Konsultacijos

Gruodžio 21 d.

Paskutinė darbo diena prieš šventes ir susitiksime jau po jų. Daugelis žmonių tikisi, kad Kalėdos ir Nauji metai taps nauja pradžia ir nauju startu jų gyvenime. Ir išgyvena nusivylimą kai tai nenutinka. Na to tikėtis neverta, šios šventės su nauja pradžia neturi nieko bendro. Žmogaus likimas keičiasi kartą metuose ir iš tikro – per jo gimtadienį, tačiau ne per Naujus metus. Bet vidinę pradžia galima bet kurią akimirką. Net ir šiandien jūs galite pradėti tiesiog gyventi kitaip. Gal tiksliau reikėtų pasakyti – ypač šiandien. O aš noriu pasakyti ačiū, kad tiek metų esate su manimi ir ačiū tiems, kurie bus toliau 🙂 Linkiu surasti savyje drąsos žengti naujus žingsnius ir keisti savo gyvenimą. Žingsnis po žingsnio. Linkiu ne kalnus versti, o išmokti juos apeiti, ne pasaulį keisti – o bent mažą dalelę savęs. Ir kitų žmonių šalia – bent vieno, kuris supranta ir šalia kurio galite būti savimi, be kaukių, tikras. Nes nėra ir nebus artimesnių žmonių, kurie jus gali priimti su jūsų trūkumais ir jūsų nekeisti.
Ir nepamirškite, daugumai žmonių ateinantys metai bus šviesesni, dosnesni (taip pat ir finansine prasme, be to daugelis žmonių tiesiog pozityviau žiūrės į savo padėtį ir labiau džiaugsis tuo, ką turi) ir sėkmingesni. Nematau reikalo skirstyti visus į zodiako ženklus, kažką nuliūdinti, kažką pradžiuginti. Tai tiesiog visiems linkiu visų pirma drąsos keistis, nes pokyčiai yra judesys, o judesys yra gyvybė.

Paskirkite šį laiką dovanų pirkimui ir pakavimui, nepasiduokite madingiems vėjams, kurie jums meluoja, kad nieko nereikia, svarbiausia visi kartu. Nes tai tik apgaulingas pasiteisinimas neveiklumo, nenoro stengtis dėl artimųjų. Mažos dovanėlės stiprina draugystę, ypač jei jos nuoširdžiai parinktos. Ir jų niekada nebus per daug. Dabar ne tas laikas, kuomet verta skaičiuoti pinigus. Dabar toks laikas, kuomet dovanoti ir duoti reikia be atlygio. Nelaukti premijos. Dabar laikas, kuomet reikia mokytis tikro altruizmo ir pamiršti pirklišką logiką. Bes būtent tai atneš jums dvasines dovanas. O jos, skirtingai nei materialios – yra amžinos.Tai laikas, kuomet verčiau daugiau patylėti, pasakyti nemalonius žodžius, jei tai būtina, asmeniškai, o ne viešai. Dar geriau – nepasakyti, o pamiršti.

O šiandien iš vis labai ypatinga diena – šiandien žiemos saulėgrįža. Tiksliai ji įvyks šiandien 22.24 val. Tai trumpiausia ir tamsiausia metų diena, tačiau ilgiausia, šviesiausia ir ryškiausia naktis. Tai maginė diena, todėl jau minėtų laiku sugalvokite norą ir paprašykite žvaigždžių jį išpildyti. Tai švaros, didžiulės jėgos ir galingų pokyčių akimirka, kuomet dvasinės jėgos ypatingai suaktyvėja. Tokią akimirką galima laimėti didžiausias pergales prieš save, įveikti savo vidinius demonus, atrasti šviesą tunelio gale ir jėgų kovoti, nors jau buvai atsigulęs „numirti“. O šios dienos jėgą dar sustiprina Ursidų meteoritų liūtis. Todėl prašykite drąsiai ir nesikuklinkite 🙂 Bet jūsų noras privalo būti nuoširdus ir tikras, juo turi degti visa širdis 🙂

Visata niekada jums neduos tai, ko jūs prašote savo mintimis ir žodžiais, bet ji visada jums duos tai, ko jūs reikalaujate savo veiksmais – Steve Maraboli.

Gražių švenčių!!!

Eiti prie įrankių juostos