tas kas kyla, tas ir leidžiasi. Mirtis nėra viso ko pabaiga. Tai naujo gyvenimo gimimas. Tai tarsi kelionė autobusu iš vienos stotelės į kitą, iš vienos šalies į kitą, o gal net iš vieno pasaulio į kitą. Savotiškai visa visata yra žmogaus namai ir jis gali po ją keliauti be jokių kosminių laivų iki ateis laikų pabaiga. Kiekviena gyva būtybė turi galimybę keisti, vystytis, visada turi visus naujus šansus. Mes taip dažnai nebematome nieko prieš save, tik akligatvį, nors tiek daug naujų nuostabių kelių yra aplink mus ir niekada nėra vėlu pradėti iš naujo, netgi jei jau esate seniai pensijoje. Mes patys save įkaliname proto spąstuose arba leidžiame ten mus įkalinti sociumo normoms ir taisyklėms. Bet tie, kurie išdrįsta jas sulaužyti, netikėtai pamato tai, ko niekada net didžiausiose svajonėse nedrįso pamatyti. 

Eiti prie įrankių juostos