Konsultacijos

Gruodžio 27 d.

Pralėkė šventės, priešakyje dar vienos ir pats laikas grįžti į nykesnę kasdienybę. Vėl prasideda nepalankus laikas kelionėms. Ypatingai vandeniu. Tai jei keliauti labai norisi, siūlyčiau tai daryti nebent šalies viduje ir tarkim vietoje kruizo aplankyti Klaipėdą. Neplaukti laivu, bet pasivaikščioti pakrante ir pan. 
Neblogas laikas apsipirkinėjimams, ypač aprangos srityje. Tokiu metu verta rinktis labiau klasikinį ar santūrų laisvalaikio stilių. Sėkmės spalvos mėlyna ir pilka. 
Tai toks laikas, kuomet žmonės atlieka kažkokius veiksmus, nes gali juos atlikti, jei reikia. Bet būtent dabar reikia sustoti ir paklausti savęs: aš galiu, bet ar tikrai man to reikia? Ar tikrai mano veiksmuose yra kažkokia prasmė visų pirma man pačiam? Ir atidėti veiksmus bent vienai dienai. O šiandienos vakarą verčiau praleisti su šluota rankose. Kaip reikiant „išsišluoti“ namus ir gali būti, kad atsakymas ateis pats savaime eigoje. Šiandien tvarkos diena. Tą tvarką reikia palaikyti tiek išorėje, tiek viduje.
Nėra tinkama diena diskusijoms, deryboms. Tai nesutarimų diena. Ypatingai tai jausis oficialioje aplinkoje. Taigi bet kokius debatus verčiau atidėti naujiems metams. Taip pat netinkamas laikas bendrauti virtualioje erdvėje. Gali būti aibė nesusipratimų, dingti parašyti tekstai, patys galite netyčia juos ištrinti ar dings dėl techninių klaidų ir pan. Kaip ir sakiau, šiandien verčiau tvarkytis nei bendrauti.
Dabar prasideda meilės magijos dienos. Tiesa, tai aktualu tik „sunkiąją“ ezoteriką praktikuojantiems žmonėms. Ypatingai stiprus laikas bus gruodžio 27 d. – gruodžio 30 d. Šias dienas galima išnaudoti amuletų gamybai, užkeikimų ir maldų kūrybai bei pan. Be abejo, tai puikus laikas įvairiems prognozavimams, ateities įžvalgoms. 
Platonas sakė: realybę sukuria mūsų mintys. Mes galime pakeisti savo realybę, keisdami savo mąstymą. Dabar kaip tik tokios dienos.

Eiti prie įrankių juostos