Konsultacijos

Gruodžio 28 d.

Prieš paskutines šventes siūlyčiau savaitgalį praleisti ramiai. Žaidžiant stalo žaidimus, ypač tinka visokie smulkmeniški, reikalaujantys kruopštumo. Tai laikas, kurį geriau leisti vieniems ar su šeima, o ne audringai linksmintis draugų būryje. Tai puikus laikas bendrauti, žaisti su vaikais ir anūkais. Jie suteiks daug džiaugsmo ir gerų, įsimintinų akimirkų bei emocijų. Taip pat tai vis dar švaros dienos, kuomet reikia suktis po namus su šluota rankose, o ne tinginiauti. Atšvęsti dar suspėsite, šį savaitgalį paskirkite generaliniam namų tvarkymui. Nors pervargti irgi nesiūlau. Tai turi būti ramus laikas, skirtas poilsiui, šventinei nuotaikai. Tiesiog be aktyvių linksmybių.
Kaip ir minėjau, tai meilės dienos ir tai jausis, ypač po devynių mėnesių. Kažkaip tokių laiku pradedama daugiausia vaikų. Tame tarpe ir nepageidaujamų. Tai jei planuose šeimos pagausėjimo nėra, šį savaitgalį susilaikymas būtų dorybė. Šiuo metu likimas linkęs pateikti staigmenas būsimos gyvybės klausimu. Deja, bet ne visus jos nudžiugins. 
Tai ir materialių dovanų metas, tiesiog paradoksas tame, kad kuo geriau gyvenate, tuo daugiau gausite ir atvirkščiai.
Kaip jau minėjau vakar, tai labai stiprus maginis laikas. Tokiu metu žmogaus gyvenime vyksta stebuklai, tiesa, jie nėra akivaizdūs ir kad pamatytumėte, reikia pradžioje atsimerkti. Taip pat tai puikus laikas ezoterinei veiklai, kreiptis į ezoterikus dėl įvairiausių priežasčių. Norintys tobulėti patys, be jokios pagalbos, ateinančias dvi dienas turėtų laikytis tam tikros rutinos, kuri iš tikro labai paprasta, tačiau puikiai atveria mintis:
Atsikelti anksčiau – išgerti vandens ir nusiprausti.Užrašyti dalykus, už kuriuos šiai dienai gyvenime yra dėkingi. Nebūtina prirašyti romano, pakaks keleto. Taip pat užsirašyti tikslus vienai dienai – tai gali būti tiesiog dalykai, kuriuos šiandien planuojate atlikti.Atlikti lėto ir gilaus kvėpavimo pratimą. Vėl gi, jei nepraktikuojate to paprastai, pakaks tam skirti bent vieną minutę,Užsidegti žvakių, smilkalų ar eterinių aliejų lempą ir skirti meditacijai bent 10 minučių ar įprastą laiką, kurį tam skiriate.Po to turėtų sekti fiziniai pratimai. Puikiai tinka tai, ką darote įprastai. Esmė čia fizinis krūvis, na bent jau tempimo pratimai.Na ir paskutinis – ilgas pasivaikščiojimas.
Iš ties tai turėtų būti kiekvienos dienos rutina. Deja, šiuolaikinėje visuomenėje daugeliui sunku tam rasti laiko. Tai siūlau išbandyti bent jau šiomis dienomis. Nes tai laikas, kuomet tikrai galima „atverti akis“. Kuomet ateina suvokimas, dievai gyvena žmogaus sieloje, o ne bažnyčioje. 
Sufizme sakoma: aš ieškojau dievo, bet radau tik save. Aš ieškojau savęs, bet radau tik dievą. 
Šioms paieškoms skirtos šios dienos.

Eiti prie įrankių juostos